Přestupek (dříve správní delikt) provozovatele (tzv. řešení osoby blízké) > Výzva provozovateli - starší případy

Vyzva provozovateli vozidla na zaklade chybnych udaju mista zmereni rychlosti

(1/3) > >>

insekticid:
Prisla mi vyzva k zaplaceni za prekroceni rychlosti v obci Telnice

Vzhledem k tomu ze touto trasou vubec nejezdim, nechapu jak je mozne ze zmerili prave me

Temer kazdy den jezdim trasu Ivancice<->Brno. Auto je osobni a nikdo jiny s nim nejezdi.

Vzhledem k tomu ze mam zapnute trackovani polohy telefonu vim, ze jsem pres zadnou Telnici nejel

Jak mam postupovat?

kraklakvakve:
Kdo poslal tu výzvu? (Která instituce?)

insekticid:
Mestsky urad Slapanice - odbor dopravy

Sinuhet:
To byl debilní nápad, dát jsem tu mapu.
Já paranoidní jsem, a tak vím, že to tu úředníci fízlují. Mapu odstraňte a časy změňte...
Samozřejmě pokud věříte, že úřady hrají čestně, a shodí to ze stolu jenom proto, že jim mazaně ukážete mapu, tak to tu nechte...

kraklakvakve:

--- Citace: insekticid  06 Listopadu 2014, 17:48:04 ---Mestsky urad Slapanice - odbor dopravy

--- Konce citace ---

To nezni jako nejake velke mesto, takze ignorovani nejspis povede na SPRDEL. Takze bych si zazalohoval vsechny potrebne dukazy pro pripadnou obranu. Pokud jste tam skutecne na 100% nejel, tak museli nekde udelat chybu. V kazdem pripade i pri rizeni o "jinem spravnim deliktu" musi prokazat prestupek.

Alternativa je udat nejakeho ridice, coz povede prinejmensim ke zdrzeni. Zde na foru najdete nekolik variant postupu vcetne vysledku.

Ja osobne mam zkusenosti jen s udanim sebe sama, cimz se to prevede na klasicky prestupek. Zatim jsem se 3x branil, a pokazde se ubranil. Sice to muze stat vic, nez zaplatit ten uplatek, co chteli, ale beru to jako investici do vlastniho vzdelani, a navic z hlediska vyssiho principu mravniho je nutne branit vlastni svobodu. Kdo nebrani vlastni svobodu, ten si ji nezaslouzi. To bychom rovnou mohli byt otroci...

Obrane zdar.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi