Ukončené případy > Alkohol

[WIN] 0,27 0,24 0,26

(1/4) > >>

fall999:
Nafoukal jsem při ranní kontrole 0,27 následně 0,24 a do třetice 0,26. Po přečtení všech témat jsem , jsem pochopil, že jsem pravděpodobně v místě kde ani slunce nesvítí. Alkohol jsem před jízdou nepožil a krevní zkoušku jsem nepožadoval. Policista mi ŘP neodebral. Je z toho nějaká cesta ven? Nebo mě čeká 6 měsíců bez ŘP?

Fogyn:
Jeste neodhazujte flintu. Nevim presne metodiku vypoctu, ale zbezne mi vyslo, ze by druhe mereni mohlo byt chybne, tudiz i treti.. Ale radeji pockejte na rady zkusenejsich..

fu:
1. je treba vedet do ceho jste foukal
2. casy mezi merenimi
3. mate audio?

Rozdil nema byt vyssi co si pamatuji tak z hlavy jak 10% a casovy rozestup  min. 5min, coz byl asi duvod 3. mereni
Vice viz metodika CMI...

fall999:
1. 7510
2. odstup 5 minut
3. audio nemám

ladin:
Mezi prvním a druhým měřením bylo více než 10 procent, proto měření třetí. Bude velmi zajímavé, jakou hodnotu prohlásí za "správnou", při 0,24 promile byste měl být v pohodě.

A klíčové samozřejmě je, co máte (EDIT: nemáte nic) nahráno a v čem budou mít policisté volný prostor při vymýšlení jejich verze. Nenechal jste se vmanipulovat do podpisu papíru, kde je uvedeno, že jste odmítl dechovou zkoušku? Podepisoval jste něco a máte to alespoň ofoceno?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi