Ukončené případy > Jiné

[LOST] Sám jsem si sundal botičku. Co teď?

(1/5) > >>

somachr:
Zdravím,
omylem jsem zaparkoval na parkovací zóně kde je třeba mít parkovací kartu. Dostal jsem botičku, nicméně protože v poslední době vozím v kufru nářadí, zkusil jsem do toho strčit imbus a bota se uvolnila. Nenapadlo mě nic lepšího než jí dát do kufru a odjet.

Vůbec nevím jak teď postupovat abych se vyhnul větším problémům. Pokuta za parkování mě asi nemine ale co s botičkou?

urbann:
Jestli seš kutil, mohl bys z botičky stvořit něco užitečného.

concorde:
já myslím že dost zásadní je, jestli bylo ono místo demontážní operace pod kamerovým systémem. Pokud ne, dovedu si představit, že Vám botičku sundal někdo jiný, plus nálepky a lísteček pro veverky za stěračem a Vy jste k autu normálně přišel nic zlého netušil a odjel. Botičku doporučuji hodit někde do škarpy nebo do rybníka. Lidové milice se po ní jistě budou shánět

Pokud to bylo rušné místo  plus kamery, připravte se na hodně papírování a vysvětlování .....  :D

medved:
Ja bych jim ji vratil ... na jejich auto. A zamek by se treba mohl po nasazeni pokazit.

ViktorN:
Dobrý čelendž by to bylo odnést do sběrny.


Popřípadě pohodit někde v cikánské čvrti, ti to sběrny odnesou sami a mohlo by to získat navíc další „fun factor“…

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi