30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Kokoti za volantem  (Přečteno 19218 krát)

Stastlivec

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Kokoti za volantem
« Odpověď #30 kdy: 10 Srpna 2016, 21:12:10 »

Jasne, to je vyhoda oproti rezimu mimo mesto a hojne to vyuzivam..je zajimave, kolik prostrednicku jsem si za to uz vyslouzil
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Kokoti za volantem
« Odpověď #31 kdy: 10 Srpna 2016, 21:18:33 »

Jasne, to je vyhoda oproti rezimu mimo mesto a hojne to vyuzivam..je zajimave, kolik prostrednicku jsem si za to uz vyslouzil

Já jsem si nedávno vysloužil zuřivé vyblikávání od řidiče, kterého jsem vzal z pravé strany na sjezdu směr Hloubětín....
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil
Re:Kokoti za volantem
« Odpověď #32 kdy: 10 Srpna 2016, 21:24:03 »

Ale to ja nepopiram, jen rikam co me ucili a cim se ridim..samozrejme vim jak se jezdi ve meste o vice pruzich a jak mimo mesto..ale kdyz vidim na triproude komunikaci osamocene auto v prostrednim pruhu, je to pro me kreten at ve meste, nebo mimo..samozrejme kazdeho predjedu z jine strany
No, v tom případě se hlásím jako váš kretén, protože třeba v noci po jižní spojce v prostředním pruhu osamoceně jezdím. A fakt nevím, co na tom komu vadí (mohl bych sice vysvětlit, proč to tak dělám a jak se chovám v situacích, kdy přestane platit podmínka osamocenosti, ale hádám, že by mě to z toho kreténství stejně nevyvinilo ...).
IP zaznamenána

Stastlivec

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Kokoti za volantem
« Odpověď #33 kdy: 10 Srpna 2016, 21:27:11 »

Ja vam to neberu, klidne tak samozrejme jezdete, ale nerozumim tomu..jo vetsina lidi tvrdi ze jim vadi koleje a buhvico..coz jsou podle me vymluvy jak noha, ale v tom se neshodnem, coz ale stejne neni dulezite :-)
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Kokoti za volantem
« Odpověď #34 kdy: 10 Srpna 2016, 21:36:01 »

Ja vam to neberu, klidne tak samozrejme jezdete, ale nerozumim tomu..jo vetsina lidi tvrdi ze jim vadi koleje a buhvico..coz jsou podle me vymluvy jak noha, ale v tom se neshodnem, coz ale stejne neni dulezite :-)

V noci je to asi jedno :-)
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil
Re:Kokoti za volantem
« Odpověď #35 kdy: 10 Srpna 2016, 21:50:07 »

Ja vam to neberu, klidne tak samozrejme jezdete, ale nerozumim tomu..jo vetsina lidi tvrdi ze jim vadi koleje a buhvico..coz jsou podle me vymluvy jak noha, ale v tom se neshodnem, coz ale stejne neni dulezite :-)
Víte, co pro změnu vadí mně? Když někdo něčemu nerozumí, ale hrozně mu to vadí (to, čemu nerozumí, nikoliv že tomu nerozumí).

Sakra lidi, to je fakt tak těžký žít a nechat žít?
« Poslední změna: 10 Srpna 2016, 21:51:45 od hh »
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Kokoti za volantem
« Odpověď #36 kdy: 10 Srpna 2016, 22:38:46 »

Ale tak v noci je to asi buřt, kór jestli uhnete vpravo. Horší jsou ti experti co tam jedou furt a aby člověk neriskoval, že to do něj pošlou právě v momentu, kdy je bude brát zprava, tak to je dva pruhy tam, dva zpátky…trochu pakárna.

Jinak celá debata se dala smrsknout na to, že jeden hovořil o tom, co se správně jmenuje jízda v jízdních pruzích, a další ho škodolibě vařili na tom, že souběžná jízda, což používal on, je jinej pojem. No skvělý, jako ve školce.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 756
    • Zobrazit profil
Re:Kokoti za volantem
« Odpověď #37 kdy: 10 Srpna 2016, 23:14:47 »

behemonte, sláva !
snad už to konečně ustane a začne se plkat o něčem jiném   ;)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 034
    • Zobrazit profil
Re:Kokoti za volantem
« Odpověď #38 kdy: 11 Srpna 2016, 01:29:08 »

Pánové, ač je mi to, jakožto začátečníkovi na tomto fóru, blbé, my bychom měli držet při sobě a ne se mezi sebou hádat. Pak je kouzelným paradoxem zmínění toho, jak musí úředníci zuřit, když se tady povídá o Helmutech a jak je musí, chtě nechtě, kontaktovat a na druhou stranu tohle? Nedávejte úředníkům šanci se smát nám samotným (když to tady čtou). Díky  :)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Kokoti za volantem
« Odpověď #39 kdy: 11 Srpna 2016, 01:31:52 »

Taky proto sem to založil, prvním krokem k odstranění problémy je vždy ho vůbec najít a ukázat na něj.

Jak vidno, tak se neshodneme na tom, jak nejlíp jezdit, ani mezi sebou :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Kokoti za volantem
« Odpověď #40 kdy: 11 Srpna 2016, 01:40:54 »

Jak vidno, tak se neshodneme na tom, jak nejlíp jezdit, ani mezi sebou :D
Naštěstí; názory jsou od toho, aby se různily. Sledovat debatu bylo docela zábavné, o diskutující to napovědělo mnohé.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Kokoti za volantem
« Odpověď #41 kdy: 11 Srpna 2016, 01:43:53 »

No to sice jo, ale těžko se pak přistupuje k režimu s tím, ať ten aktuální bordel nějak upraví, když každej si to představuje nejlíp jedině správně podle něj, což je taky v ostrém protikladu s někým jiným. I proto je nejspíš podpora těch několika jednotek pravicových stran, které by s tím teoreticky chtěly něco dělat, tak tragická…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Kokoti za volantem
« Odpověď #42 kdy: 11 Srpna 2016, 10:24:16 »

Na tempomat? V Praze? V těšnovským tunelu? Tak to jseš jinej kádr, mě je ten tempomat kolikrát úplně k ničemu když jedu z Prahy do Ostravy...takže už víme kde je asi kámen úrazu, celá situace vznikla že ty si jel na tempomat a nenapadlo tě přidat nebo ubrat, prostě je to někdy potřeba...taky kolikrát jedu na tempomat po dálnici 40km na 155km/h a pořád se 40km předjíždím s autem který jede 150-160km/h bez tempomatu, takže buď zpomalím na 130km/h a nechám ho jet, nebo přidám na 180km/h a ujedu mu aby jsme se nepředjížděli 40km jak teplouši, nejeli jsme vedle sebe a nebyly si právě vzájemně v mrtvým úhlu, kolikrát mám chuť si dát na auto dozadu samolepku "jedu na tempomat 155km/h"

Tempomat v Praze mi přijde jako úplnej nesmysl, prostě je potřeba jet plynule ale taky je potřeba přidat nebo zpomalit podle provozu a to se někomu kdo má zaplej tempomat moc nechce, takže radši pojede dva kilometry v mrtvým úhlu

Ano mistře. Na tempomat v Praze na spoustě míst. Magistrála, ulice v Holešovičkách, Teplická, Poděbradská... Ono by se dalo hovořit i dále. Nastavím si na tampomatu 55 tachometrových a nemusím hlídat jestli jsem náhodou nešlápl víc na plyn a nejedu 60. Na spoustě tras se dá jet plynule. Přidat nebo ubrat můžu i z tempomatu. Ono se stačí koukat dopředu a spousta věcí se dá odhadnout.
Nevím proč jsem vaším (myšleno obecně) terčem. I z toho videa snad bylo vidět, že si hlídám auta kolem a počítám s problémem. Narozdíl od frajera co se neumí pořádně podívat kolem. Tvrdit něco o jízdě v mrtvém úhlu. Pokud to vezmeme do krajností i s tou debatou, která tu běží, pak on měl vypadnout z toho pruhu a ne jet vedle mne.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Kokoti za volantem
« Odpověď #43 kdy: 11 Srpna 2016, 11:36:13 »

Ja teda nevim, ale me v autoskole ucili ze se jezdi proste vpravo, mesto nemesto..ostatni pruhy jsou k objizdeni a predjizdeni..ostatne v zppk hned zpocatku se pise, ze se jezdi pri pravem kraji vozovky..nevidim jediny duvod proc ty auta co jedou stejnou rychlosti vedle sebe, nemuzou jet za sebou..

Ale v obci když je víc pruhů tak jsou většinou pro různé směry.. a tak držet se pořád vpravo moc nefunguje.

Extrém je třebas magistrála v Praze když se jede od hlavního nádraží k Václaváku.. tam je 5 pruhů a kdo by chtěl do Vinohradské a zároveň se držel vpravo až do chvíle než jsou šipky na řazení do různých směrů tak by se pak na 40 metrech musel dostat přes 4 pruhy doleva.

A já myslím že mcsoap to jen špatně popsal a měl na mysli třebas když v levém pruhu jede napůl souvislý proud aut s mezerami rychlostí o 20 pod povolenou a v levém jedno auto co je předjíždí rychlostí o 10 pod povolenou a nikomu neuhne i když v pravém jsou díry..
IP zaznamenána

Stastlivec

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Kokoti za volantem
« Odpověď #44 kdy: 11 Srpna 2016, 11:41:40 »

Jasne, kdyz kazdy pruh vede jinam tak ano, jezdim podle toho kam jedu..ale treba magistrala od chodova na i.p.pavlova jede furt rovne, maximalne je nekam sjezd..tohle jsem myslel
IP zaznamenána