30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkování déle než 2hod. IP 11a  (Přečteno 8415 krát)

Fogyn

  • Příspěvků: 869
    • Zobrazit profil
Re:Parkování déle než 2hod. IP 11a
« Odpověď #30 kdy: 16 Prosince 2022, 10:36:11 »

Jake konkretne judikatury mate na mysli? Maji fotky ze tam auto stoji? Maji. Vypada to jako prestupek? Vypada - uz z logiky veci, ze existuje spravko...
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Parkování déle než 2hod. IP 11a
« Odpověď #31 kdy: 16 Prosince 2022, 10:51:06 »

Například Olomouc, bod 15.
https://www.zakonyprolidi.cz/judikat/ksol/65-a-108-2016-39

Je toho víc, možno dohledat. Je to živý případ a nechci moc odkrývat argumentaci, kterou na úřad chystám. Jakmile bude WIN, bude případ zveřejněn. ;)

A pak... oni právě ty fotky, že auto stojí v působnosti značky nemají. :)
IP zaznamenána

Klicky

  • Příspěvků: 39
    • Zobrazit profil
Re:Parkování déle než 2hod. IP 11a
« Odpověď #32 kdy: 24 Března 2023, 11:22:48 »

Ahoj,

hezky 23.12. Jsem jim pod stromeček naservíroval odvolání a zatím je pořád ticho, tak nevím :D
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Parkování déle než 2hod. IP 11a
« Odpověď #33 kdy: 08 Dubna 2023, 16:02:07 »

Já už bych to viděl na opatření proti nečinnosti.  ;)
IP zaznamenána

Eric

  • Příspěvků: 635
    • Zobrazit profil
Re:Parkování déle než 2hod. IP 11a
« Odpověď #34 kdy: 09 Dubna 2023, 11:38:15 »

A bylo by to dobré z hlediska taktiky a lhůt?
IP zaznamenána

Klicky

  • Příspěvků: 39
    • Zobrazit profil
Re:Parkování déle než 2hod. IP 11a
« Odpověď #35 kdy: 16 Října 2023, 10:58:00 »

Tak nesu novinky.

25.12. Jsem SO nadělil odvolání proti ukončení řízení proti mé osobě (rekapitulace, SO tvrdí že byl spáchán přestupek firemním vozidlem, firma udává mě jako řidiče, já se k tomu zdali jsem řídil vozidlo v inkriminovanou dobu odmítám vyjádřit a napadám "důkazy" které předkládá SO k mému údajnému jednání jež naplňovalo znaky přestupku).

Důvod proč jsem se odvolával byl ten, že SO v podstatě řekl, že protože jsem se k tomu nepřiznal, nemůže dokázat, že jsem řídil já. Z obavy že by se vrátili zpátky k provozovateli vozidla a chtěli popotahovat ohledně pokuty jeho jsem tedy podal odvolání, kde jsem v podstatě požadoval změnu důvodu ukončení řízení z důvodu důkazní nouze ze strany SO.

Po 9 měsících se mi ozval Krajský úřad se zamítnutím mého odvolání (když si to bude chtít někdo ze zvědavosti pročíst tak sem hodím i odvolání a rozhodnutí). Ve zkratce vůbec neřeší důkazy které předložil SO ale řeší jen to zdali mohl SO zrušit řízení proti mě na základě toho že jsem se k řízení odmítl přiznat, dle kraje byl tento postup v pořádku a to je mimo klasickou úředničtinu a bláboly o právech účastníka řízení všechno co v zamítnutí stojí.

Je to měsíc a půl a zatím pořád klid  ;D
IP zaznamenána