30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Praha-provozovatel mě napráskal  (Přečteno 4574 krát)

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Praha-provozovatel mě napráskal
« kdy: 14 Dubna 2016, 11:23:19 »

Půjčeným vozidlem od firmy jsem spáchal přestupek rychlost jízdy v tunelu viz-příloha.Po vyzvání vlastníka vozidla mě aktivní soudruh ředitel firmy napráskal,že jsem v dané době měl vozidlo k dispozici já.Přišla mi tedy výzva z magorstrátu,že mám bonznout řidiče daného vozidla.Prosím o radu - mám na výzvu reagovat,popřípadě sdělit písemně,že jsem vozidlo v uvedenou dobu neřídil nebo rovnou nabonzovat Aliho Mbeweho ze Stockholmu?
IP zaznamenána

jezekif

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil
Re:Praha-provozovatel mě napráskal
« Odpověď #1 kdy: 14 Dubna 2016, 11:46:15 »

Pokud nechcete provozovatele dostat do sprdele, můžete (podle toho na co máte "koule") napráskat:
a) sebe = +jednodušší doručování.../ - v případě prohry sankce...
b) Helmuta =  může být problém s doručováním, (lze řešit plnou mocí od Helmuta k zastupování) / -nehrozí vám sankce
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Praha-provozovatel mě napráskal
« Odpověď #2 kdy: 14 Dubna 2016, 12:47:06 »

No přiznám se,že mě napadla myšlenka toho blbečka,co mě naprášil a nic mi neřekl,trochu nechat vydusit.V podstatě k té firmě nemám žádné závazky.Rád bych to měl co nejrychleji z krku a nepřišel o body za rychlost.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 314
    • Zobrazit profil
Re:Praha-provozovatel mě napráskal
« Odpověď #3 kdy: 14 Dubna 2016, 12:51:28 »

Je-li vám osud provozovatele lhostejný, zachovejte se pasivně, na výzvu jim odepište, že podávat vysvětlení nebudete (vzory tu jsou). Dál to řešte až v případě, že by s vámi zahájili nějaké řízení.
IP zaznamenána

jezekif

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil
Re:Praha-provozovatel mě napráskal
« Odpověď #4 kdy: 14 Dubna 2016, 12:52:08 »

Nemáte-li z provozovatele " teplo, ani zimu" a naopak ho chcete vydusit, že vás alespoň neinformoval, je nejsnazší odepsat úřadu, že využijete svého práva daného ústavou nevypovídat => nejrychlejší cesta do sprdele provozovatele.
A je to zaručeně bez bodů.
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Praha-provozovatel mě napráskal
« Odpověď #5 kdy: 22 Dubna 2016, 09:25:57 »

Tak jen pro informaci - zvolil jsem variantu "auto měl půjčené v době přestupku Helmuth + nacionále" a zasláno na magorstrát.Předpokládám,že Praha případ odloží.Pokud by to mělo jiný vývoj,dám sem info.Tímto děkuji všem za cenné rady :-)
IP zaznamenána