30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9

Autor Téma: [LOST] Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn  (Přečteno 5086 krát)

Fogyn

  • Příspěvků: 871
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #90 kdy: 09 Března 2020, 10:04:21 »

Dobrý den pánové, s odstupem času dorazilo rozhodnutí SO2. Přiznám se, že varianta "vracíme SO1 k přepracování" mě jako jediná nenapadla. Pokud se nepletu, ode mě se teď nic nechce a vyčkávám na další postup SO1, správně? Děkuji a přeji hezký den.
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #91 kdy: 09 Března 2020, 19:30:02 »

Přesně tak, míček je na straně SO1.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 871
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #92 kdy: 09 Června 2020, 12:02:20 »

Tak po delší době došlo k posunu, můj případ dostala jiná dáma a dostal jsem pozvánku na ústní jednání i se svědky. Napadá někoho z vás jak hezky nasměrovat opičky tam kam chci? Tzn. např. k výpovědi "celou dobu jsme vůbec nevystoupili z auta = nemohli jsme použít výtyčku k nastavení radaru" apod..? Za tipy budu rád. Dále pro zvýšení fun factoru - ta dáma, která to teď dostala na starost rozhodně není určená úřední osoba (pokud teda pověření nějak nedostala v mezičase kdy se spis vrátil z SO2). Tzn. můj nápad je - pokud nebude na ústním ve spisu "pověření další úřední osoby" - vše vyfotit, nahrát a ve dveřích se otočit s tím, že dáma nemá oprávnění mě někam zvát natož dělat ústní jednání..? Děkuji za podněty.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 871
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #93 kdy: 24 Června 2020, 14:50:25 »

Dobrý den, tak menší update - po "začátku ústního jednání" jsem požádal o zběžné nahlédnutí do spisu a když jsem nenašel určení oprávněné osoby tak jsem slušně vyzval aby místo opustili všichni kdo osobou oprávněnou není. Paní si nejdřív myslela, že se to týká pouze kolegyně, ale po uvedení na pravou míru se "zápis z ústního" změnil na "úřední záznam" s textem "Dnešního dne se dostavil pan .. k ústnímu jednání. s informací, že ve spise není vložena oprávněná úřední osoba a tudíž nesouhlasí s projednáním věci." Zřejmě budu předvolán znovu. Největší plus vidím v tom, že pozvané opice byly opět poslány škodit, ale aspoň na chvíli byli mimo působiště.. Čistě teoreticky - kdyby proběhlo ústní celé a až teprve poté jsem si všiml, že chybí pověření, bylo by možno nějak rozporovat celé ústní, výstupy z něj, atd..? Děkuji.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 871
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #94 kdy: 24 Června 2020, 15:32:50 »

Ještě přikládám "doplněné měření o mřížku" a prosím jestli v tom někdo uvidí něco dalšího než už bylo zmíněno.. Mockrát děkuji.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 031
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #95 kdy: 24 Června 2020, 15:33:45 »

Počítám správně, že do promlčení zbývají cca 4 měsíce? Zkuste podat námět na přezkum rozhodnutí SO2, to by je mohlo na nějaký čas paralyzovat.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 871
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #96 kdy: 24 Června 2020, 16:29:00 »

Tento návrh se mi docela zamlouvá, bohužel je trošku mimo dosah mých dosavadních zkušeností - mohu poprosit o trošku konkrétnější nasměrování? Komu námět na přezkum zaslat a jak by měl zhruba vypadat..? Mockrát děkuji.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 031
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #97 kdy: 24 Června 2020, 16:42:46 »

Podáváte to prostřednictvím SO2 a rozhoduje ministerstvo. Formou je to v podstatě to samé jako odvolání, ale o úroveň výš.
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #98 kdy: 24 Června 2020, 17:58:54 »

Nevznikla vam taky tim ustnim (ne)jednanim nahodou skoda zpusobena nespravnym urednim postupem?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 031
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #99 kdy: 24 Června 2020, 18:27:34 »

K fotce: Byly dodrženy pokyny k měření na vnitřní straně zatáčky dle návodu? (strana 12)
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #100 kdy: 24 Června 2020, 19:02:56 »

Nejde o zatáčku, ale v místě měření již o rovinu https://en.mapy.cz/zakladni?mereni-vzdalenosti&x=17.2506928&y=49.5108991&z=20&base=ophoto&rm=97D-gxU5OpK4So . S radarem s dosahem 30 m měřili na vzdálenost 37 m.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 031
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #101 kdy: 24 Června 2020, 19:10:48 »

Já mám za to, že radar asi už je na rovině, ale měřené auto je v zatáčce. S tím dosahem je to pěkný postřeh.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 871
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #102 kdy: 24 Června 2020, 19:55:38 »

V rámci výslechu mám připraveny dotazy (mimo jiné) - Proč byl radar nastaven na 30 metrů dosahu a 65 km/h (po odchylce mám 64 km/h což pouštěli jako "v pořádku"), Popište průběh měření od okamžiku než jste přijeli na stanoviště (doufám v odpověď, že které bude patrno, že nevystrčili čumák z auta), kdo a jak provedl nastavení radaru... Ta vzdálenost se mi líbí, přidám, děkuji. Měření v zatáčce mám v dotazech taky zmíněno, ovšem nenápadnou formou "Z jakého důvodu byla k měření zvolena tato zatáčka"... Samozřejmě jak jsem psal - jakoukoli nenápadnou otázku s dobrým výstupem (který pach nečeká) uvítám.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #103 kdy: 24 Června 2020, 20:19:06 »

Jen tak pro zvědavost jsem si pdf mapy vložil do Autocadu a vyšel mi úhel 8,27°, což se mi nějak nezdá, ale nemám čas to kontrolovat. Určitě to ale nebude 22°, zkontrolujte to někdo po mně, třeba dělám nějakou fatální chybu.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 031
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #104 kdy: 24 Června 2020, 20:31:18 »

enzym> Ještě je možné, že stáli o kus severněji, třeba až před vraty do servisu. To by pak znamenalo menší vzdálenost a větší úhel (a také to, že GPS souřadnice nejsou přesné).
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9