30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkování  (Přečteno 5587 krát)

Kuba

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Parkování
« kdy: 09 Června 2015, 14:49:21 »

Zdravíčko. Rád bych se zeptal na následující věc.
Vyřídil jsem si povolení pro parkování na Špilberku. Při vjezdu jsem jej předložil MP, při parkování jsem jej předložil dalšímu MP a při odjezdu jsem zjistil že mi ti lobotomové dali lístek za stěrač.
Lístek jsem samozřejmě zahodil. Myslíte že existuje něco jako povinnost mít povolení viditelně umístěné? Mě to nenapadlo, když jsem absolvoval dvě prokázání se povolením k vjezdu a parkování.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Parkování
« Odpověď #1 kdy: 09 Června 2015, 15:08:03 »

Na tom povolení není nic tkaového napsáno? Většinou na tom cancu papíru mají, že při použití v daném místě je nunto ho viditelně umístit. Pokud tomu tak není a nepodepsal jste něco takového při převzetí, tak by to mělo být OK :).
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Parkování
« Odpověď #2 kdy: 09 Června 2015, 15:19:16 »

Lístek jsem samozřejmě zahodil.

Předpokládám ten za stěračem....to povolení jste snad nezahodil.
Povolení dobře schovejte (můžou si vzpomenout až za 3/4 roku) a čekejte co opičky vymyslí.
IP zaznamenána

Kuba

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Parkování
« Odpověď #3 kdy: 17 Června 2015, 10:16:12 »

Povolení mám schované, zahodil jsem lístek za stěračem. Teď prý přišlo nějaké předvolání poštou, ale jsem v Norsku a nemám čas to řešit.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Parkování
« Odpověď #4 kdy: 17 Června 2015, 11:10:11 »

Nejspíše to bude předvolání k podání vysvětlení nebo odpustek. Ani jedno není myslím nyní nutné nijak urgentně řešit.
IP zaznamenána

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil
Re:Parkování
« Odpověď #5 kdy: 17 Června 2015, 11:59:00 »

Hoď sem scan toho povolení, jestli ho máš u sebe. Z něj by mělo být patrný, jak je to s tim ukazováním. Jinak i kdyby, materiální aspekt nemaj šanci prokázat, protože implicitně si tam mohl. Ale nepředjímejme, tohle by ještě mohla být legrace :)
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.

Kuba

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Parkování
« Odpověď #6 kdy: 17 Června 2015, 20:09:26 »

U sebe ho nemám takže sken nejdřív příští týden. Ale o způsobu umístění tam není ani ň to jsem si teď telefonicky ověřil.
Tak co teď? Říkám si, že bych tam zašel i s povolením a pokud nenarazím na totálního trotla, tak to shodí ze stolu. Bude mě to stát návštěvu. Rozhodně nehodlám nic platit.
Nebo myslíte že osobní návštěva dopředu je na škodu?
Díky za odpovědi.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Parkování
« Odpověď #7 kdy: 17 Června 2015, 21:03:45 »

Nejdřív zjisti co je v tom předvolání a pak teprv jednej.
IP zaznamenána