30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Žádost o odpustek modré zony  (Přečteno 4156 krát)

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Žádost o odpustek modré zony
« kdy: 28 Března 2017, 15:22:21 »

Zdravím,
začínal jsem si myslet že jim tem systém nějak nefunguje protože od zavedení zón před mým barákem vytrvale stojím na nich a pořád v DS nic. Tak konečně dorazilo a je to maso.
Je vtipné že úvodní věta ani neobsahuje, čeho jste se vlastně měli dopustit (to je přeci nepodstatné, koukej solit 500). A druhý odstavec je vysloveně výsměch "Většina provozovatelů volí vyřešení přestupku ve fázi výzvy, a tak se vyhnou složitému a náročnějšímu správnímu řízení."  :x
Moc pěkné.

Vzhledem k tomu že je to Praha, nepředpokládám nějaký odpor při použití německého kamaráda. Nicméně, má zde někdo zesumírované otázky které by rád magistrátu položil a trochu je potrápil?
Mě by třeba zajímalo, jak může soukromý subjekt (Eltodo) shromažďovat důkazy když je v jejich přímém zájmu aby odpustků bylo co nejvíce.
« Poslední změna: 29 Března 2017, 19:43:32 od tomasmaladd »
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o odpustek modré zony
« Odpověď #1 kdy: 28 Března 2017, 16:09:36 »

No, a to si podobně počtěte i na druhé straně - tak 70% textu je věnováno tomu, aby ovečka správně a hlavně včas zaplatila, 35% popisu hrdelního zločinu, co má na svědomí vaše auto a celých 5% utopeného textu je výzva k udání řidiče. Ta touha ouřadu po spravedlivém potrestání zlotřilého pachatele z toho přímo trýská


Jinak dvě připomínky - příliš brzy vyzvednuto, na pamfletu je datum podpisu.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o odpustek modré zony
« Odpověď #2 kdy: 28 Března 2017, 23:34:43 »

Zdravím,
začínal jsem si myslet že jim tem systém nějak nefunguje protože od zavedení zón před mým barákem vytrvale stojím na nich a pořád v DS nic. Tak konečně dorazilo a je to maso.
Je vtipné že úvodní věta ani neobsahuje, čeho jste se vlastně měli dopustit (to je přeci nepodstatné, koukej solit 500). A druhý odstavec je vysloveně výsměch "Většina provozovatelů volí vyřešení přestupku ve fázi výzvy, a tak se vyhnou složitému a náročnějšímu správnímu řízení."  :x
Moc pěkné.

Vzhledem k tomu že je to Praha, nepředpokládám nějaký odpor při použití německého kamaráda. Nicméně, má zde někdo zesumírované otázky které by rád magistrátu položil a trochu je potrápil?
Mě by třeba zajímalo, jak může soukromý subjekt (Eltodo) shromažďovat důkazy když je v jejich přímém zájmu aby odpustků bylo co nejvíce.

Podepsaný nedostudovaný popelář Pepa Rohlík už ode mě pár udání řidiče dostal. Zatím žádná reakce.
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o odpustek modré zony
« Odpověď #3 kdy: 29 Března 2017, 19:40:53 »

Tak v Praze to tak obvykle co jsem vypozoroval končí, jen jednou asi někdo mladý naivní a plný ambicí zahájil proti Helmutovi správní řízení (takže pro mě fajn) nicméně přestupek rozšířil i o to že nejspíš dotyčný helmut řídil bez řidičského oprávnění, protože ho v českém registru nenašel. Čerchmant helmut se mu ale na jeho výzvu aby se dostavil jednak projednat přestupek a ukázat kartičku řidičáku zvysoka vysral  ;D
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o odpustek modré zony
« Odpověď #4 kdy: 29 Března 2017, 19:44:36 »

To bude veselo, až Helmut jednou na ten úřad opravdu dorazí :D
IP zaznamenána