Ukončené případy > Rychlost

úspěšnost v neplacení přestupku od zavedení sprdele

(1/3) > >>

kverulant:
Byl jsem dotazován, zda postupy zde sdílené vedou k úspěchu. Zatím je to založeno pro případy spojené s rychlostí. Jedná se o případy za poslední 3 roky od zavedení objektivní odpovědnosti = předchozí vítězství osoby blízké se nepočítají. Lze zadat i běžící případy, kde je dobře odhadnutelný výsledek (např.prekluze). Hlasování lze změnit, anketa je nastavena jako trvalá.

mila6032:
Téma jsem připíchnul, aby bylo furt nahoře a nezapadlo. Samotného mě zajímá jaká je úspěšnost. Já se od 2013 pohybuji na 92%, při průměru 50 správek za rok. Každopádně úspěšnost meziročně klesá až na loňských 86%. Vloni jsem trošku změnil strategii, což sice povede k tomu, že těch správek stihnu ročně méně a bude to časově náročnější, ale snad to povede k lepším výsledkům.

macoch:
Přemýšlel, co to je vlastně úspěch. Jen ať vím, jak o tom přemýšlet. Je to prekluze? Je to výhra u soudu? Nebo dokonce u NSS? Předpokládám, že úspěchem se myslí "jen":
- prekluze
- odložení případu u orgánu nebo na kraji

Na úspěch má klíčový dopad zejména rozhodovací praxe úřadů. Pokud se mezi sebou všechny kraje domluví, že ode dneška budou jen zamítat, klesne úspěšnost na nulu. Úspěšný bude moci být jen ten, kdo se bude soudit. Přestože se tedy metodika řešení nijak nezmění, dojde k poklesu úspěšnosti

mila6032:
Tak tohle mám vyřešený :D Úspěch je, když úřad nedostane ani floka a řidičák zůstane v kapse řidiče. Lhostejno jak se k tomu člověk dopracuje.

Behemot:
Mám jen jednotky kusů, tak zatím 100 %, protože to jsou všechno velká města, kde zatím stačí to neřešit. Případně jedná-li se o klasické přestupky se ztotožněním na místě, tam zatím taky 100 %, protože se mi daří narážet na takové úřední dementy, že to snad není ani možný. Např. předvolání osoby O2 adresované osobě O1, a to i uvnitř dopisu (O1, informujeme tě o tom, že s O2 zahajujeme řízení a vyzýváme ji k dostavení se)… :P

Sám mám teď pořešeno ;) Ale uvidíme, co teď s protaženou prekluzí, jestli se ke mě dostane nějakej cizí případ…v nejhorším založím tady vlákno, no :D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi