30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: BESIP bude válčit s rychlou jízdou levnějším pojištěním pro auta s omezovače  (Přečteno 1305 krát)

zdesu

  • Příspěvků: 321
    • Zobrazit profil

    Kdo se vybaví zařízením upozorňujícím, nebo přímo znemožňujícím překračování nejvyšší povolenou rychlost, měl by mít levnější pojištění auta. Tak lze ve zkratce shrnout nápad, se kterým v nové strategii přišla státní organizace BESIP zabývající se bezpečností silničního provozu. Možná ale narazí na českou realitu.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/doprava/besip-pojisteni-silnice-rychlost-auto-omezovac.A210112_200853_eko-doprava_mato#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ekonomikah&utm_content=main

Je to premium článek, ale asi netřeba ho číst .....:-(
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

Moje auto pomoci kamery aktivne cte dopravni znacky a zobrazuje je na displeji. Vcetne maximalni povolene rychlosti. To bych tedy mel slevu dostat, ne? :D
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 690
    • Zobrazit profil

Zobrazovat aktuální rycholostní limit umí i Waze. :-)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

Já mám Waze.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

Ale Waze vetsinou nezna prechodnou upravu rychlosti.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

    Kdo se vybaví zařízením upozorňujícím, nebo přímo znemožňujícím překračování nejvyšší povolenou rychlost
No upozornění má kdekdo v navigaci, ale znemožnění je celkem nebezpečná věc při předjíždění. Leda by to vyhodnotili jakože když porušuje, tak ať se klidně rozmázne o protijedoucí kamion.
A předpokládám, že to upozorňující zařízení bude mít nějaký log, aby se pak pojišťovna mohla bránit plnění, když na to řidič dlouhodobě sere a jezdí bez ohledu na ta upozornění.
IP zaznamenána