30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řidič táhl auto na laně 126 km/h  (Přečteno 2239 krát)

smg465

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil
Řidič táhl auto na laně 126 km/h
« kdy: 15 Srpna 2016, 22:09:11 »

Řidič táhl nepojízdné auto více než stovkou, a ještě předjížděl
http://ostrava.idnes.cz/ridic-tahl-nepojizdne-auto-vice-nez-stovkou-a-jeste-predjizdel-p7o-/ostrava-zpravy.aspx?c=A160815_123626_ostrava-zpravy_jog

V článku se píše, že oba dva se dopustili přestupku. Akorát mi není jasné, za co mohou chtít potrestat taženého řidiče, když pominu chybějící trojúhelník. Za rychlost bude asi blbost?
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Řidič táhl auto na laně 126 km/h
« Odpověď #1 kdy: 15 Srpna 2016, 22:31:39 »

V článku to je naprosto "konkrétně" uvedeno, vozidlo bylo přece ve velmi špatném technickém stavu  :D

Článek jak z blesku, dokonce ve 130 předjížděli, no kdo by to byl řekl když je tam 90.

(8 ) U vlečného vozidla musí být rozsvícena obrysová a potkávací světla. Vlečené vozidlo musí být zezadu viditelně označeno výstražným trojúhelníkem, například za sklem, na zadním čele korby.

Spíš by mě zajímalo jak tyhle články vznikaj...na stránkách pčr.cz jsem o tom nečetl, to jako Franta z dopravky zavolá do mf dnes jestli nechtěj za litr nějakou hezkou fotku z radaru, nebo jak?
IP zaznamenána