30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policista zmlátil hosta restaurace..  (Přečteno 1438 krát)

Luban

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Policista zmlátil hosta restaurace..
« kdy: 02 Července 2019, 15:36:36 »

Taková běžná šarvátka..

Opicajt: „Z toho, jak se předtím choval, jsem to vyhodnotil tak, že může dojít k ohrožení servírky,“
To ale podle obžaloby popřel jak Kütnerův kamarád, tak servírka.

Následky zmlácení jsou na něm patrné dodnes. Má dvě titanové destičky ve tváři, jizvu u oka, zkřivená ústa, nerv je zřejmě nevratně poškozen. Soudce Roman Podlešák si ho dokonce přímo v jednací síni vyfotil mobilem.

https://www.novinky.cz/krimi/509391-policista-zmlatil-hosta-restaurace-kvuli-sklenici.html
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Policista zmlátil hosta restaurace..
« Odpověď #1 kdy: 02 Července 2019, 16:59:51 »

Ale jak ti zmrdi hned vi jak vypovidat, ze jo. Myslim si ze dokazu predjimat jak to cele skonci. Chce se mi zvracet.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Policista zmlátil hosta restaurace..
« Odpověď #2 kdy: 02 Července 2019, 17:24:00 »

Jo jo, už dnes podruhé čtu, jak fízl vyhodnotil situaci tak, že by se něco mohlo stát a vlastně jednáním (zmlácením, zastavením na dálnici) koná dobro. Jak tomu zlu zabránil, když odešel a nechal tam raněného (vydrážděného?), nebo když zastaveného řidiče nechal pak jet dál a ten to zlo mohl po domluvě dokonat, to mi uniká.

Tady ted ještě navíc tvrdí, jak to vlastně byla reakce pro přežití, ale i tak se kontroloval. No, asi jsem divný, ale dle všeho, když by mi šlo o život, mlátil bych hlava-nehlava.
IP zaznamenána