30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Středočeský kraj žádá zrušení Pražských zón  (Přečteno 4341 krát)

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Středočeský kraj žádá zrušení Pražských zón
« kdy: 19 Září 2016, 21:15:03 »

http://praha.idnes.cz/parkovaci-zony-bez-zachytnych-parkovist-zruste-f6c-/praha-zpravy.aspx?c=A160919_161929_praha-zpravy_rsr

Mě tak strašně iritují řeči, že to dělají pro lidi-pražany, kteří chudáci neměli kde parkovat.. teď nemaj pořád kde parkovat, jen za to ještě platí  ;D

Osobně mám se zónami velký problém, když jedu vydělávat do prahy, jsem zvyklý parkovat na hradčanské a pak dojít do centra pěšky, občas z časových důvodů použiji mhd, ale pokud to není vyloženě nutné, jdu raději pěšky nebo jedu přímo až na místo.. takže nějaká opět placená záchytná parkoviště si můžou strčit taktéž.. zkrátka odmítám jezdit mhd, proto chci parkovat v okolí centra, ale teď můžu chodit pěšky těch 30km rovnou  :x
IP zaznamenána
In dubio pro reo

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Středočeský kraj žádá zrušení Pražských zón
« Odpověď #1 kdy: 20 Září 2016, 10:21:41 »

A nebo nemají kde parkovat protože formální vlastník auta tam nemá formálně trvalé bydliště..

A s kartou zaparkuje ve svojí čtvrti, ale kamarádovi o pár bloků vedle nic neodveze..
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Středočeský kraj žádá zrušení Pražských zón
« Odpověď #2 kdy: 20 Září 2016, 17:11:16 »

Ono ani s kartou  nezaparkuje. Všechny radnice bez uzardění přiznávají, že vydávají mnohem víc karet, než kolik mají parkovacích míst pro residenty. Takže si koupíš kartu za 1200 a stejně budeš kroužit kolem bloku jak trotl a hledat místo na parkování.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Středočeský kraj žádá zrušení Pražských zón
« Odpověď #3 kdy: 20 Září 2016, 20:41:09 »

Konečně, zazmrdovanost dosáhla stádia 3+, už se žerou mezi sebou! Tak mě už jen limču a hrachový lupínky. Až se mezi sebou vymlátěj, tak jenom vymést zbytek zmrdů a bude zase na pár let klid.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 236
    • Zobrazit profil
Re:Středočeský kraj žádá zrušení Pražských zón
« Odpověď #4 kdy: 21 Září 2016, 10:50:54 »

Ono ani s kartou  nezaparkuje. Všechny radnice bez uzardění přiznávají, že vydávají mnohem víc karet, než kolik mají parkovacích míst pro residenty. Takže si koupíš kartu za 1200 a stejně budeš kroužit kolem bloku jak trotl a hledat místo na parkování.

A to je podle mě na celém systému to největší zvěrstvo, které dokazuje že jde v první řadě o peníze. Parkování má obyvatel pořád na pytel a ještě za to platí. Nejcitelnější změnou je ve výsledku omezení pohybu autem po městě (myslím pro místní). Zrovna v Praze podezřívám magistrát že to je druhým hlavním úkolem, omezit cestování autem pod zástěrkou vyjebání s těmi mimopražskými "hajzly". Když nemůžete nechat auto u cíle vaší cesty za rozumnou cenu nebo s rozumnou časovou rezervou, nic jiného než MHD nebo kolo vám stejně nezbyde.
IP zaznamenána

Natean

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 58
    • Zobrazit profil
Re:Středočeský kraj žádá zrušení Pražských zón
« Odpověď #5 kdy: 21 Září 2016, 17:15:41 »

2 mungo> Podezřívat netřeba, říkají to zcela bez uzardění oficiálně. Viz www.parkujvklidu.cz/vase-dotazy/:

Citace
Bude si možné pořídit parkovací oprávnění pro celou Prahu, tzv. celopražské oprávnění?

Pořízení takového oprávnění možné nebude, popíralo by to samotný regulační charakter ZPS.
IP zaznamenána

nunasjiri

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Středočeský kraj žádá zrušení Pražských zón
« Odpověď #6 kdy: 21 Září 2016, 18:41:46 »

A nebo nemají kde parkovat protože formální vlastník auta tam nemá formálně trvalé bydliště..

A s kartou zaparkuje ve svojí čtvrti, ale kamarádovi o pár bloků vedle nic neodveze..

Jsem ze Zizkova, jsem tu prihlasen, a stejne kartu nedostanu, sluzebni vuz. Ohaneji se zklidneniˇ dopravy a na Balkane je vikova ctvrt a zeje prazdnotou. Jsou to zmrdi a tak je potreba k nim pristupovat, pridal jsem se k hromadne zalobe. Hledej bud na FB : Dlouhy Jiri, nebo : www.ondrejpecak.cz , pravnik ktery to dava dohromady.Arogance moci prerostla unosnou mez.



Sent from my iPhone using Tapatalk
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil
Re:Středočeský kraj žádá zrušení Pražských zón
« Odpověď #7 kdy: 21 Září 2016, 23:06:00 »

ono jak kdo a jak kde
zatím je jasným cílem "běžného pražana" cokoli s S, ten může za vše
otázkou je, kdy procitnou

jezdím ke známým na Střížkov, čtvrť zónami zatím nepolíbená
a přesto mi nedávno zaskočila paní dotazem, "jak dlouho tady budu stát, že by chtěli zaparkovat"
ne, nebylo to před vjezdem do zahrady,dvora
prostě normální místo v ulici, akorát holt před jejich domem
protože tomu známému nechci v ulici dělat problémy, tak jsem ji uklidnil, že tak hodinku a bylo

oni si prostě myslí, že to místo na VEŘEJNÉ komunikaci před JEJICH domem je jejich....
IP zaznamenána