30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13

Autor Téma: žádost o spis - Brno odmítá :-)  (Přečteno 270406 krát)

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:žádost o spis - Brno odmítá :-)
« Odpověď #105 kdy: 19 Února 2015, 12:11:34 »

Klidně pošlu stížnost i na nesprávný úřední postup. Možná bych s touhle ale potřeboval trochu pomoct.
Tohle třeba použijte jako vzor.

Mimochodem, dotyčného pitomečka ve finále vyloučili z rozhodování o veškerých žádostech podle InfZ, které na úřad dojdou  :)
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:žádost o spis - Brno odmítá :-)
« Odpověď #106 kdy: 19 Února 2015, 16:23:32 »

V dokumentu je věta: „Žádá-li o poskytnutí informace v režimu InfZ účastník řízení, který má právo seznámit se s celým obsahem spisu, není při vyřizování jeho žádosti v režimu InfZ třeba aplikovat důvody omezení práva na informace.“

K tomuhle by se hodily další informace, jaký to byl nadřízený orgán, resp. z čeho vycházel? Protože mně třeba jednou spis začerňovali právě s odůvodněním ochrany údajů, přičemž jsem byl účastníkem řízení a kdybych udělal náhled osobně, viděl bych všechno. Tenkrát jsem to neřešil, protože mi spolu s tím začerněným spisem ta kravka z úřadu poslala automaticky i rozhodnutí, že hází flintu do žita - in dubio pro reo...
IP zaznamenána

Pavelpu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:žádost o spis - Brno odmítá :-)
« Odpověď #107 kdy: 19 Února 2015, 21:39:06 »

Tak jsem dnes našel ve schránce uloženku na dopis od Kupčíka. Jsem zvědav, co mi ta stará vojna asi tak píše? Že by mi poslal spis? To asi ne. Anebo neumí poslat mejl, přestože jsem ho výslovně žádal, aby mi to poslal mejlem? Tak třeba to opsal na stroji.
IP zaznamenána

wit.cz

  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil
Re:žádost o spis - Brno odmítá :-)
« Odpověď #108 kdy: 19 Února 2015, 21:40:59 »

U mě také. Asi zjišťuje, jestli jsme reální.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:žádost o spis - Brno odmítá :-)
« Odpověď #109 kdy: 19 Února 2015, 21:50:52 »

U mě také. Asi zjišťuje, jestli jsme reální.
Jestli on nechystá jako protiakci žalobu za stalking. Dostal to pokynem od vrchního Kata.
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/kryl-karel/velicenstvo-kat-8323
resp. pokud si t chcete při soudu pobrukovat : http://www.mp3stahuj.cz/77140/karel-kryl-velicenstvo-kat
IP zaznamenána

Pavelpu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:žádost o spis - Brno odmítá :-)
« Odpověď #110 kdy: 19 Února 2015, 22:03:14 »

U mě také. Asi zjišťuje, jestli jsme reální.
Jestli on nechystá jako protiakci žalobu za stalking. Dostal to pokynem od vrchního Kata.
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/kryl-karel/velicenstvo-kat-8323
resp. pokud si t chcete při soudu pobrukovat : http://www.mp3stahuj.cz/77140/karel-kryl-velicenstvo-kat
Nerozumím. To jako kdybychom reální nebyli, tak že by to dal k soudu? Anebo mě požene k soudu za to, že jsem mu poslal žádost dle InfZ? To snad ne? Už se bojim bojim  :o
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:žádost o spis - Brno odmítá :-)
« Odpověď #111 kdy: 20 Února 2015, 11:00:14 »

V dokumentu je věta: „Žádá-li o poskytnutí informace v režimu InfZ účastník řízení, který má právo seznámit se s celým obsahem spisu, není při vyřizování jeho žádosti v režimu InfZ třeba aplikovat důvody omezení práva na informace.“
Je to v metodice MD a možná se to objevilo i v nějakých judikátech http://30kmh.cz/index.php?topic=637.0
IP zaznamenána

Pavelpu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:žádost o spis - Brno odmítá :-)
« Odpověď #112 kdy: 20 Února 2015, 12:54:57 »

Tak poslal mi sdělení, že mě fuckuje.
IP zaznamenána

wit.cz

  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil
Re:žádost o spis - Brno odmítá :-)
« Odpověď #113 kdy: 20 Února 2015, 13:50:22 »

Dík, nemusím na poštu :-) Čas na stížnost.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:žádost o spis - Brno odmítá :-)
« Odpověď #114 kdy: 20 Února 2015, 13:53:14 »

Rozbít stížností podle §16a odst. 1 písm. b) InfZ. (jak již zde bylo několikrát popsáno). Argument je jednoduchý, SŘ není speciální úpravou poskytování informací ve smyslu § 2 odst. 3 InfZ, ten totiž cílí především na zákon č. 123/1998 Sb., o právu na informace o životním prostředí (a případné další speciální infozákony). Je na to jednoznačná judikatura NSS.

Jestli je ten Kupčík známá firma, tak si právě naběhnul na vidle. Především prokázal nekompetentnost, i kdyby to totiž nedělal naschvál, tak prostě tu infožádost blbě vyřídil (byl-li přesvědčen, že info nelze poskytnout, měl vydat odmítavé správní rozhodnutí, nikoliv jakési "sdělení že dle názoru orgánu ..."). Pokud by se povedlo dohledat, že mu tuhle fintu se specialitou SŘ vůči InfZ už kraj aspoň jednou shodil a on tedy vědět, že postupuje chybně, a přesto to udělal, tak je z toho podjatost jako vyšitá, a potenciál mu zatopit i jinak.

IP zaznamenána

Tacecek

  • Příspěvků: 550
    • Zobrazit profil
Re:žádost o spis - Brno odmítá :-)
« Odpověď #115 kdy: 20 Února 2015, 18:02:34 »

Taky jsem to dostal, v obalce jak z toaletaku  ;D takze v pondeli stiznost  ;) ale ten argument ze SR neni specialni upravou sam o sobe nemusi stacit, v novejsich judikate NSS rika ze za urcitych okolnosti je specialni upravou, ale protoze zadatel neni ucastnikem rizeni tak by to melo byt v pohode.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:žádost o spis - Brno odmítá :-)
« Odpověď #116 kdy: 21 Února 2015, 11:31:17 »

v novejsich judikate NSS rika ze za urcitych okolnosti je specialni upravou
Jen v případě nahlížení do spisu, což obecně u žádostí o zaslání kopie čehokoliv nepřipadá v úvahu.
IP zaznamenána

john.hawk

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:žádost o spis - Brno odmítá :-)
« Odpověď #117 kdy: 23 Února 2015, 14:14:29 »

Kupčíka lze uplně v pohodě sestřelit tak, že na něj bude podána žaloba.. důvod se vždycky najde, žalobu pošleme na podatelnu MS Brno, necháme si to orazit, s oraženou žalobou se pak stáváme účastníky řízení neboť máme právní důvod vidět spis..
poplatek za podanou žalobu platit nemusíme.. v té době už budeme mít spis v ruce a soud tu žalobu zastaví pro neuhrazení poplatku.. Easy..
IP zaznamenána

Tacecek

  • Příspěvků: 550
    • Zobrazit profil
Re:žádost o spis - Brno odmítá :-)
« Odpověď #118 kdy: 23 Února 2015, 14:40:36 »

no nevím, řízení o poskytnutí informace je vedeno zvlášť od řízení o přestupku. Podle mě pokud podám žalobu na základě neposkytnutí informace, tak se nemůžu automaticky stát účastníkem ve věci přestupku, ale jestli se pletu, tak mě opravte. :)
IP zaznamenána

john.hawk

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:žádost o spis - Brno odmítá :-)
« Odpověď #119 kdy: 24 Února 2015, 13:04:10 »

žaloba by právě měla směřovat na ten přestupkový spis.. ( který bude sloužit jako důkaz)
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13