30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Klasika - žádost o odpustek - aneb Výzva k zaplacení... - rychlost v obci  (Přečteno 9063 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

Je to ještě před změnou délky prekluze. A i dnes do by musel úřad jednoho roku zahájit řízení o přestupku, což neudělal.

Omlouvám se, nevšiml jsem si toho roku 2015 u data přestupku... Jinak ještě se blbě zeptám - není to překlep ze stranu ouřadu a není skutečné datum domělého přestupku opravdu až v 2016 ?
IP zaznamenána

kukkan

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil

Je to ještě před změnou délky prekluze. A i dnes do by musel úřad jednoho roku zahájit řízení o přestupku, což neudělal.

Jinak ještě se blbě zeptám - není to překlep ze stranu ouřadu a není skutečné datum domělého přestupku opravdu až v 2016 ?

 :) No - není. Gott sei Dank, jak by řekli soudruzi z Německa.
Automatizovaným technickým prostředkem používaným bez obsluhy při dohledu na bezpečnost provozu na pozemních komunikacích bylo zjištěno, že dne 14. 08. 2015 v 12:54 hod. v obci....

Jak jsem psal výše, 14.08.2016 bylo inkriminované vozidlo celý den zamčené a nejezdilo.

Ještě jednou jsem si poctivě prošel víceméně většinu inkriminovaných paragrafů - a vidím to skutečně na napráskání sebe sama. Je tam sice, byť asi nepatrné, ale přeci jen riziko, že by to nemuselo dopadnout -> čili přijdu o body, ale to je, myslím, už jen hypotetická možnost. Za tu legraci to stojí.  :D
IP zaznamenána

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil

Jestli je to skutečně odpustek, tedy Výzva k k uhrazení určené částky (dle § 125h zákona č. 361/2000 Sb) tak se klidně napráskejte. I kdyby tam byla chyba v datumu tak vás nedostanou (protože mají chybu v datumu).
IP zaznamenána