30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA  (Přečteno 10094 krát)

speel

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« kdy: 23 Srpna 2016, 11:24:31 »

Ahoj přátelé, mám tady zase novinku, se kterou jsem se ještě nesetkal a rád bych se s Vámi poradil co a jak. Auto mám na firmu a každou botičku jsem řešil tak, že jsem auto neparkoval, ale pouze vyzvedávám, nic jsem nepodepisoval, pak dorazila výzva do datovky a vše jako vždy. Tentokrát ale dorazila výzva na moje jméno, soukromou osobu a píšou mi tam, že jsem povinen se dostavit ve stanovený čas k podání vysvětlení. Poraďte prosím, zda tam musím vůbec jít, případně jak je nejlépe odpálkovat. (Dopis jsem převzal 17.8.2016) Díky moc za rady.

MOD: sloucena dve duplicitni temata. (f)
« Poslední změna: 24 Srpna 2016, 12:43:15 od speel »
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #1 kdy: 23 Srpna 2016, 11:32:27 »

Jako první věc anonymizujte ten dopis, RZ, adresa a čas údajného přestupku a jméno kdo to na úřadě vyřizuje + spis. Značky a čisla jednací
« Poslední změna: 23 Srpna 2016, 11:42:19 od t4455 »
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #2 kdy: 23 Srpna 2016, 11:43:23 »

Zdar oddělení správního řízení,

v návaznosti na Tvou výzvu ze dne X. X. 2016 Ti sděluji, že žádné vysvětlení podávat nebudu a tudíž se ani nedostavím.

Míru zdar a rukám klid.
« Poslední změna: 23 Srpna 2016, 13:21:51 od iWarp »
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

speel

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #3 kdy: 23 Srpna 2016, 12:14:40 »

Co si mám představit pod slovem "anonymizovat"? Díky.
IP zaznamenána

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #4 kdy: 23 Srpna 2016, 12:16:15 »

Smazat jména, adresy, čísla jednací, spisová atd...
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #5 kdy: 23 Srpna 2016, 12:17:01 »

Začernit všechny identifikační znaky. Třeba takto https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2965.msg30970#msg30970.

EDIT: pokud nemáte nástroj na editaci pdf souborů, naskenujte dopis znovu jako rastrový obrázek (jpg, bmp) a widelním nástrojem malování/linux gimp tam doplňte do stejné hladiny hladiny ty černé obdélníky. Výsledek pošlete na nějaký free pdf printer (pdf redirect, pdf xchange).
« Poslední změna: 23 Srpna 2016, 12:44:07 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

speel

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #6 kdy: 23 Srpna 2016, 12:56:46 »

Hotovo, sry.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #7 kdy: 23 Srpna 2016, 13:05:32 »

Ještě asi čárový kód včetně znakové identifikace, je to prý jedinečné.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

speel

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #8 kdy: 23 Srpna 2016, 13:38:56 »

Ahoj přátelé, mám tady zase novinku, se kterou jsem se ještě nesetkal a rád bych se s Vámi poradil co a jak. Auto mám na firmu a každou botičku jsem řešil tak, že jsem auto neparkoval, ale pouze vyzvedávám, nic jsem nepodepisoval, pak dorazila výzvy do datovky a vše jako vždy. Tentokrát ale dorazila výzva na moje jméno, soukromou osobu a píšou mi tam, že jsem povinen se dostavit ve stanovený čas k podání vysvětlení. Poraďte prosím, zda tam musím vůbec jít, případně jak je nejlépe odpálkovat. (Dopis jsem převzal 17.8.2016) Díky moc za rady.
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #9 kdy: 23 Srpna 2016, 17:39:05 »

Odpověď datovkou že v této věci nebudeš s odkazem na lzps vypovídat a proto je tvá účast na jednání zbytečná.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #10 kdy: 23 Srpna 2016, 17:49:01 »

Bacha na datovku FO, pokud ji nemáte doposud zřízenou, tak je moc brzo, pokud to má být past na úřad. Jinak se datovka může pěkně obrátit proti Vám - v případě, že jste povinen podat daňové přiznání, musíte elektronicky, za papír je poplatek 2 000 ze zákona. Má vůbec v Praze zřízení datovky FO nějaký efekt?
Přijde mi podivné, že neposlali výpalné provozovateli (pokud tedy stále platí, že datovku PO obsluhujete Vy). Z toho bych amatérsky usoudil, že to nehodlají SprDelizovat a jsou si jisti osobou pyráta - zločince.
« Poslední změna: 23 Srpna 2016, 18:00:53 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #11 kdy: 23 Srpna 2016, 19:05:51 »

Myslím že i kdyby datovku měl tak na to zbytečně ouřadu nemusí upozorňovat, zaslal bych to poštou
IP zaznamenána

speel

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #12 kdy: 24 Srpna 2016, 09:59:08 »

Asi jsem zapomněl dodat, že výzva přišla klasicky poštou na moje jméno, fyzickou osobu, né do firemní datovky.
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #13 kdy: 24 Srpna 2016, 10:45:10 »

Pokud máte datovku fysické osoby, tak doručili nesprávně a můžete to klidně zahodit. Pokud nemáte DS FO, doručili dobře, ale zahodit to můžete stejně... nanejvýš ještě ze slušnosti napsat, že jim nic neřeknete, viz můj příspěvek v duplicitním vlákně. Firemní datovka nehraje roli, protože s firmou v tomto případě nekomunikují.

Edit: Pokud jste to ale oproti podpisu převzal, je už jedno jestli a jakou DS (ne)máte. Nemají doručeno jen pokud to bylo vhozeno do schránky po lhůtě.
« Poslední změna: 24 Srpna 2016, 10:49:31 od iWarp »
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

speel

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #14 kdy: 24 Srpna 2016, 11:40:20 »

Ahoj, datovku fyzické osoby nemám. Dopis přišel normálně na poštu s modrým pruhem, kde jsem si ho převzal. Do firemní datovky nic nedorazilo. Když mi sundavali botičku, tak jsem jim sice dal občanku, ale nic jsem nepodepisoval, takže jsem vlastně auto něřídil, nechápu proč to přišlo mě... jako soukromé osobě. Poraďte tedy prosím, jak mám teď reagovat?
« Poslední změna: 24 Srpna 2016, 12:42:43 od speel »
IP zaznamenána