30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: masakr - příkaz se 48 přestupky  (Přečteno 4857 krát)

Saabista

  • Příspěvků: 37
    • Zobrazit profil
Re:masakr - příkaz se 48 přestupky
« Odpověď #15 kdy: 20 Července 2020, 15:41:54 »

Omlouvám se za dezinformace, vyděsilo mě to.

Ano, úřad požaduje 1500.

Někde jsem to o nákladech četl, u každého toho přestupku. Ale je to nesmysl.

Vyčíslení pokuty je jen na stránce 10, máte pravdu.


Omlouvám se za moc velké haló, řeším ještě nějaké osobní trable a měl jsem si to víc proštudovat.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:masakr - příkaz se 48 přestupky
« Odpověď #16 kdy: 20 Července 2020, 15:50:07 »

Podejte odpor. Za těch max. +1000 Kč na nákladech stojí za to úředníka trochu poprudit a nutit ho psát úplné odůvodnění. Jako první krok bych si ověřil, zda něco z toho není promlčené, a také jaké období je multipříkazem pokryto a zda náhodou některé z výzev, které nejsou zahrnuty, nespadají do období ještě před doručením příkazu.

Další dílčí poznatek je, že evidentně P9 aplikuje turbo, čímž se liší od zavedené praxe svého nadřízeného správního orgánu, takže bude velmi zajímavé zjistit, jak na to MHMP nahlíží (zda to hodí MČ na hlavu, nebo naopak rozvolní vlastní postupy).
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:masakr - příkaz se 48 přestupky
« Odpověď #17 kdy: 20 Července 2020, 15:57:21 »

Ono si dojít pro kompletní kopii spisu (ke každému případu by měla být spárována výzva o odpustek plus doručenka) by taky nemuselo být od věci. Ideálně v pátek odpoledne, s rudlíkem. Moc bych se divil, kdyby měli všechno v pořádku.
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:masakr - příkaz se 48 přestupky
« Odpověď #18 kdy: 20 Července 2020, 16:03:26 »

Pokud byste potřeboval nahližitele, tak na tohle se velmi rád podívám. Ve středu brzo ráno jedu do prahy Prahy na soud, to už budu mít celkem načatou úřední náladu, abych se šel pohádat s nějakým parazitem. V případě zájmu -> DM. omlouvám se, jednání se nekoná, takže cestu do prahy nemám :-(
« Poslední změna: 21 Července 2020, 19:29:14 od jakubb »
IP zaznamenána

Saabista

  • Příspěvků: 37
    • Zobrazit profil
Re:masakr - příkaz se 48 přestupky
« Odpověď #19 kdy: 21 Července 2020, 15:39:53 »

Podejte odpor. Za těch max. +1000 Kč na nákladech stojí za to úředníka trochu poprudit a nutit ho psát úplné odůvodnění. Jako první krok bych si ověřil, zda něco z toho není promlčené, a také jaké období je multipříkazem pokryto a zda náhodou některé z výzev, které nejsou zahrnuty, nespadají do období ještě před doručením příkazu.

Další dílčí poznatek je, že evidentně P9 aplikuje turbo, čímž se liší od zavedené praxe svého nadřízeného správního orgánu, takže bude velmi zajímavé zjistit, jak na to MHMP nahlíží (zda to hodí MČ na hlavu, nebo naopak rozvolní vlastní postupy).

Zítra podám. :) Ověřovat něco asi moc nezvládnu, nicméně je to všechno leden-březen 2020, takže promlčené to není.

Uvidíme po tom pátku, asi bude čas když to půjde do správního. :)



Ono si dojít pro kompletní kopii spisu (ke každému případu by měla být spárována výzva o odpustek plus doručenka) by taky nemuselo být od věci. Ideálně v pátek odpoledne, s rudlíkem. Moc bych se divil, kdyby měli všechno v pořádku.

Tohle bude super. :D Vezmu si kolečko.


Pokud byste potřeboval nahližitele, tak na tohle se velmi rád podívám. Ve středu brzo ráno jedu do prahy Prahy na soud, to už budu mít celkem načatou úřední náladu, abych se šel pohádat s nějakým parazitem. V případě zájmu -> DM.

Psal jsem Vám sz, ale není v odeslaných. Tak snad to přišlo. :)



Díky všem!
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 869
    • Zobrazit profil
Re:masakr - příkaz se 48 přestupky
« Odpověď #20 kdy: 21 Července 2020, 16:18:11 »

Ono si dojít pro kompletní kopii spisu (ke každému případu by měla být spárována výzva o odpustek plus doručenka) by taky nemuselo být od věci. Ideálně v pátek odpoledne, s rudlíkem. Moc bych se divil, kdyby měli všechno v pořádku.
Tohle bude super. :D Vezmu si kolečko.
Naposledy když jsem byl pozván jsem si požádal o kopii spisu - odhadem to mělo přes 100 papírů a na hromádce je to cca 3 cm vysoké. Kopírovala to víc než hodinu... Určitě ji to ohromně bavilo (kopírovala na malém starém scanneru - vložit list, okopírovat, vytáhnout, vložit další, ..) :-D
IP zaznamenána