30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Shoda jména,příjmení a adresy na výzvě  (Přečteno 4693 krát)

Juris

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Shoda jména,příjmení a adresy na výzvě
« kdy: 09 Dubna 2015, 18:41:53 »

Klasika.Výzva k zaplacení určené částky (za překročení rychlosti asi o 5 km/hod.,změřeno automatem).Vymahačský dopis ovšem převzal můj syn,protože máme stejné jmého i příjmení,stejná je adresa.Tudíž listonoš nepochybil.Syn převzal,otevřel,když zjistil,že to není pro něj,předal mě.Na převzetí je ovšem podpis jeho.Co když to výpalné potom,co zjistil,že není pro něj,roztrhal a hodil do koše ? :-) Je plnoletý a právně způsobilý.
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Shoda jména,příjmení a adresy na výzvě
« Odpověď #1 kdy: 09 Dubna 2015, 20:20:21 »

Klasika.Výzva k zaplacení určené částky (za překročení rychlosti asi o 5 km/hod.,změřeno automatem).Vymahačský dopis ovšem převzal můj syn,protože máme stejné jmého i příjmení,stejná je adresa.Tudíž listonoš nepochybil.Syn převzal,otevřel,když zjistil,že to není pro něj,předal mě.Na převzetí je ovšem podpis jeho.Co když to výpalné potom,co zjistil,že není pro něj,roztrhal a hodil do koše ? :-) Je plnoletý a právně způsobilý.

Jsem presvedcen, ze to mate jedno, protoze na vyzvu beztak nereagujeme. Pokud za Vas ale syn omylem prebere a bez upozorneni vyhodi i dalsi pisemnosti a podepise zjevne jinym "fortem", tak si myslim, ze je to benefit.
« Poslední změna: 10 Dubna 2015, 07:07:24 od RIK »
IP zaznamenána

Juris

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Shoda jména,příjmení a adresy na výzvě
« Odpověď #2 kdy: 28 Června 2015, 08:33:19 »

Zdravím.Takže došel i Příkaz.Tentokrát to zase pro změnu listonoš předal manželce,která ho převzala.Takže ani na jedné z příjemek nefiguruje můj podpis.Podle toho posledního cancu bych mohl podat do 8 dnů odpor.Jenže jak,když ani nevím,že si na mě nějaký inkoust zasedl?Obě dvě obálky jsou s modrým pruhem,kde je napsáno "Doporučeně do vlastních rukou,zmocněnci,zákonnému zástupci". Na tu poslední obálku ještě nějaký snaživec dolepil proužek s textem "Uložit,i když je adresát neznámý". Jinak jen pro informaci,podle času a situace,kde je ta měřící bedna uložena,bylo moje auto na 99% vyfoceno na výjezdu z obce-zezadu.Takže o nějakém ztotožnění řidiče podle fotky nemže být ani řeč.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Shoda jména,příjmení a adresy na výzvě
« Odpověď #3 kdy: 28 Června 2015, 11:56:49 »

No vzhledem k tomu, že s manželkou dlouhodobě nekomunikujete může být že Vám to předá až někdy těsně před prekluzí přestupku, pak to celé oživíte a napadnete, udáte se jako řidič a na to aby o Vás pravomocně rozhodli jim už nezbyde čas.
IP zaznamenána