30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva MP Kladno  (Přečteno 20304 krát)

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Výzva MP Kladno
« kdy: 04 Března 2015, 13:30:19 »

Zdravím kolegové a spolubojovníci proti silničnímu fašismu.

Měl bych dotaz jakou zvolit taktiku? V bodech sepíšu co se stalo a v příloze je žádost o tuzér od magistrátu který v této věci zastupuje pan Ourada.

1/ Dne 18.2.2015 zaparkovalo auto mé přítelkyně v zatáčce (ano přítelkyně je majitel, provozovatel a nevím co ještě)
2/ Přišli dvě městapačky a začali si auto fotit
3/ potřeboval jsem autem odfrčet pryč tak jsem se jich slušně zeptat jestli něco potřebují že bych tím autem rád odjel pryč
4/ městapačky nějak vytušily že bych mohl být řidič a chtěli po mě doklady od vozu'
5/ doklady od vozu jsem vytáhl s kastlíku a předal je spolu s mím OP a ŘP městapačkám k nahlédnutí
6/ oznámili mi že jsem se jako řidič dopustil přestupku a že jestli hodlám řešit záležitost blokovkou
7/ nesouhlasil jsem s tím že jsem řidič který se dopustil přestupku a že chci správní řízení
8/ začalo klasické kolečko že mi nedají doklady a že ser chci vyhýbat správnímu řízení a že zavolají PeChy a pod....
9/ oznámil jsem jim na kameru že jdu do restaurace na oběd a až mi přestanou zadržovat doklady at mi je laskavě donesou ke stolu
10/ cca po 20minutách přišla jedna městapačka ke stolu hodila po mě doklady a se slovy že se mám těšit na správní řízení odešla :)

V příloze zasílám výzvu provozovateli vozidla k uhrazení desátku do kasy města Kladna (a pozorně sledujte ja ze mě Ourada udělal provozovatele i když je auto psáno na jinou osobu a já jsem nikdy v TP nefiguroval)

A jelikož jsem měl cestu kolem magistrátu zastavil jsem se pro kopii matroše ze spisu, též přikládám v příloze...

Sice se jedná o přestupek za pár korun ale jde mi spíš o aroganci jedné městapačky která by měla jít minimálně jako svědek do správního řízení.....

Co navrhujete?

Dík pirát silnic a narušitel pořádku Carl*sz
« Poslední změna: 05 Března 2015, 15:26:10 od Carlosz »
IP zaznamenána

feardes

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 107
    • Zobrazit profil
Re:Výzva MP Kladno
« Odpověď #1 kdy: 04 Března 2015, 13:36:48 »

Pokud nejste provozovatel tak můžete výzvu v klidu ignorovat. Nebo jim pošlete šťavnatý dopis že výzva je nezákonná a ať vás přestanou obtěžovat.
IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:Výzva MP Kladno
« Odpověď #2 kdy: 04 Března 2015, 13:42:06 »

Zdravím ,jde mi o to aby neotravovali přítelkyni na kterou je vozidlo vedeno v registru.

Asi to nechám zatím ležet a počkám s čím přijdou dál. Popř. kdyby zjistili že udělali chybu a obeslaly správného majitele tak si můžem zahrát pingpong, že to hodí na mě a já to pošlu dál? co?
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Výzva MP Kladno
« Odpověď #3 kdy: 04 Března 2015, 14:32:31 »

To moc nechápu, žádnou výzvu tady nevidím. To nasdílené totiž vypadá jako oznámení o přestupku předané od městských pomahačů k magistrátu, kde tvrdí, že se sprostý podezřelý přiznal. Pokud máte záznam rozhovoru a není tam řečeno "jsem řidič" nebo "zastavil jsem tady já" atp. tak asi nebude problém vyhrát to. Nejlepší asi bude tiše počkat, co se bude dít a pokud to překlopí na sprdel a pak to shodit s tím, že provozovatele neobeslali výzvou nebo ten koho obeslali není provozovatel.

EDIT: To pdf jsem přehlídnul.
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Výzva MP Kladno
« Odpověď #4 kdy: 04 Března 2015, 14:46:38 »

Ještě mě napadlo trochu riskantnější řešení: Zaplatit a po osmi až deseti měsících označit tu výzvu za nezákonnou a požádat o vrácení zaplacené částky. Ale nejsem si jistý, jestli by to zafungovalo.
IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:Výzva MP Kladno
« Odpověď #5 kdy: 04 Března 2015, 15:47:20 »

Pro MHZZ pivko je tvoje.

Tak asi nej postup bude ze nebudu nijak reagovat, necham ouradu sby konal sam jak uzna za vhodne a psk mu to sundam ze nejsem provozovatel a kolecko zacne znovu.

A jeďste otazka pro vsechny... Jak se ouradi tvari na ridice treba z vychodni ukrajiny??

Jakmile bude nejaky postup dam info pro ostatni.
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Výzva MP Kladno
« Odpověď #6 kdy: 04 Března 2015, 16:26:09 »

Já bych volil osobu mrtvou. Třeba V. J. z Uherského Brodu - http://tn.nova.cz/clanek/brod-se-znovu-zahali-do-smutku-pohrbivaji-vaclava-jancarika.html - detaily jsou v RŽP, ARESu atp. Cizinci nejsou špatní, ale vyhnul bych se těm bydlícím mimo schengenský prostor, protože existuje databáze překročení hranic. A nejlepší jsou asi mrtví cizinci ze schengenského prostoru (i když tady mi není jasné, jak by se orgán vyrovnal s tvrzením provozovatele, že řidič zemřel). Ještě jsem přemýšlel o schengenském cizinci z nějaké exotické menšiny - Baskové, Sámové, Livonci, Võrové, ... - a požádat úřad, aby s ním komunikoval v jeho rodném jazyce.
IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:Výzva MP Kladno
« Odpověď #7 kdy: 04 Března 2015, 16:58:42 »

Kurňa mrtvolka z U.B. mi přijde hodně neetická :( To co se tam stalo je fakt průser....

Potřebuji jim nějak nastrčit že jsem měl vozidlo svěřené v ten den Já jelikož by se mi líbilo kdyby musely strážnice k výslechu. Ale tím že ze mě udělali rovnou provozovatele tak mi trošku zhatili moje plány. A co metodu Helmuta a korespondenční adresu do baráku který je v exekuci a nikdo tam nebydlí... mám takovej pár metru od bydliště a kdybych si tam dal schránku tak by to nikomu asi nevadilo.. co?
« Poslední změna: 04 Března 2015, 17:18:33 od Carlosz »
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Výzva MP Kladno
« Odpověď #8 kdy: 04 Března 2015, 19:14:44 »

ale vyhnul bych se těm bydlícím mimo schengenský prostor, protože existuje databáze překročení hranic.

to sice ano, ale my nemůžeme ověřit, jestli se sem cizinec dostal legálně nebo ne.. to není naše starost
IP zaznamenána
In dubio pro reo

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Výzva MP Kladno
« Odpověď #9 kdy: 04 Března 2015, 20:06:42 »

ale vyhnul bych se těm bydlícím mimo schengenský prostor, protože existuje databáze překročení hranic.

to sice ano, ale my nemůžeme ověřit, jestli se sem cizinec dostal legálně nebo ne.. to není naše starost

Ale chceme se vyhnout vysvětlování, že nešlo o "napomáhání k neoprávněnému pobytu na území republiky."
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Výzva MP Kladno
« Odpověď #10 kdy: 04 Března 2015, 20:19:10 »

To ze nekdo ridi moje auto prece nemuze mit s timhle souvislost..?
IP zaznamenána
In dubio pro reo

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Výzva MP Kladno
« Odpověď #11 kdy: 04 Března 2015, 20:30:34 »

Nemá, ale úřad a jiné orgány by mohly mít jiný názor a zbytečně se vyptávat.
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Výzva MP Kladno
« Odpověď #12 kdy: 04 Března 2015, 23:51:57 »

tak se jim dá odvětit, že to s přestupkem vůbec nesouvisí :)
IP zaznamenána
In dubio pro reo

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Výzva MP Kladno
« Odpověď #13 kdy: 04 Března 2015, 23:52:58 »

Jo a ještě pro Kladeňáky přikládám foto MGR Šmolíka a slečnu četnici Anetu Žáčkovou služ. číslo: 0164.

 A ten kdo mi sežene pěknou fotografii četnice Lenky Susekárové služ. číslo 0153 má u mě pivko :)
Jestli ještě platí to pivko, tak bych našel odkaz na ksichtbuku.  :)
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 422
    • Zobrazit profil
Re:Výzva MP Kladno
« Odpověď #14 kdy: 05 Března 2015, 01:00:49 »

Platí to pro všechny, kdo seženou fotku? Nebo jen pro toho prvního...?  ;)
IP zaznamenána