30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkovani Praha 2001-2008  (Přečteno 5445 krát)

mhi

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Parkovani Praha 2001-2008
« kdy: 20 Listopadu 2014, 18:59:55 »

Zdravim,

 mel bych otazku. Drive jsem mel kancelar v samem centru Prahy, kde listecky za steracem byly jako na bezicim pasu. Zvolil jsem postupne (mozna chybne) strategii ignorovat vse. Listecek samozrejme bez dalsiho, nicmene po case i vyzvy k podani vysvetleni. Nekdy bylo i zahajeno spravni rizeni, ale rozhodnuti nedorazilo nikdy. Mate nekdo obdobnou zkusenost? V jednom pripade jsem policajty i opravdu nas*al a sdelovali mi krikem, ze si na mne daji pozor abych byl potrestan jak jen to pujde, protoze pri sundavani boticky jsem jim delal (z jejich pohledu) nejake potize. Chvili jsem si rikal, jestli jeho kolega bude schopen resuscitovat, protoze to vypadalo opravdu zajimave a pan byl tak 50tnik, rudy jako rak, naprosto zbaveny smyslu. Skoda, ze tehdy nebyly dnesni mobily.

I prestoze za obdobi se vystridaly minimalne 2 pravni upravy, predpokladam, ze i pripadne "pravomocne" rozhodnuti (o zadnem takovem nevim) je jiz nevykonatelne, kazdopadne pohledem zpet mne velmi zaujalo, ze v podstate v mnoha desitkach pripadu se nic nestalo, i kdyz se posunuly az do spr. rizeni.

 Maji dalsi obdobnou zkusenost?
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Parkovani Praha 2001-2008
« Odpověď #1 kdy: 21 Listopadu 2014, 18:23:00 »

Nevím, jak správní řízení, do toho jsem se nikdy nedostal, nicméně všechny lístečky i všechny předvolání k podání vysvětlení od PČR a MP jsem ignoroval a nikdy se dál nic nedělo.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Parkovani Praha 2001-2008
« Odpověď #2 kdy: 06 Prosince 2014, 02:07:24 »

Ta tehdy osoba blízká byla asi pěkná mrcha, že lístečky a výzvy zahazovala a Vám nic neřekla. Kde je jí dneska konec, tuším, že se provdala do Austrálie.  :)
IP zaznamenána