30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Novy opicejni reditel - hruza  (Přečteno 2610 krát)

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Novy opicejni reditel - hruza
« kdy: 17 Ledna 2019, 16:08:28 »

https://www.novinky.cz/domaci/494737-novy-policejni-prezident-svejdar-vyzenu-policisty-z-kancelari.html

Takze vice buzerace na silnici, mimo jine a prijimani dalsich vopic.

za perlu povazuji tuto hlasku:

"Nejčastěji potenciální uchazeči neobstojí u psychotestů. Nikoli proto, že je nízká úroveň uchazečů, ale protože jsou testy náročné."

Mozkove mysleni zda se ...
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Novy opicejni reditel - hruza
« Odpověď #1 kdy: 18 Ledna 2019, 01:30:28 »

A proto je třeba snížit nároky u psychotestů.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Novy opicejni reditel - hruza
« Odpověď #2 kdy: 18 Ledna 2019, 08:47:13 »

Logicky tedy, přes náročné psychotesty projde jen ten, kdo umi lhát, předstírat a klamat, musí odpovídat to, co chce slyšet psycholog a ne pravdu. Pak můžou bohužel psychotesty úspěšně absolovat jen ty největší svině, normální naivní a pravdomluvný člověk nikdy nemůže projít.
To už se tu probíralo. Smyslem policejních psychotestů je, aby se mezi ně nedostal nikdo normální. Proto jsou tak náročné, normálních lidí je většina a i mezi zájemci o práci u policie jich bude dost.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Novy opicejni reditel - hruza
« Odpověď #3 kdy: 19 Ledna 2019, 22:12:16 »

To už se tu probíralo. Smyslem policejních psychotestů je, aby se mezi ně nedostal nikdo normální. Proto jsou tak náročné, normálních lidí je většina a i mezi zájemci o práci u policie jich bude dost.

Vim o nekolika lidech co delali testy k policii, 3 nevzali protoze to byli idioti a jeden to dal a po asi roce pochopil a odesel (vesmes 20 - 25 let) .. :) Takže moje soukromá statistika vychází 3:1 v poměru mentálové ku normálním. Taky jsem mel moznost neco resit s lidma co jsou nebo byli u policie 20+ let a tam jsem zatim na kretena nenarazil.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Novy opicejni reditel - hruza
« Odpověď #4 kdy: 19 Ledna 2019, 23:50:41 »

...co jsou nebo byli u policie 20+ let a tam jsem zatim na kretena nenarazil....

...a co na svini...na svini jste nenarazil ? :) :) :)
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Novy opicejni reditel - hruza
« Odpověď #5 kdy: 20 Ledna 2019, 00:33:23 »

To už se tu probíralo. Smyslem policejních psychotestů je, aby se mezi ně nedostal nikdo normální. Proto jsou tak náročné, normálních lidí je většina a i mezi zájemci o práci u policie jich bude dost.

Vim o nekolika lidech co delali testy k policii, 3 nevzali protoze to byli idioti a jeden to dal a po asi roce pochopil a odesel (vesmes 20 - 25 let) .. :) Takže moje soukromá statistika vychází 3:1 v poměru mentálové ku normálním. Taky jsem mel moznost neco resit s lidma co jsou nebo byli u policie 20+ let a tam jsem zatim na kretena nenarazil.

S ohledem na počet Vašich příspěvků na tomto fóru si jistě všichni rádi přečteme Vaše fundované rady stran řešení konkrétních případů. Prázdné a ničím nepodložené žvásty přenechejte čerstvějším uživatelům, prosím.
IP zaznamenána