30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Silniční kontrola prasklé žárovky se změnila v drama, dva policisty soudí  (Přečteno 9398 krát)

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 251
    • Zobrazit profil

Ale ta diskuse moc typicka neni, dokonce bych si troufl rici, ze mi trochu zlepsila naladu.
IP zaznamenána

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil

Jsem zvědavý, jestli se dostane ten proklamovaný kamerový záznam ven, to by mohlo být zajímavé

Každopádně zase krásný příklad jak nám "pomáhají a chrání" - kvůli praské žárovce to muselo skončit až u soudu...

ještě že mají tydlencty psychotesty žejo
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil

no na liberecku máme šikovné soudruhy policajty. Mě chtěli zastavit přímo na dálnici v odstavném pruhu, tak jsem jim  - když tam už stáli, pitomci, jedouc pomalu vedle nich, řekl, že tady stát rozhodně nebudu a jel dál. Tak se nasrali, kopli do vrtule a udělali Kobru 11 a blikali, houkali a dotáhli mě kousek dál už na odbočku k MAKRU.

Asi jsem jel trochu rychleji, když mě změřili, ale to se jim zatím nepodařilo prokázat :-) a protože to tušili už tenkrát, začali buzerovat na místě. Kupříkladu je moc zajímalo, jak to, že mám řidičák jen v kopii nebo v telefonu nafocený - to zatím u správního řízení nějak zamrzlo a nejlepší bylo, když si 10 minut fotili ze všech stran mou nalepovací přední RZ. Moje auto nemá výrobcem konstrukčně určené místo k jejímu umístění a plechová tam vypadá příšerně, tak 6 let jezdím po Evropě i doma s nalepovací. Podotýkám že naprosto stejný font, reflexní folie, velikost... prostě 100% originálu. (několik kamer již prokázalo, že je čitelná :-) )

No a ve správním mě hned osolili, pitomci. Dali mi 10 tis a půl roku bez ŘP. Protože jsem žádal o společné řešení, tak upřednostnili nalepovací značku - za ní také hrozil nejvyšší trest, před rychlostí a chybějícím ŘP.

doplněno: Zapomněl jsme uvést, že četníci - státní, měli při měření na Rameru nastavenou jinou silnici a jiný rychlostní limit a u výslechu se ukázalo, že jsou to poměrně velké trubky. Takové výslechy jsou radost, Třeba když odpovídají na úplně něco jiného než se je člověk ptá, ve snaze se vyhnout přímé odpovědi, správní orgán to bohorovně toleroval - naštěstí nahráno.

Teď je už asi rok klid po mém odvolání a já čekám na to, co s tím udělá kraj, protože nám tu chybí materiální aspekt té kopie RZ a také už existuje rozhodnutí, že kopie RZ, pokud se nejedná třeba o změnu RZ za účelem podvodu, není přestupek. A protože to tu úředníci čtou, třeba s tím začnou něco dělat... nerad vyhrávám spory prekluzí. Kazí mi to radost z vítězství. ostatně včera mi psal Kupčík, že zastavuje řízení o SPRDELi z roku 2013 - asi 2 měsíce před prekluzí, nechápu kde se v něm vzala ta pokora ). Napsal že se už nepodaří prokázat, že se jednalo o stání, nikoli zastavení, jak jsem namítal já. skoro 4 roky to řeší, jak trubka, ani to myslím nestihl překlopit na SPRDEL...)

tož tak na světě
« Poslední změna: 10 Února 2017, 09:19:35 od concorde »
IP zaznamenána
Concorde

JakubR1

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil

Ale ta diskuse moc typicka neni, dokonce bych si troufl rici, ze mi trochu zlepsila naladu.

Taky tam vidím za poslední 2 roky posun. Buď Ovce nechodí na iDěs nebo se fakt děje to, že s utahujícím šroubem se víc a víc lidí cuká.
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil

Asi mě brzo taky zkopou do němoty, opicím dokud mě nepředjedou a neukáží stopku nebo nezačnou mávat nezastavuju. Na zapnutou diskotéku v zrcátkách sere pes
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Od jisté doby si místo, kde zastavím policajtům, volím sám. Taky mě nutili, zastavit v odstavným (cca za 1,5km byla pumpa, značku museli vidět) Nebo na úzké okresce, večer, tak jsem jim dal najevo, že o nich vím a dojel do nejbližší obce. Vždycky pak měli trochu kecy, ale nic dramatického... na magory jsem zatím nenarazil.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Mám to podobný, jedu dál stejnou rychlostí dokud mě nepředjedou a nezastaví předemnou, potom zastavím i já uprostřed jízdního pruhu nebo v křižovatce a nezajíždím ke kraji
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

To ja zastavuju a vylejzam jeste nez zapnou diskoteku za mnou, me staci kdyz se vzdycky otoci do protismeru.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil

Aby bylo jasno z hlediska zákona: modrá diskotéka rozhodně neznamená pokyn "Stůj!", srv. § 41 odst. 7 + 9 ZPPK. Naopak pokyn "Stůj!" srv. § 79 odst. 2 ZPKK nemusí být doprovázen modrou diskotékou.
Citace
To ja zastavuju a vylejzam jeste nez zapnou diskoteku za mnou, me staci kdyz se vzdycky otoci do protismeru.
Pokud to uděláte mimo obec (bez pokynu Stůj) na silnici I. třídy nebo za snížené viditelnosti na jakékoli silnici I. až III. třídy, dopouštíte se přestupku, srv. § 27 odst. 3 ZPPK
« Poslední změna: 10 Února 2017, 11:38:04 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil

Ja som raz takto za sebou tahal pomahacov v SR celym mestom. Vtedy este platilo, ze zastavuju zpredu, tzn. musia ma predbehnut. Bola to prazdna stvorprudovka, furt sli za mnou ako kokoti a blikali a pohukovali. Sral som na nich asi 3 km, ale osadenstvo auta zacinalo mierne protestovat, tak som to pred odbocenim do uzkej ulice, v ktorej by sa za mnou tahali dalsi kilometer az by sme nevosli do lesa, odstavil. Prebehla len fukacka, mali lovnu sezonu na ozratych vidlakov zo susednej dediny, ktori v poslednej dobe zrakvili par chodcov. Ja som siel zrovna z toho smeru, ale hliadke som sa vyhol bocnymi ulickami, co zbystrilo ich pozornost.
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

wit.cz

  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil

Ty argumenty, že musel být 3 hodiny na služebně, protože tak se to dělá vždycky a nemůže sepsat úřední záznam jinde ...  :x
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil

Nevíte někdo, jak je to s nutnou obranou proti splašenému fízlovi? Někteří si o pár olověných knoflíků do kabátu vyloženě říkají.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil

Jo liberecko a jablonecko začíná být hustý. Téměř každý den cestou z práce(12km) je vidím jak někde někomu pomáhají nebo někoho pronásledují. Průměrně jednou za měsíce mě pomáhají. V prosinci za mnou letěli až k baráku, kde pak sjeli kolem do příkopu. A toto pondělí za mnou hnali až na otcův soukromý pozemek. Počítám, že mě taky jednoho krásnýho dne zašlápnou. Už se na to těším, ale přitáhnu si je až domů pod bezpečnostní kamery.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Číkus: A když zastřelíte člena mafie a pak jeho kamarádům mafiánům vysvětlíte že to byla jeho chyba tak oni to uznají a nechají vás být..

to je asi stejně naivní představa  :)
IP zaznamenána