30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: EKO-podvod  (Přečteno 1646 krát)

Jojoba

  • Příspěvků: 443
    • Zobrazit profil
EKO-podvod
« kdy: 22 Prosince 2020, 11:50:52 »

....... když ty e-auta nechcete, tak vám je vnutíme.....
https://www.tydenikhrot.cz/clanek/hamburk-zakaz-diesel-ovzdusi-emise?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=434900&dop_req_id=KRSqH727mSL-202012221038&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Už to někde i přiznaj, že auta maj emise vždycky. Ty "ekologický" je jen přesouvaj do Číny a výroby akumulátorů či těžby lithia....... za mě je budoucností jen vodík, vyráběný z přebytků sítě. Když začínal ten podvod s e-autama, tak jsem prorokoval, že už vidím jak se nabíjení ošetří tak, aby nešlo nabíjet doma a zdaní..... už je to tady...... začínaj kWh za 6,........
A dobrá je i ta kritika provozu starších aut v česku...... a pak se nám eště umí vrchnost pochlubit, že nakupujou ojeté železniční soupravy z DE a A......  moje autí už má 15 let, kroutí 4. stovku Tkm a už to asi zůstane mým posledním, i když né jediným...... ;)
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 740
    • Zobrazit profil
Re:EKO-podvod
« Odpověď #1 kdy: 23 Prosince 2020, 17:23:59 »

Vezmu Vám naději, vodík to není. Ale nikdo neví, co to bude. Aktuálně nic nepřekoná spalovák, ani v ekologii. Vodíku jsem fandil, nicméně reálně mi to vysvětlil bývalý vývojář motorů jedné německé automobilky, co vodík zkoušela už i před 20 roky. Nemá to smysl bez ohledu na miliardy, které se do toho cpou. Druhá věc je, že podle něj aktuálně žádný opravdový expert na vývoj motorů neřekne názor, co to bude, protože to nelze odhadnout. Elektro možná, ale za hodně let
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 690
    • Zobrazit profil
Re:EKO-podvod
« Odpověď #2 kdy: 23 Prosince 2020, 19:05:59 »

A to všechno kvůli nesmyslné ideologii o škodlivosti CO2. A) bylo by jen dobře, pokud by se planeta trochu ohřála, b) CO2 žádné oteplování v pozorovatelné míře nepůsobí. Když se to ale tak hodí k vyvolávání strachu!
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 740
    • Zobrazit profil
Re:EKO-podvod
« Odpověď #3 kdy: 23 Prosince 2020, 21:18:35 »

Podstata se nemění za celou lidskou historii, pouze se jednotlivé nástroje jmenují jinak. Kdysi jaderné strašení, ozónová díra, kyselé deště, oil peak a další srance, vše bylo dočasné strašení, apokalypsa nenastala a za nic z toho se nikdo nikdy neomluvil, naopak, kdyby se dnes něco z toho vytáhlo vč. tehdejších papalášů, tak by hned řekli, že se nic nestalo právě protože to tak intenzivně řešili. Takže až se zlikviduje průmysl, nikdo se neomluví, ale naopak ofenzivně budou stát za tím, že to bylo jediné možné řešení
IP zaznamenána