30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Praha + východ - volná plocha na řidičský trénink  (Přečteno 4757 krát)

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil
Praha + východ - volná plocha na řidičský trénink
« kdy: 27 Března 2016, 13:57:30 »

ahoj,

potřebuju rozjezdit ženu a do provozu se jí (zatim moc) nechce. Neznáte někdo nějakou vhodnou plochu v Praze 10 (Černý most) nebo rozumně blízkém okolí, kde by se mohla s autem trochu skamarádit, než jí pustim mezi ostatní? Nejlíp něco, kde se dají postavit i kuželky a tak, ale aby to nebylo ála parkoviště u nákupáku, kde jsou každých 10 metrů nějaký překážky, ostrůvky, apod.

dík,

 -m.
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Praha + východ - volná plocha na řidičský trénink
« Odpověď #1 kdy: 29 Března 2016, 15:18:38 »

Ideální plocha je u strahovskýho stadionu, ale to je trochu z ruky ;)
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Praha + východ - volná plocha na řidičský trénink
« Odpověď #2 kdy: 29 Března 2016, 17:05:19 »

Ahoj, Černý most je Praha 9.
Ideální místo podle mě plácek zde (v Dubči) https://goo.gl/maps/dLdD3942Ud22
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Praha + východ - volná plocha na řidičský trénink
« Odpověď #3 kdy: 29 Března 2016, 17:06:39 »

Jestli myslí plikous tu plochu za zákazem vjezdu, tak je to tam občas od PČR za dvě stovky.

Bez poplatku se dá sem https://mapy.cz/zakladni?x=14.2954131&y=50.0677877&z=18&l=2&pano=1&pid=33779554&yaw=2.235&fov=1.257&pitch=-0.048&source=addr&id=8981733 , jestli to není moc z ruky, naposled jsem tam byl 2 roky dozadu a bylo to tam normálně vjezdné a bezopruzové..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil
Re:Praha + východ - volná plocha na řidičský trénink
« Odpověď #4 kdy: 29 Března 2016, 19:24:07 »

Černý most je Praha 14 ;) Nevim, proč mam zafixovanou tu desítku. Asi proto že je to hned vedle devítky.

Díky všem za tipy, Dubeč asi vyhraje, je tam i pěkný okolí na ostrej test v "provozu". Navíc je to kousek od střelnice v Květnici - můžu spláchnout hned dvě výuky jedním výletem :)

 -m.
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.