Ukončené případy > Rychlost

[LOST] Překročení rychlosti v obci o 42kmh, ztotožnění na místě, pomoc www.mam12bodu.cz

(1/4) > >>

Lachy:
V obci jsem překročil o 42kmh rychlost. Změřen jsem byl RAMEREM 10C.
Na konci obce mne uniformovaní zastavili, načež jsem podepsal protokol.
Po šesti týdnech mi přišel Příkaz, že mám zaplatit šest tisíc a budu bez papírů na šest měsíců. V tuto chvíli jsem zavolal na www.mam12bodu.cz
První kontakt s člověkem na telefonu byl víceméně nepříjemný. Pán na mne víceméně tlačil a strašil mě negativními následky. Kdybych nepotřeboval nutně papíry mít alespoň do konce roku, tak jej v tuto chvíli pošlu někam.
Po odsouhlasení mi zavolal další člověk, který se mnou vše probral do detailu. Ten už byl slušný a vstřícný. Řekl mi, že mají zkušenost s mojím městem, že se tu už podařilo pár promlčení. Také mi řekl, že fakt, že mi při zastavení policista neukázal fotku naznačuje, že ta fotka nebude v pořádku. Dále zmínil, že prý mají 79% úspěšnost. Dále jsme řešili, že jsem jel jako prase v místě, kde je široký přehledný úsek a kde bylo minimum dopravy, což mi prý může velice pomoci.
Tak jsem souhlasil. Cena služby je 18 000Kč. Prý pokud neuspějí, jistou část ceny mi vrátí. Nu uvidíme.
10.5. - Následující den po odeslání podepsaných dokumentů jsem byl společností informován, že řešení případu přechází na ně. Prý mám zatím bez starostí jezdit a v případě výsledku nebo důležité události mne budou informovat.


Píši to sem hlavně proto, že jsem nikde na netu nenašel vlastně žádnou recenzi na tuto stránku. Rejstříky neukazují na jejich napojení na nechvalně známé služby podobného typu, tak aspoň budou mít ostatní nějakou referenci.

Dýkej:
Nevrátí Vám nic, ve smlouvě mají, že vrátí pokud je mi známo rozdíl mezi zaplacenou sumou a úkony advokáta provedené do té doby. Vsaďte sem že úkony advokáta budou za 17 900 korun :-D

.qoyi:
Proc nevyuzijete sluzeb spolecnosti s nejakou reputaci, pokud teto po prvnim tel. neverite.

Lachy:

--- Citace: .qoyi  05 Října 2022, 11:26:53 ---Proc nevyuzijete sluzeb spolecnosti s nejakou reputaci, pokud teto po prvnim tel. neverite.

--- Konce citace ---

Skvělá rada nad zlato. Která společnost má u nás lehce dohledatelnou zásobu pozitivních recenzí? Během hodinky, co jsem tomu věnoval, jsem našel spoustu společností, které mají velice negativní recenze, nebo přinejmenším nějakou kontroverzi za sebou. Dal jsem si tedy záležet, abych si vybral společnost, která nemá dle veřejně dostupných informací s těmito společnostmi a lidmi za ně odpovědnými nic společného.
Přijde mi, že jsem udělal "dost". Jenom proto, že je vrátný osel, ještě nebudu soudit celou firmu.

Lafayette:
Po pravdě, jsem zvědav, jak to bude probíhat a jak to dopadne.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi