30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12

Autor Téma: pomoc  (Přečteno 19401 krát)

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #120 kdy: 30 Srpna 2021, 16:26:35 »

navrhuji zde přítomným, at se mrknou na ty svoje fotky, kolik aut se mota kolem těch jejich,

Ale od toho je na výstupu z měření zobrazený radarový svazek. Pokud se v radarovém svazku nachází více vozidel (tj. IMHO situace výše nastiňované interference, která se projeví na výstupu měření), nebo se tam nenachází měřené vozidlo a podobně (odrazy od svodidel a dalších ploch, měření za mlhy, deště, sněhu, ...), tak je měření i podle samotného návodu RAMERu neplatné, to dle mého názoru není žádná novinka.
IP zaznamenána

jungvoj

  • Host
Re:pomoc
« Odpověď #121 kdy: 30 Srpna 2021, 16:44:27 »

ad izs: to že nepříliš si hovím ve správních a soudních řízeních, je jasné, ovšem za mymi podněty z té technické části, si stojím pevně,
můj umysl byl a je takový, že chcu tu věc dotáhnout alespon jak to dotáhli ve wansdorfu,
moje představa byla taková, že v jedné chvíli se podá v republice co možná nejvíc žalob ne na obce ne na stát ne na uřad ,ale na konkrétní uředníky, kteří připustili celou tu zhovadilost, samosebou i s náhradou škody, kdy třeba neoprávněné odebrání řidičáku řidiči MKD může dělat statisice přímou a miliony nepřímou škodou,
že neplácám: umistění radaru schvaluje mimo jiné policejní orgán pro toto určený, kdo to schválil pro konrétní umístění, vám odmítnou v mnoha případech sdělit, já tvrdím, že pokud není k dispozici ono rozhodnutí, je jakékoliv měření z hlediska metrologie neplatné, už chápete proč to nechci deklarovat tady, bo uředníci budou horečně spekulovat jak s tím vyjebat, doplnit do spisu a pod, ale to je jen taková drobnost, mnozí mají spisy jistě ofocené a pod,
kauza policejního odborníka dopadla tak , že mi bylo vyhrožováno zatčením, zavřením do basy , odebráním řidičáku a v neposled psychiatrickým vyšetřením,,,,,,,celá ta kauza jednoho smýšleného měření má několik větví , v podstatě je tragikomedie o stavu státu v postindustrialní době
IP zaznamenána

jungvoj

  • Host
Re:pomoc
« Odpověď #122 kdy: 30 Srpna 2021, 16:53:34 »

na to je jednoznačná odpověd, samosebou ne vždy se to projeví, ale v nějakých případech to je jinak než se to jeví, jak jsem napsal, i kdyby to projevení bylo jeden na milion, tak je to špatně, ale opět to není ta podstata věci, je to jen takový doplněk, ale v mnoha případech bych dnes na tom postavil obranu, jeden případ zcela špatně umístěného radaru v rozporu uplně se vším, jsem jednou náhodou zadokumentoval, zfotografoval a zaměřil pásmem  , které v té chvíli splnovalo základní metrologické požadavky,
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #123 kdy: 31 Srpna 2021, 00:00:44 »

ad konkrety, už je cca 5let a dosud to není uplně ukončeno,,,dostal jsem výzvu, jako provozovatel [...] pro pracovní zatížení jsem tu formální část vzdal, zaplatil 3,5litru fiat měny, s tím , že obec a stát fšechny ty ukony musely stát nejméně pětkrát více, tedy win win
Ten váš alternativní slovník je čím dál zajímavější, jeden by řekl, pokud jste prodělal vy i úřad, že to spíš byl lost-lost (i když o tom pětinásobku nákladů bych si dovolil pochybovat).

Téma se vyčerpalo, tak bych ho s dovolením zamknul. Pan jungvoj plácá páté přes deváté, není schopen ani odlišit jednotlivé případy, chvíli se tváří, jako by řešil aktuální výzvu, a najednou se tu objeví nějaká 5 let stará, ale případ údajně (přes zaplacenou pokutu) ještě neuzavřen. Jak řada diskutujících poznamenala, a já souhlasím, už to ani není taková sranda jako na začátku.

Zakladatele vlákna poprosím, pokud tedy nechce jít o dům dál, jak už to jednou předvedl, aby dal jasně najevo, o co mu jde - pokud chce s něčím poradit, ať jde, stejně jako všichni ostatní, ad fontes, tedy ukáže anonymizované dokumenty. Jde-li mu o něco jiného, např. sdělit své poznatky z oblasti, ve které se považuje za experta, a které by mohly být užitečné, ať nechodí kolem horké kaše. A chce-li jen exhibovat, urážet a blbě žvanit, ať se opravdu radši sebere a táhne. Howgh.

UPDATE: Pan jungvoj to psychicky neunesl, požádal o smazání účtu a také zanechal vzkaz "vymažte moje kecy, byl to tady omyl". Účet jsem smazal, k přepisování historie nevidím důvod.
« Poslední změna: 31 Srpna 2021, 09:33:31 od hh »
IP zaznamenána

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
debilita zákonů to jest nezakonné zákony prvak
« Odpověď #124 kdy: 01 Září 2021, 09:38:13 »

zdravím fšechny postižené zákony,
ačkoliv si ,,,hh,,,myslí , že výzva k zaplacení určené částky není zahájením správního řízení, a tedy vyzývaný není učastníkem správního řízení, já si to nemyslím, neb vyzva, per analogian , k dostavení se na uřad k jednání, výzva k rozchodu udělená polycajtem , výzva k předložení dokladů atd, jsou výzvy, jejíchž nesplnění jest vymáhano ať již donucovacími prostředky vedoucí až k smrti vyzývaného, viz tomáš z teplic, nebo pokutami až astronomické výše, tedy vyzývaný má důvod se domnívat, že jde o násilný akt státu vůči němu, a tedy obecně o správní řízení, vývody polycajtu uředníků rychetského a ,,,hh,, že nejde o násilný akt jsou jen zakrýváním podstaty, pokud by se nemělo jednat o násili, pak by snad to něco, nazývané výzva, mnělo se titulkovat např: návrh na smír, návrh na urovnání a pod, jinak se osobně domnívám, že každý ukon státu vůči občanovi jest minimálně správním řízením, dovoluji si tímto požádat zdejší milé čtenářstvo o názor na věc, prosím taky , aby na věc se nevyjadřovali zde přítomné osoby, zjednodušeně řečeno placené státem, za osoby placené státem považuji i ty , jenž musí platit občané ze zákona, např právnici , ale ne uplně fšici, exekutoři, řidiči mhd, výběrčí vstupenek na hradech a pod, jakýkoliv poživatel benefitu z české televize a rozhlasu, osoby z neziskovek, atd a pod
IP zaznamenána

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
debilita zákonů to jest nezakonné zákony druhak
« Odpověď #125 kdy: 01 Září 2021, 09:48:57 »

zdravím podruhé
v těch nezakonných výzvach je uvedeno,,,,,,,že nezajistil povinosti řidiče,,,,,,,atd bla bla, a tady zákon vyzýva soukromé osoby k nezákonnosti, tedy k přisvojeni si pravomoci,neb zajištění jakýkoliv povinnosti vůči státu v tomto smyslu mají jen státní orgány, tedy je to výzva k přisvojení si pravomuci uřadu, anebo to jest tak, že můžu použít zakleknutí na toho kdo nesplní povinnosti řidiče, ? ty jo , ta debilita zákona došla ad absurdum, neb v stejném zákoně o provozu je jmenovitě určen orgán který má dohled nad silničním provozem a jako jedině oni maj donucovací prostředky k tomu,  a tady mně zajíma . kolik zde přítomných to vidí stejně
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:debilita zákonů to jest nezakonné zákony prvak
« Odpověď #126 kdy: 01 Září 2021, 09:53:47 »

No doprdele, on je tu zas.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:debilita zákonů to jest nezakonné zákony prvak
« Odpověď #127 kdy: 01 Září 2021, 09:54:46 »

Nejspis nebudu k tematu (prispevky uzivatele jungvoj nectu, ta typografie je tak silena, ze na to nemam takhle po ranu mozkovou kapacitu a jak ho znam, informacni hodnota se limitne blizi nule, takze by to bylo zbytecne usili), ale musim mu polozit otazku:

Prijde ti normalni, ze uz podruhe odsud s velkou slavou odejdes a pak se zas vratis a zas resis blbosti? Nechod sem prosim, tady jsou jen sami urednici a policajti. Cestne.

IP zaznamenána

kverbeatle

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:debilita zákonů to jest nezakonné zákony prvak
« Odpověď #128 kdy: 01 Září 2021, 09:58:20 »

mně jde o to zda tady jsou i neplaceni státem,jak jsem uvedl,vy to evidentně nejste
druhak jsem admina žádal o smazání příspěvků, pokud tak neučinil, beru to tak , že má zájem o příspěvky,
« Poslední změna: 01 Září 2021, 10:00:26 od kverbeatle »
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #129 kdy: 01 Září 2021, 10:10:06 »

Prispevky nebyly smazany z duvodu zachovani kontextu diskuze. Uvedomte si, ze jste za sve blaboly odpovedny vy a pokud se za ne stydite, nepiste je.
IP zaznamenána

kverbeatle

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #130 kdy: 01 Září 2021, 10:18:48 »

placenci státem se ozývají se svoji arogancí vůči plebsu,
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #131 kdy: 01 Září 2021, 10:25:08 »

Prispevky nebyly smazany z duvodu zachovani kontextu diskuze. Uvedomte si, ze jste za sve blaboly odpovedny vy a pokud se za ne stydite, nepiste je.
Na druhou stranu, pokud na nás nějaká parta geeků zkusila neuronovou síť s generátorem textu, tak je to slušný.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #132 kdy: 01 Září 2021, 10:41:15 »

druhak jsem admina žádal o smazání příspěvků, pokud tak neučinil, beru to tak, že má zájem o příspěvky,
To si vykládáte špatně. Výchozí nastavení fóra nebrání nikomu editovat vlastní příspěvky. Mohl jste si po sobě uklidit sám jako při prvním odchodu - nevidím jediný důvod, proč bych to měl dělat já či jiní moderátoři.

Pokud jde o kontext diskusí, doporučuji všem, kdo se z libovolného důvodu rozhodnout na jungvoje reagovat, citovat jeho příspěvek (jde tedy o výjimku z pravidla necitovat bezprostředně předcházející příspěvek). Všecko, co se stane dvakrát, určitě se stane i potřetí (© Paulo Coelho), tedy i to, jak jungvoj nejdřív sám sebe vyhodí a pak jako fénix povstane z vlastního popela, nejspíš nebylo naposledy ...

prosím taky, aby na věc se nevyjadřovali zde přítomné osoby, zjednodušeně řečeno placené státem, za osoby placené státem považuji i [...]výběrčí vstupenek na hradech a pod [...]
K meritu věci se vyjadřovat nemohu, jsem totiž placen státem  :'( Sice to, čím se běžně živím, nedělám přímo ani nepřímo pro žádnou složku veřejné moci a ti, kteří mi platí, to rozhodně nedělají z donucení, ale kdysi jsem jako brigádník prováděl na zámku a nemohu vyloučit, že si to třeba v dohledné době jako formu aktivní dovolené zopakuju ...
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #133 kdy: 01 Září 2021, 10:58:34 »

Možná bych požádal jenom o přejmenování tématu, ono už "pomoc" o něčem vypovídá, ale zde o pomoc dle všeho nejde, resp. ne takovou, která se zde nabízí. Možná "z pohledu laboratorní myši" by se hodilo k tomu, jak svůj "vztah" zde popisoval úředník hh:)
IP zaznamenána

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #134 kdy: 01 Září 2021, 11:00:02 »

ta možnost smazání se ztratila
kontex diskusí laskavě nechte na čtenářstvu,
placení státem: vaše jednání nasvědčuje tomu, například neznalost využívat k ponižování neznalého, typický jev uřednický
co máte k příapěvku debilita,,,,prvak a druhak,  myslím umístěna ve správném chlívečku? že jste jej přesunul?
« Poslední změna: 01 Září 2021, 11:03:28 od jungvoj »
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12