30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Žlutá čára - odtah?  (Přečteno 11417 krát)

moravastan

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:Žlutá čára - odtah?
« Odpověď #15 kdy: 05 Prosince 2016, 00:17:28 »

Ja si platim nezaplatim.cz. Na majkuv affil u trotla Kocourka kaslu.

Stal jsem zaparkovanej mimo silnici. Ta cesta kde stojim ja je konecna. Za autem je cedule zakaz vjezdu a slepa cesta. Nikoho jsem neohrozoval ani neomezoval. Jediny prohresek ktery jsem udelal je, ze jsem stal na zlute. Pravda, lidi museli udelat 5 kroku kolem meho auta a auta co stalo za mnou. Nechal jsem tam mezeru aby mohli projit maminky s kocarkem.

Ten kocarek je pro me takova meta podle ceho parkuju. Ze nekdo udela 5 kroku navic je v pohode, to me samotneho nesere. Ze neprojde bezpecne maminka s kocarkem me sere. To radeji hodim na kretena jinam.

Jinak vedle me byl prujezd na auto do te slepe a do toho zakazu uplne na pohodu jeste pro popelare. Proto jsem se divil, ze me nekdo odtahnul. Stat na prechodu nebo na silnici a nekoho omezovat, tak at me odtahnou kdyz jsem dement. Ale tak bych ani nezaparkoval.

Chranim tim sebe, ostatni a taky auto. Za dnes uz 4 mesice skoda na aute pres 70 tisic. Kreteni nabouraji auto a ujedou.  A fizl se smeje..... pak je respektujme
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil
Re:Žlutá čára - odtah?
« Odpověď #16 kdy: 05 Prosince 2016, 02:48:59 »

Stal jsem zaparkovanej mimo silnici. [...]
Netuším, co si představujete pod souslovím mimo silnici, ale podle toho vystaveného obrázku to nepochybně bylo na pozemní komunikaci ve smyslu zákona č. 13/1997 Sb. Tedy tam platí pravidla provozu na PK včetně oprávnění PČR či MP nařídit odtah prakticky vždy, stojí-li vozidlo v rozporu s pravidly (viz heslo překážka výše).

Jinak tu brečíte na úplně špatném hrobě. Jestli chcete slyšet, že takové oprávnění orgánů je zbytečně široké stejně jako prostor, který mají k vlastnímu uvážení, tak vám tu asi drtivá většina čtenářů dá za pravdu. Ne úplně povedené jsou i samotné předpisy, např. proč by pravidlo o volných 3 m pro oba směry jízdy mělo být striktně dodrženo i u slepé ulice nevysvětlíte nikomu, kdo má v hlavě alespoň pár funkčních mozkových buněk. Že fakticky vůbec nejde o maminky s kočárky, ale o dobrý kšeft pro radnice a spřátelené firmy se ví a nikoho to zjevně příliš netankuje - zjištění, že nejvíce se v noci odtahuje z modré zóny v Jankovcově ulici patrně proto, že je hned vedle odtahového parkoviště (viz http://www.rozhlas.cz/zpravy/data/_zprava/kde-kdy-a-proc-se-v-praze-odtahuje-nejvice-aut-najdete-si-svou-ulici--1423801 ), nevyvolalo čtvrtou pražskou defenestraci, ale upadlo v zapomění.
IP zaznamenána

moravastan

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:Žlutá čára - odtah?
« Odpověď #17 kdy: 05 Prosince 2016, 07:49:52 »

Rozhodne si sem nechodim poplakat  ;)
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Žlutá čára - odtah?
« Odpověď #18 kdy: 05 Prosince 2016, 14:28:44 »

nejvíce se v noci odtahuje z modré zóny v Jankovcově ulici patrně proto, že je hned vedle odtahového parkoviště (viz http://www.rozhlas.cz/zpravy/data/_zprava/kde-kdy-a-proc-se-v-praze-odtahuje-nejvice-aut-najdete-si-svou-ulici--1423801 ), nevyvolalo čtvrtou pražskou defenestraci, ale upadlo v zapomění.

A úsek s nejvyšším celkovým počtem odtahů je hned vedle policejního prezidia  ;D
IP zaznamenána

moravastan

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:Žlutá čára - odtah?
« Odpověď #19 kdy: 05 Prosince 2016, 17:37:50 »

Podle toho odkazu se na místě, kde jsem parkoval nikdy neodtahovalo :D
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Žlutá čára - odtah?
« Odpověď #20 kdy: 05 Prosince 2016, 21:45:35 »

Cestou kterou jezdím do práce několik let taky nikdy nestáli, až jednoho týdne mě tam dvakrát stavěli kvůli tomu že nejsem připoutanej a co je na tom nejhorší že pokaždý stejnej fízl
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 034
    • Zobrazit profil
Re:Žlutá čára - odtah?
« Odpověď #21 kdy: 06 Prosince 2016, 23:21:43 »

Já bych řekl, že byste se z toho měl prosím pěkně hezky posrat.
« Poslední změna: 06 Prosince 2016, 23:49:03 od Číkus »
IP zaznamenána

moravastan

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:Žlutá čára - odtah?
« Odpověď #22 kdy: 07 Prosince 2016, 09:17:33 »

Máte pravdu, vidět ráno moje nabourané auto od nějakýho chuje, který ujel od nehody jako POSERA a SRAB ... byl jsem POřádně(NA)SRANÝ :)
IP zaznamenána