30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Udavačka - Stání místě pro invalidy  (Přečteno 12269 krát)

Zdenda

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Udavačka - Stání místě pro invalidy
« Odpověď #15 kdy: 15 Března 2016, 12:28:46 »

Bohužel většina lidí se začne starat o sebe až když uvidí jak vám např. parta " mladíků "  multikulturně masíruje hlavu botama.
Přijde mi to zvrácené a smutné.
Horší je, že si na ty nasrané, otrávené a zlé lidi kolem sebe začínáme zvykat.
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Udavačka - Stání místě pro invalidy
« Odpověď #16 kdy: 04 Května 2016, 11:11:22 »

To je život, východní blok to tak má. Já si pamatuju jak po revoluci naši začli podnikat, koupili si Forda a přišel starosta obce že proč provokujou lidi, že "Škodovka by vám tu službu taky udělala", no a pak když přišel do rodiny Patrol na tahání aut, to byl konec. Pamatuju jak se nademnou na chodníku tetelily záclony, když jsem chodil do školy... Rozhlédněte se okolo, podívejte se co sedí ve vládě. Všechny zákony, regulace a zařízení, o kterých se mluví a které zavádíme, existují, protože ti, tamti, oni, ostatní, všichni, Češi dělaj něco, co se mě nelíbí a je potřeba jim to zakázat.

Je potřeba zakázat zbraně, protože co kdyby ten majitel najednou přes noc zešílel a já se pak nebudu cejtit dobře a navíc já zbraň stejně nemám a já si myslím, že ji nepotřebuji, takže ji nikdo nepotřebuje.
Je potřeba zakázat rychlá auta, protože já stejně rychlé auto nemám, nemám na něj peníze a kdybych je měl, určitě bych si ho nekoupil a tak by si ho nikdo neměl kupovat. A jak všichni víme, firemníma autama se jezdí rychle, protože tak to je (viz Lacina).
Je potřeba zdanit bohaté, protože já nejsem bohatej a kdybych byl, všechno bych dal na charitu, a bohatý lžou a kradou a proto sou bohatý, takže je potřeba jim to vzít.

A nemyslete si, že západ je v tomhle ohledu o něco lepší - není. Každej kdo má doprdele díru má na všechno nějakej jedinej správnej názor, a ten názor je zpravidla založen na tom, že k vyřešení mého problému je potřeba někoho jiného potrestat, potrestat víc, nebo začít trestat, protože prostě se mě to nelíbí a já bych to nařídil všechno dělat jinak.
IP zaznamenána