30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: "Vnitro chce dát lidem se zbraní ústavní právo na zastřelení teroristy"  (Přečteno 8597 krát)

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Bc. byl málo študovanej  ;D
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil

Mgr. art. et Mgr., tvl. co svět nevymyslí.... to mi připomíná nejméně dva parazity, co jsem s nimi měl co do činění, kteří se podepisují Bc. Ing. ...
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil

Při každém darování krve se vypisuje dotazník, kde nechybí políčko pro titul. Občas se nestačím divit, jak se ti kokůtci tetelí blahem, když je sestra vyvolává.  :o  Kua, ale že u opicie dělají študovaní umělci, to je mazec.
IP zaznamenána

MS02

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 188
    • Zobrazit profil

Koblihari brzdi patama, kdo volil ANO, ma letos sanci se opravit...
Podle informací Práva pracovní verze počítá s tím, že by v ústavě bylo zmíněno nejen právo nabývat, držet a nosit zbraně kvůli ochraně života, zdraví, majetku a tolik diskutované zajišťování vnitřního pořádku a bezpečnosti ČR, ale i ustanovení, že toto právo může být i omezeno, jak je to u různých práv v Listině základních práv a svobod.

a nasleduje "necekane" :
Podle zpráv z bruselských kuloárů evropská směrnice o zbraních, kterou v březnu ostatní členské státy navzdory odporu ČR zřejmě prosadí, citelně omezí držení legálních zbraní u nás. Evropská komise to přitom považuje za první krok, který má vést k dalšímu omezení legálních zbraní.
 Hovoří se například o zákazu veškerých poloautomatických zbraní, tedy nejen samonabíjecích pušek, ale i pistolí.

hmmmm...
cele zde:
https://www.novinky.cz/domaci/426992-vlada-se-popere-o-ustavni-pravo-pouzit-zbran-hnuti-ano-je-proti.html
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil

Jsem zvědavej kdy jim cvakne, že tímto omezováním akorát podporují černý trh se zbraněmi a všichni si ji budou pořizovat uměrně s tím, jak tady bude víc ručníkářů..
IP zaznamenána