30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Dálniční oddělení Velký Beranov utržené z řetězu  (Přečteno 2775 krát)

smg465

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil

Policisté na D1 chytli řidiče se čtyřmi zákazy řízení. Audi mu zabavili
Zdroj: http://jihlava.idnes.cz/policie-na-dalnici-d1-zabavila-ridici-auto-fpn-/jihlava-zpravy.aspx?c=A160129_121218_jihlava-zpravy_mv
Nakonec šofér měl jen 2 zákazy. Prý ho jen tak zastavili při běžné silniční kontrole??? To se mi nějak nezdá, na dálnici něco takového je naprosto vyloučené. Musel něco spáchat.

To jsou ti samý jak zabili toho sedmnáctiletého kluka na 119. km na D1 tím, že tam vytvořili zátaras z nic netušících řidičů.

Podle mě je cesta proti zabavování aut, napsat ho na někoho jiného nebo firmu.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Dálniční oddělení Velký Beranov utržené z řetězu
« Odpověď #1 kdy: 29 Ledna 2016, 16:16:29 »

Citace
Odebrání vozidla bylo podle Čírtkové pro policii na Vysočině výjimečným úkonem. Jak ale upozornila, bude čím dál častějším. „Institutu odnětí věci budou policisté využívat i v budoucnu zejména u recidivistů, kteří se opakovaně dopouští hrubého porušení dopravních předpisů,“ konstatovala policejní mluvčí.

Už nechtějí platit? Nevadí, tak jim seberem auta. Nebo aspoň nějak teda nejdřív zařídíme, aby to šlo a pak to budem dělat! RE-PRE-SE, RE-PRE-SE, RE-PRE-SE!!
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Dálniční oddělení Velký Beranov utržené z řetězu
« Odpověď #2 kdy: 29 Ledna 2016, 16:45:24 »

Mohli udělat kontrolu, kdy jim z databáze vyjelo, že provozovatel auta má zákaz řízení. Když už ta jejich auta automaticky detekují kradená vozidla, tak si umím představit že jim vyjede i toto.
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Dálniční oddělení Velký Beranov utržené z řetězu
« Odpověď #3 kdy: 31 Ledna 2016, 14:19:24 »

Když jsem řídil párkrát auto známého, který je jeho vlastníkem a má zákaz řízení, policejní kontroly byly výrazně častější než běžně..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita