30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: parkování za IP13c bez zaplacení  (Přečteno 5015 krát)

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
parkování za IP13c bez zaplacení
« kdy: 22 Března 2016, 23:06:32 »

jaké by bylo podle vás nejlepší řešení situace parkování na placeném parkovišti bez lístku. Auto na firmu, lístek od opiček odvál vítr. Zločin spáchán 18.11.2015 Sled:

- předvolání k vysvětlení na městské opičky poštou /firma má dat. schránku/, dopis nepřevzat, nevěděli o tom
- předání na MU
- žádost MU o výpalné - ignorováno, už šlo správně do datovky
- předvolání k podání vysvětlení MU na 11.4.16 - datovkou
- spis zaslán na žádost podle 106 obratem (za 3 dny)

Spis zájemci mohu poslat. Díky.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #1 kdy: 23 Března 2016, 09:56:55 »

Tady je strašně důležitý, jestli firma chce hrát nějakou habaďůru (spolupracovat), nebo to chce mít co nejrychleji smeteno ze stolu a ty si to máš vyžrat sám.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #2 kdy: 24 Března 2016, 01:28:23 »

firma může dělat co chci já, firma je moje
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #3 kdy: 31 Března 2016, 09:44:06 »

V tom případě zločin spáchal Helmut Helmutovič (jméno by mělo znít samozřejmě trochu uvěřitelně), současně pobývající a mající doručovací adresu u tebe doma, kde mu zřídíš schránku s jeho jménem.
« Poslední změna: 31 Března 2016, 09:46:13 od plikous »
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #4 kdy: 11 Dubna 2016, 09:07:05 »

do ringu předhozen Helmut. Tak uvidíme.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #5 kdy: 14 Dubna 2016, 20:46:40 »

tak to byla rychlovka, helmut už má ve schránce lístek. Asi se na úřadě nudí. Ale zatím to jde podle plánu, helmut osloven na české adrese.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #6 kdy: 14 Dubna 2016, 21:01:19 »

A na lístečku je co - po úložní době vrátit či vhodit do schránky?
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #7 kdy: 14 Dubna 2016, 21:21:04 »

je tu obecná předtištěná věta, že bude následující den zásilka vložena do domovní schránky. Možná bych mohl pro jistotu zavolat na poštu, že tu pán teď není a že počítá s tím vhozením.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #8 kdy: 23 Dubna 2016, 18:06:36 »

Tak to vypadá, že si to úřad pohnojil, doufám definitivně. Sice poslali Helmutovi cosi, co má být v pondělí vhozeno do schránky (Helmut jinou poštu neočekával, takže to museli být oni, podací pošta sedí) a aniž by počkali alespoň, až si to Helmut vyzvedne, poslali do firmy příkaz na sprdel. Ve sprdelím příkazu ani slovo o helmutovi, prostě jsme nezjistili řidiče a basta. Pak kecy o prokázání přestupku, bla , bla. Takže doufám, že Helmutovi to přistane ve schránce a ten se rovnou přizná, přeci jen Němci jsou pečliví a na sprdel půjde nejprve odpor a poté, když nedají pokoj, odvolání. Na to, že se na šetření přestupku vybodli by měl jít sprdel vyhrát. Ve sprdelím příkazu může být 1000,- náklady?
« Poslední změna: 23 Dubna 2016, 18:09:03 od signoflife »
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #9 kdy: 24 Dubna 2016, 20:06:00 »

Jo jo, ve SPRDEL příkazu 1000 Kč za náklady být může. :-)
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #10 kdy: 25 Dubna 2016, 00:34:09 »

.... Takže doufám, že Helmutovi to přistane ve schránce a ten se rovnou přizná, přeci jen Němci jsou pečliví a na sprdel půjde nejprve odpor a poté, když nedají pokoj, odvolání. ...
Asi by si měl Helmut najít nějakého šikovného zástupce, i když správně už by to znovu na přestupek jít nemělo, ale dějí se tu různé věci.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #11 kdy: 25 Dubna 2016, 03:33:55 »

Takže doufám, že Helmutovi to přistane ve schránce ....

Myslím, že i kdyby mu to tam nepřistálo a neuspěl by ani na poště, tak na těch lístcích bývá číslo jednací a Helmut toho může využít a zatelefonovat na úřad o co se jedná, že mu nic nevhodili a případně pak písemně ustanovit zástupce aby ho plně zastupoval ve věci číslo jebací......atd.

IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #12 kdy: 25 Dubna 2016, 13:56:15 »

hmm, bude to složitější, zažádal jsem o zaslání spisu od 11.4., kdy šel bonz na Helmuta.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #13 kdy: 11 Května 2016, 14:32:11 »

tak koukám, jak se všem daří jednat s orgány, mě to však nějak nejde. Mě se stalo to, že Helmut Helmutovič odpověděl ze své alpské vísky, že nás nezná a o řízení našeho vozu nic neví. Dokonce za pomoci nějaké spřízněné duše to šoupnul správnímu orgánovi v češtině. Trochu moc náhod, zřejmě byl výběr Helmuta Helmutoviče těžce podceněn. Nu což. Věc nabrala tím pádem obrátky, správní orgán dupnul na plyn (asi už ho to sere) a máme tu sprdelní příkaz, který byl odražen sprdelním odporem a na to správní orgán kontruje výzvou k seznámení se s podklady k vydání rozhodnutí. Dále, cituji "bude provedeno dokazování ve věci mimo ústní jednání - listinami shromážděnými ve spise - a po ukončení dokazování bude ve věci rozhodnuto". Rád bych, kdyby mi někdo nyní poradil postup, myslím, že tam k odvolání na sprdel je dost materiálu, ale měl by to podle mě uchopit někdo s praxí. Ve spise je jen zápis od měšťáků a pak dopis s prásknutím Helmuta a dopis od Helmuta, pak odpor. Věc šla takto:

1) MP - oni nám nezaplatili za parkování, béééé
2) SO - zaplať odpustek
3) my - nasrat, to Helmut
4) Helmut - já nic, já muzikant
5) SO - Helmut nic, dál na to sereme, Sprdelní příkaz
6) my - ODPOR
7) SO - Výzva k seznámení se s podklady, už nás neser a zaplať

Myslím, že odvolání jde postavit na tom, že by dál nic nezjišťovali, Helmutovi věří víc než nám, ve spise je jen bonz a foto od MP, foto lze dle mého také napadnout, ve smyslu již zde vyhraného případu s fotkami auta a čelního skla. Mám tyto námitky uplatniti u seznámení se s podklady nebo to nechat do odvolání? Samozřejmě zkusím vyškemrat čas na seznámení se s dokazováním. Díky za cenné postřehy.
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #14 kdy: 11 Května 2016, 15:00:46 »

Nějak se ztrácím. Co je proboha zač ten dopis od Helmuta, že o ničem neví? Máte to nafoceno ze spisu? Požádejte o vhození do Kuchyně.
IP zaznamenána