Poradna > Potřebuji poradit - parkování, zastavení, stání

Praha 7 - Parkování na fialové zóně

(1/6) > >>

Hrebos:
Ahoj, před časem jsem se náhodou dočetl, že se Praha rozhodla začít uplatňovat nesmysl s Fialovou zónou a že jim prý stačí jedna fotka. Jelikož jsem samozřejmě čestný a řádný občan vážící si pravdy a lásky, rozhodl jsem se, že SO vyzvu, aby situaci napravil a nezkoušel nějaké své WOO DOO HOO DOO KOO DOO praktiky na čestných lidech a buď řádně dokumentoval přestupky, jak se sluší a patří na správný správní orgán, nebo ať se na to vykašle. Uvidíme, zatím sem přikládám výzvu, kterou jsem jim zaslal, kdyby se někdo chtěl případně inspirovat. Budu informovat o vývoji a budu rád, když mi sdělíte své názory, jakou šanci podle Vás proti SO mám. Děkuji za možnou inspiraci zde pro tuto výzvu. Držte palce  ;D ;D


Edit
Jakmile se situace vyvine, informuji zde o účelu této výzvy. Mám toho víc a chci vidět, jestli se SO vůbec bude tímhle zabývat. Třeba si řeknou ze 4 stránkování esej jim za to nestojí a nechaj to vyhnít rovnou, ale mám tam na ne připraveny další drill s faktickou skutečnosti, dokonce protiprávně odmítli nahlédnutí do spisů formálně udělali plno chyb a ještě na ne čeká řekneme certik v krabičce. Ale účel takhle složité výzvy vč. Její formy je, aby se na to vysrali a radši brali od ovcijášů. Ale trochu mám chuť to radši zaplatit a riskovat a pokud se mi nevyjádříte, poslat na ně opatření proti nečinnosti, kdyby náhodou chtěli do vyhnití, aby se prostě museli přiznat.

Hugo:
špatně anonymizováno

Hrebos:
Upraveno, PDF by už nemělo jít odanonymizovat a pro velký úspěch ještě jednou. Teď už to 100% nepůjde

Hugo:
trochu neohrabaně používáte pojmy parkovat, stát, zastavit a zastavit vozidlo. A v příloze zcela špatně. Pravděpodobně jste měl na mysli, že (ne)stálo=(ne)parkovalo. A jednalo se buď o zastavení nebo zastavení vozidla.

Původně to byla editace mého příspěvku, ale po Vaší odpovědi jsem ho dal jako nový.

Hrebos:
Je to myšleno tak, že z fotodokumentace plyne skutečnost, že vozidlo na daném místě zastavilo nebo stálo. Ale není možné z ní usuzovat, že vozidlo parkuje=neparkuje. A zastavit ani stát v daném úseku zakázáno není. Protože jedna fotka prokazuje pouze fakt zastavení nebo stání, nikoli parkování. A tím je to konec.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi