30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva ke sdělení údajů potřebných k určení totožnosti řidiče  (Přečteno 11535 krát)

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Výzva ke sdělení údajů potřebných k určení totožnosti řidiče
« Odpověď #15 kdy: 09 Března 2017, 12:30:31 »

Mně by se asi líbilo něco jako "Odmítám podat vysvětlení a mám k tomu důvod."

A nebo "v této věci využívám svého práva nevypovídat."
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Výzva ke sdělení údajů potřebných k určení totožnosti řidiče
« Odpověď #16 kdy: 09 Března 2017, 12:43:29 »

Mně by se asi líbilo něco jako "Odmítám podat vysvětlení a mám k tomu důvod."
A nebo "v této věci využívám svého práva nevypovídat."
atd atd atd....ano ano ano....můžete to říci mnoha slovy.....ale vždy to je pouze na základě vašeho PRÁVA primárně odvozeného z LZPS potažmu dalších norem. Nikdy to není protože "nechcete", nebo "nevíte"
Hlavní je toto své PRÁVO znát (přestože byste před každou výzvou k podání vysvětelní o tomto vašem právu měli být poučeni) a také ho v praxi důsledně uplatňovat....
IP zaznamenána

tortoiseturtle

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Výzva ke sdělení údajů potřebných k určení totožnosti řidiče
« Odpověď #17 kdy: 09 Března 2017, 13:11:44 »

Citace
přestože byste před každou výzvou k podání vysvětelní o tomto vašem právu měli být poučeni

Tak mě napadá - nemělo by to poučení být součástí i té výzvy, když jasně vyžadují doplnit do tabulky údaje o řidiči i provozovateli?
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Výzva ke sdělení údajů potřebných k určení totožnosti řidiče
« Odpověď #18 kdy: 09 Března 2017, 16:44:34 »

Citace
přestože byste před každou výzvou k podání vysvětelní o tomto vašem právu měli být poučeni

Tak mě napadá - nemělo by to poučení být součástí i té výzvy, když jasně vyžadují doplnit do tabulky údaje o řidiči i provozovateli?

Podle mne ano ale nejsem si úplně jist - vím že když vám pošlou nějaké rozhodnutí , tak tam musí být odvolací lhůta a kam se odvolat, ale to poučení - možná stačí když Vám ho přečtou až na fízlárně.....
IP zaznamenána