30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Vítěčníci z Kolče budou brutálně potrestáni vyhazovem  (Přečteno 3679 krát)

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil

http://praha.idnes.cz/opili-straznici-dostanou-vypoved-dr3-/praha-zpravy.aspx?c=A160218_2226352_praha-zpravy_nub

Ovšem tohle je perla: "Radnice se proto obávala, jak celou věc přijme dvacítka obcí, v nichž strážníci z Kolče měří rychlost a které jim za tuto službu platí. Očekávala jsem výpovědi veřejnoprávních smluv, ale naopak zástupci obcí se ptají, kdy začneme měřit,“ říká starostka.

Muhahahaaaaaaaa  ;D ;D ;D
IP zaznamenána

x-bat

  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re:Vítěčníci z Kolče budou brutálně potrestáni vyhazovem
« Odpověď #1 kdy: 18 Února 2016, 11:48:23 »

Však jasně - to by bylo, aby kvůli dvěma talentům okolní obce přišly o příjmy.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Vítěčníci z Kolče budou brutálně potrestáni vyhazovem
« Odpověď #2 kdy: 18 Února 2016, 14:55:01 »

Mne spíš udivuje, že nějaká obec na Kladensku, kousek od Okoře, měří v nějaké obci u Mladé Boleslavi. Jako to je cca 80 km tam a 80 zpět. Vždy jsem si naivně myslel, že tihle ťulpasové operují maximálně na svém písečku. Ale to je jakobych pražského MP potkal na Šumavě jak měří  :D :D
IP zaznamenána

Huntfilihunt

  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
Re:Vítěčníci z Kolče budou brutálně potrestáni vyhazovem
« Odpověď #3 kdy: 19 Února 2016, 12:56:45 »

Oni můžou měřit i pro jinou obec, mají-li o tom (ty obce) vzájemnou smlouvu. Jinak jen na svém území obce, která je zřizuje
IP zaznamenána

spec

  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Vítěčníci z Kolče budou brutálně potrestáni vyhazovem
« Odpověď #4 kdy: 19 Února 2016, 17:35:20 »

Tuším, že se tomu říká veřejnoprávní smlouva, měla by být přístupná na internetu.
IP zaznamenána

spec

  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána