30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Příprava na další kasírku  (Přečteno 6439 krát)

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 235
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #15 kdy: 02 Září 2019, 14:02:03 »

Na Praze mi nejvíc vadí to, jak s prominutím vykurvili ty už existující dvouproudovky vedoucí městem. To je 50 m dva pruhy, zůžení, 40 m dva pruhy, zůžení, odbočovací pruh a pak zase kousek dva pruhy. To je prostě psycho. A do toho jsou vražené různé šikmé retardéry, vysoké obrubníky, betonové bločky, nebo aspoň ty zelené kuželky.

Před nějakými deseti lety jsem po Praze docela rád jezdil. Teď vždycky když tam musím jet, tak se akorát po pár kilometrech když vidím ty neefektivní úpravy nepříčetně naseru.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #16 kdy: 02 Září 2019, 14:24:23 »

A to ještě zpomínáte, že jsou tam horší silnice co do povrchu, než v kdejakém "zapadákově".
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #17 kdy: 02 Září 2019, 16:48:24 »

Na Praze mi nejvíc vadí to, jak s prominutím vykurvili ty už existující dvouproudovky vedoucí městem. To je 50 m dva pruhy, zůžení, 40 m dva pruhy, zůžení, odbočovací pruh a pak zase kousek dva pruhy. To je prostě psycho. A do toho jsou vražené různé šikmé retardéry, vysoké obrubníky, betonové bločky, nebo aspoň ty zelené kuželky.

Před nějakými deseti lety jsem po Praze docela rád jezdil. Teď vždycky když tam musím jet, tak se akorát po pár kilometrech když vidím ty neefektivní úpravy nepříčetně naseru.
Naposled takhle vykurvili, teď úplně čerstvě, Nárožní u Bucharovy, dyž se odbočuje doprava z Bucharovy směrem od Motola. Leta byla zastávka (s naprosto minimálním provozem, nikdo zrovna tam nejezdí dyž o kus dál je metro) kus za křižovatkou v pravým pruhu, všechno cajk. Teď tam zase z dotací udělali vymrdávku že hned pár metrů za křižovatkou je zip do levýho pruhu, zastávka s vostrůvkem, rozšířili chodník že je to jak na václaváku (pro koho? NIKDO TAM NECHODÍ!) a až před světlama se to zas rozšiřuje na dva pruhy. Bude tam zbytečnej špunt a i nějaký bouračky čekám pže v tédle zemi trotli zipovat neumí.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #18 kdy: 02 Září 2019, 16:57:43 »

Jo a ani nemluvě, že jsem se teď svezl po Vinohradské a už i tam se zavedly tramvajové zastávky se širokým chodníkem, kde když stojí tramvaj v zastávce, auta stojí za ní (a další tramvaje samozřejmě taky). Jako kdyby to v Nuslích nestačilo..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #19 kdy: 02 Září 2019, 17:04:50 »

Tam je snaha asi deset let to nějak podobně vymrvovat a nakonec to trotli protlačili, a to je jen začátek.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další kasírku
« Odpověď #20 kdy: 02 Září 2019, 19:04:54 »

Dva ostrůvky v Čebíně 23.8.2018, 20.12.2018, 28.5.2019, 26.9.2019. Ostrůvek v Tišnově za dva měsíce dvě nehody (nejsou v mapě). Ostrůvek v Kuřimi u statku 22.10.2017, 7.12.2016, 30.6.2013. Kuřim ostrůvek u kovošrotu 28.3.2019, 16.1.2015, 30.12.2016, 17.3.2015. Není nad to, mluvit o bezpečnosti, ale dělat pravý opak. :(
IP zaznamenána