30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: zpomalovací prvky a množství zplodin  (Přečteno 6228 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:zpomalovací prvky a množství zplodin
« Odpověď #1 kdy: 12 Ledna 2017, 12:22:39 »

Ještě že máme ÚAMK, tam jsou to samý dopravní experti, bez jejich rad a informací bych nemohl usednout za volant.

Zrušit tyhle parazity, stejně jako BESIP.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:zpomalovací prvky a množství zplodin
« Odpověď #2 kdy: 12 Ledna 2017, 13:42:09 »

Vždycky si při projíždění retardérů říkám, jak ty „bezpečnostní opatření“ dostávají na frak v okamžiku, kdy tudy musí co nejrychleji projet sanitka s pacientem, u kterého rozhodují doslova vteřiny a… …a najednou ho musí odlepovat od stropu sanitky!
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:zpomalovací prvky a množství zplodin
« Odpověď #3 kdy: 12 Ledna 2017, 13:58:16 »

 Já zase sleduju jak plno lidí přejede pomalu retardér a pak na to za ním nasraně šlápnou. Takže vystřelí jak raketa, smrdí to a bezpečnost nikde.
IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 236
    • Zobrazit profil
Re:zpomalovací prvky a množství zplodin
« Odpověď #4 kdy: 12 Ledna 2017, 15:04:39 »

To dělám obvykle taky, stejně jako jsem semafory na prázdném rovném úseku kvalifikoval na startovací. Z jakého jiného důvodu by tam přece byly :)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:zpomalovací prvky a množství zplodin
« Odpověď #5 kdy: 12 Ledna 2017, 23:46:32 »

Já spíš netuším, proč tam každej pomalu zastavuje, včetně těch že SUV a jinech rádoby ofroutů. Jestli maj vadný tlumiče, tak si je maj vyměnit a ne zdržovat provoz.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:zpomalovací prvky a množství zplodin
« Odpověď #6 kdy: 13 Ledna 2017, 00:17:31 »

Já mám tvrdý podvozek a ještě nízký. Už jsem pár krát zadrhnul lízátkem a vyrval část masky:(
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:zpomalovací prvky a množství zplodin
« Odpověď #7 kdy: 13 Ledna 2017, 00:26:13 »

To je jeden ze sta, ne sto bez jednoho ze sta jak to je v reálu.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:zpomalovací prvky a množství zplodin
« Odpověď #8 kdy: 13 Ledna 2017, 01:14:52 »

To asi ano, já jenom, že i ten 1 ze 100 se najde:)
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:zpomalovací prvky a množství zplodin
« Odpověď #9 kdy: 13 Ledna 2017, 14:11:57 »

já k tomu mám třeba stejný důvod jako swenak, ale ikdyž přes retardér jedu normálně vysokým a né tvrdým autem, tak prostě jedu pomalu, kolikrát nechám to auto převalit setrvačností, stejnětak na přejezdech, protože mi je toho auta líto  :D proč si mam na tom oddělávat podvozek..
IP zaznamenána
In dubio pro reo

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:zpomalovací prvky a množství zplodin
« Odpověď #10 kdy: 17 Ledna 2017, 16:07:02 »

"To dělám obvykle taky, stejně jako jsem semafory na prázdném rovném úseku kvalifikoval na startovací. Z jakého jiného důvodu by tam přece byly "

Tak predevsim buzeracni semafory jen tak na rovne silnici, bez krizovatky, bez prechodou, proste jenom buzeracni, at uz kvuli rychlosti nebo jine debilite naprosto neresim a je mi uplne u prdele co tam sviti. Ten semafor je nesmyslny a jeho ignorovanim nedochazi k naplneni materialniho aspektu, tudiz to nemuze byt prestupek.
IP zaznamenána

ateliersk

  • Příspěvků: 123
    • Zobrazit profil
Re:zpomalovací prvky a množství zplodin
« Odpověď #11 kdy: 18 Ledna 2017, 11:28:49 »

Citace: RIK
Tak predevsim buzeracni semafory jen tak na rovne silnici, bez krizovatky, bez prechodou, proste jenom buzeracni, at uz kvuli rychlosti nebo jine debilite naprosto neresim a je mi uplne u prdele co tam sviti. Ten semafor je nesmyslny a jeho ignorovanim nedochazi k naplneni materialniho aspektu, tudiz to nemuze byt prestupek.

Tak on hlavně ten buzerační semafor nemá oporu v zákoně, jeho umístění musí mít nějaký důvod a "buzerace" důvod není. Taky už v současné době PČR buzerační semafor neschválí, ale obchází se to "spojováním" např. s přechodem pro chodce, kde už alespoň nějaký zákonný důvod obhájí.
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:zpomalovací prvky a množství zplodin
« Odpověď #12 kdy: 18 Ledna 2017, 11:58:17 »

A jak je to se semaforem, kde sice je přechod, ale hází červenou senzorem když jede auto a po čase dá až zelenou? Rok ho ignoruju, když nevidím chodce, tak jedu a zatím nikdo nic.. Je tam asi jen maketa kamery  :D
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:zpomalovací prvky a množství zplodin
« Odpověď #13 kdy: 18 Ledna 2017, 12:59:40 »

A jak je to se semaforem, kde sice je přechod, ale hází červenou senzorem když jede auto a po čase dá až zelenou? Rok ho ignoruju, když nevidím chodce, tak jedu a zatím nikdo nic.. Je tam asi jen maketa kamery  :D
A nebo jet kolem 70 a projet ještě před červenou.. a když by tam náhodou chytali tak za překročení rychlosti je menší flastr než za jízdu na červenou..
IP zaznamenána