30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem  (Přečteno 6171 krát)

urbann

  • Příspěvků: 353
  • s
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #15 kdy: 11 Března 2021, 16:23:17 »

Kdyby se Hamáčkovo gestapo chovalo rozumně, tak by místo podobných zákroků roušky rozdávali na potkání. Ve velkoobchodech se prodávají za 9 korun českých.
« Poslední změna: 11 Března 2021, 16:32:26 od urban.novak »
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #16 kdy: 11 Března 2021, 16:35:42 »

no belgicani jsou ocividne jednotnejsi narod, jsou videa jak masove bez rousek .... a policie nic nezmuze
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 032
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #17 kdy: 11 Března 2021, 16:36:56 »

Jo tak oni ho nepředvedli, oni ho přemístili? Zajímavé.

edit: Má městapo právo někoho přemísťovat? To tedy vlastně TČ zneužití pravomoci úřední osoby potvrdil.
« Poslední změna: 11 Března 2021, 16:44:02 od Číkus »
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #18 kdy: 11 Března 2021, 16:42:47 »

Na te tiskovce pan starosta prohlasil ze sprosty podezrely byl poucen (ha ha ha) ALE ZE TO NENI VUBEC PODSTATNE. To by mne teda zajimalo jak to myslel.

Dost mne to pripomina Na koho blikas kundo? Jen s tim rozdilem ze pesaky klidne muzou obetovat... Taky bych je premistil, ale k podani vysvetleni jak si takove premisteni vysvetlujou a jak s tim poucenim.

Premistili, no to je kurwa zajimavy recnicky obrat, ja bych to dokazal specifikovat i jako nasilny unos.
IP zaznamenána

max

  • Příspěvků: 211
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #19 kdy: 11 Března 2021, 17:05:03 »

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/muz-zakleknuty-strazniky-bezduvodne-me-napadli-a-syna-pak-nechali-na-ulici-146772

Napadený:
„Nekladl jsem odpor, přesto jsem byl strážníky inzultován. Mého syna nechali samotného na ulici,“

Advokát napadeného:
„Incident proběhl tak, že pan M. Z. byl spolu se svým tříletým synem na cestě z obchodu zdravé výživy ke svému automobilu, který byl zaparkován zhruba 30 až 50 metrů od obchodu. V rámci nákupu měl pan M. Z. ochranný prostředek řádně nasazen, stejně jako jeho syn. Poté, co vyšli z obchodu, si na cestu dlouhou přibližně 30 metrů ochranné prostředky sundali a směřovali k zaparkovanému automobilu. Na jejich cestě se v dané chvíli nenacházely žádné další osoby,“

„Při této cestě byli zastaveni hlídkou městské policie, která k nim přistoupila a pan M. Z. byl upozorněn na to, že nemá ochranu úst a nosu. Pan M. Z. odpověděl, že o tom ví, že je pouze na cestě k automobilu a vzhledem k tomu, že se v okolí nenachází žádné jiné osoby, se chce jen nadýchat čerstvého vzduchu. Následně byl hlídkou městské policie vyzván, aby se legitimoval, načež uvedl, že pouze posadí své dítě do automobilu a bude se hlídce věnovat. Na otázku, jestli se tedy nebude legitimovat odpověděl, že nyní ne, ale bude se jim věnovat po usazení syna do automobilu.“

„To vše za přítomnosti jeho tříletého syna. Pan M.Z. byl fyzicky inzultován, a to přesto, že nebyl nijak agresivní, ani nekladl jakýkoliv odpor. Pouze opakoval, že má na místě syna, ať ho nechají a ať je přivolána státní policie,“

Následně byl syn přiveden na služebnu městské police prodavačkou z pekárny. Po jeho příchodu byl zavřen do cely spolu s M. Z.,


A ještě slint od Blatnýho:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/blatny-trva-na-rousce-i-na-prazdne-ulici-nechci-v-tom-mit-vyjimky-vysvetlil-146762
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #20 kdy: 11 Března 2021, 17:05:18 »

Prekvapuje me, ze mluvi oba velice rozumne....

No podle mně tady hraje obrovskou roli, že jeho manželka je "best in heroes" kovidová sestřička a to jim nepasuje do kategorie "lúzr a vožrala co nenosí náhubek" na rozdíl od té Ostravačky co se na ní vyválelo 5 fízlů...

 
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #21 kdy: 11 Března 2021, 17:36:12 »

Mne se zda ze nam tady neco v tech vypovedich jaksi nekoresponduje. Vsazim boty ze pokud to bylo tak jak pan vypovedel tak kamerove zaznamy dotycnych fizlu asi zmizi z povrchu zemskeho a bude to obligatni tvrzeni proti tvrzeni. To aby se clovek bal bez diktafonu i do zdrave vyzivy,
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #22 kdy: 11 Března 2021, 17:50:33 »

... Následně byl syn přiveden na služebnu městské police prodavačkou z pekárny. Po jeho příchodu byl zavřen do cely spolu s M. Z.

Městská policie může mít i cely?
« Poslední změna: 11 Března 2021, 17:53:26 od alo.is »
IP zaznamenána

max

  • Příspěvků: 211
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 654
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #24 kdy: 11 Března 2021, 20:09:52 »

Náčelník opic říká: "opravdu k žádnému předvedení na služebnu městské policie proto, abychom zjišťovali jeho totožnost nedošlo....” ; "..na policii ČR bychom ho převezli, pokud by neprokázal svoji totožnost” ; "doba, kdy otec nebyl s dítětem, byla 3 minuty”
Realita: na služebnu byl muž opravdu odveden, dále byl zavřen do cely a spolu s nim byl zavřen do cely i jeho 3 letý syn. Propuštěn byl po prokázání totožnosti. O dítě se staraly dvě náhodné okolostojící ženy (zjevně uvažující racionálněji, než opičáci)

Opravdu pokaždé, když opičák otevře hubu, je to kupa hovadin. Netuším ani, na základě čeho má vůbec městská policie cely a proč tam vůbec byl ten člověk umístěn - nejspíše nějaký motivační pobyt, aby lépe spolupracoval.
Ta akce značného počtu místních před strážnicí potvrzuje, ze místní tlupa opic bude zřejmě slušný a oblíbený oddíl - doporučuji si poslechnout záznam z tiskovky v čase od 11:40 - novinář se ptá: "...je tedy faktem a stává se to častěji, že městští strážníci nepožádají o asistenci státní policii...?, na což místní sherif odpovídá, že toho člověka nepředváděli na stanici městské policie, ale "víceméně ho tam přesunuli", aby ho naložili do vozidla (přičemž se jim zatoulal náhodou do cely). Starosta přitom mluví o "době, kdy byl muž předváděn na služebnu městské policie..."


« Poslední změna: 11 Března 2021, 22:32:09 od gumidos »
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #25 kdy: 12 Března 2021, 02:46:53 »

To aby se clovek bal bez diktafonu i do zdrave vyzivy,
Vy bez nej opoustite barak?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

lc81

  • Příspěvků: 740
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #26 kdy: 12 Března 2021, 06:53:03 »

OT: dovedete si představit to kvičení ovcí, kdyby je "zneškodnil" a zavolal státní? něco na to navlíct, možná krajní nouze, ochrana dítěte atd.

mám nějak pocit, že občas se to někde stane, stejně jako nedohonění pyráta, ale o tom nikde v médiích ani ceknutí

před pár týdny jsem zahlédl někde info, že nějaký náctiletý mladík v mnichově kvůli roušce sundal 4 cajty, než se podařilo ho zpacifikovat...
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #27 kdy: 12 Března 2021, 09:03:34 »

To by byl útok na úřední osobu asi? Ale na videu bylo jasně vidět, že neútočil, pouze se bránil, zvedal se, když byl zalehnut a křičel puste mě nebo tak něco. To nemůže být snad bráno jako útok. To by musel např. kopnout nebo udeřit rukou do těla cajta.
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #28 kdy: 12 Března 2021, 09:54:50 »

OT: dovedete si představit to kvičení ovcí, kdyby je "zneškodnil" a zavolal státní? něco na to navlíct, možná krajní nouze, ochrana dítěte atd.

mám nějak pocit, že občas se to někde stane, stejně jako nedohonění pyráta, ale o tom nikde v médiích ani ceknutí

před pár týdny jsem zahlédl někde info, že nějaký náctiletý mladík v mnichově kvůli roušce sundal 4 cajty, než se podařilo ho zpacifikovat...
ja osobne bych se dvema nemel sebemensi problem, ale problem je, ze to je utok na uredni osobu, coz je mnohem horsi a samotnyho me ted nenapada jak pak stavet na necem prokazatelnem obhajobu. Navic by museli byt zpacifikovani dost, protoze ti bezmozci by byli schopni strilet kdyz by jim slo do tuhyho, a to urcite jen jednomu.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 740
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #29 kdy: 12 Března 2021, 10:20:19 »

@FOMP

toho všeho jsem si vědom a plně s vámi souhlasím. nicméně jsem hluboce přesvědčen, že občas to někde slíznou a je ticho po pěšině, narozdíl od jejich hrdinných akcí, které denně plní média

o co mi šlo, je bečení vygumovaných ovcí, což zrovna u akce hradiště bylo pod každým článkem na netu. ovce tomu fandí, ještě víc, tvrdší atd :x

trochu mi to přípomíná řím, chleba a hry, gladiátorské zápasy, veřejné popravy atd, lůza se zabavila a panstvo bylo jak z řetězu
IP zaznamenána