Poradna > Potřebuji poradit - alkohol, drogy

ŘP zadržen 0,52-0,54

(1/2) > >>

Hugo:
Dobrý den všem,

namátková kontrola. Dle pralinkovače hodnota 0,52, druhá 0,54, dle tvrzení PaCha řidiči. Dle řidiče zbytkáč a nevybavuje si tisk účtenky z pralinkovače. Pak nechápu stoupající hodnotu (pravděpodobně se mi zapomněl zmínit o prcku vyprošťováku) ŘP odevzdán na místě.
Na místě obdrženo jen potvrzení o zadržení, podepsáno. Vyšetření krve nebylo vyžadováno. Je to recidiva, ale nevím po jaké době.
ŘO není pro řidiče věcí obživy.

Od SO1 přišlo oznámení poštou. Na FO nemá řidič DS.
Cílem je minimalizovat škody.

Má smysl se seznámit s obsahem spisu před dokazováním? Nebo nechat rozhodnout (řidič se chce účastnit) a požadovat lhůtu na vyjádření, před vydáním rozhodnutí?

fu:
Ten vykyv je v ramci chybovosti, nehlede na vykyv techto meridel od obsahu alkoholu v krvi... viz zikmund

Hugo:
Poslal jsem kamaráda pro spis. Můžeme do kuchyně?

Hugo:
Přesná ukázka, jak to být nemá. Přiznání, podepsání, vyjmenování alkoholu co den předem vypil, atd.
Je to 3 alkoholový přestupek. Cílem je minimalizovat škody. Ale vůbec netuším co považovat za úspěch. Na podporu řidiče, je možné uvést jen, že dle kalkulačky na odbourávání alkoholu měl být v 9:00 čistý. A zprávu od lékaře, že užívá léky, které odbourávání zpomalují. Že nevedou spis dle SŘ nemá význam.

Lafayette:
Já se pořád znova a znova divím. Co vede lidi k tomu, že vyprávějí policajtům co kdy kde vypili a jedli?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi