Poradna > Potřebuji poradit - alkohol, drogy

Dejchárna 1.13-1,08-1,07 Krev zatím nevím.

(1/4) > >>

Forge:
Zdravím!Nemáte někdo zkušenosti co se týče výsledků analýzy krve?O kolik se to odhadem liší po cca půlhodině od dechovky?Mám 93kg a dobré spalování.Jde mi hlavně o to, kolik od té krve mohu čekat.Abych se připravil.Dík.(Po třiceti letech bez nehod se ucho  utrhlo...)

ladin:
Rychlý pokles má v pití trénovaný svalnatý (alkohol se neodbourává ve špeku ani kostech) chlap, ale i tak nedoufejte za půl hodinku ve větší pokles než 0.10 promile. Jinak po bitvě generál se samozřejmě ptá, co jste tou krví sledoval. Pokud ta hladina cca odpovídá (to si musíte přiznat sám, zda ano, nebo byla dechovka zcela mimo) konzumaci, tak jste riskoval, že se v krvi najde nad promile a budete za hranicí trestného činu.

Forge:
No chlastal jsem a v noci jel pro cigára.Stalo se ve tři ráno v Prdelákově.Prostě hovádko...
Napadlo mě ale, že třeba u soudu odvyprávím lidský příběh a dopadnu lépe než u robotickýho správka, kde mi hrozí velkej zákaz.Jsem ochoten zaplatit pokutu.Doteď bezúhoný občan.V podstatě beránek!Je ten můj nápad blbost?

Hugo:
Sic nad 0,1% možný TČ, ale výrazně větší manévrovací prostor, pokud nejsou hrachy problém.

Forge:
Hugo:
Díky, ale ještě jednou a srozumitelně pro blbce mýho typu.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi