Social networking > Policejní vysírání

Oblejzání auta

(1/15) > >>

zodiiac:
Po dlouhý,ale nezbytný odmlce zdravím všechny lidi a rád bych se s váma podělil o jednu zajimavou a čím dál víc praktikovanou metodu na severu čech. Ta spočívá ve vytipování policií evidentně staršího auta s potenciálem něco najít a po zastavení řidiče, ideálně holku, nebo staršího člověka, otravujou s detailním  oblejzáním auta s cílem najít sebeměnší kravinu s hláškama typu, vy máte na vejfuku dirku, víte, že ža to sou body a pekně mastná pokuta? Krajně se mi to nelíbí a pokud někdo ví, potřeboval bych nasměrovat, tak abych proškolil pár lidí, co sou schopný praktikovat alespoň základní odpor policii. 

t4455:
Je to jednoduchý, ukázat doklady a dále absolutní ignorace

iWarp:
Q: Vy máte na vejfuku dirku, víte, že ža to sou body a pekně mastná pokuta?
A: Hm...
Q: Tak jak to uděláme?
A: Nijak, nic vám nedám.
Q: Tak to nahlásíme na úřad a tam vám seberou papíry.
A: Hm...

pk202:
Je to na těch lidech jestli si nechaj nebo nenechaj srát na hlavu.
Já mám například poměrně dobrýho kamaráda, kterej mi nikdy nepřipadal jako nějaké vovce až když ho kdysi změřili na poměrně provařenym "CZECH RADAR POINTU", kde bylo na 90% jasný, že se stačí cuknout, domáhat se smlouvy a už se nikdy nic nestane. Když si v hospodě stěžoval, tak jsem mu nabídl pomoc. On na to "Jel jsem rychle tak se přece nebudu vymlouvat" ... já říkám "To budeš podporovat eSTBáky ?" a on na to "To přeci není možné ty si vymýšlíš..." no kdo chce kam pomozme mu tam - nebudu se hádat a obhajovat před každym hejlem...
Nakonec to dopadlo takto: Určená částka byla 1000Kč on jí zaplatil pozdě a tak mu to vrátili na účet - on si pospíšil na ouřad a tam mu řekli že cca za 3 měsíce přijde Sprdel na cca 2500Kč a když nikoho nepráskne tak bez bodů - on hrdě "Já to byl jsem CHLAP nebudu se vymlouvat!" - oni na to  že tedy když chcete můžou mu to dát za 3000 + 2 body tady na místě - no a večer se chlubil v hospodě, že už si to krásně vyřídil i beze mně....no za čtvrt roku po tom se "CHLAPSKY" přiznal že jel telefonoval a nebyl připoutaný ...prý proč to dávat do správního - "DYK MNĚ VIDĚLI A DALI MI TO JENOM ZA LITR BEZ BODŮ - VE SPRÁVNÍM BY TO BYLO ZA BODY A 10000" ....no doporučil jsem mu aby si nechal udělat výpis bodů - a ejhle bodíků jak nasráno - no a pak jezdil jak debil s rozklepanejma kolenama třičtvrtě roku na 50ce 40, na 40ce 30 a na třicítce snad ten křáp raději tlačil aby se nevybodoval.... 

Takže podle mně záleží na těch lidech - když chtějí tak si ty informace najdou a když nechtějí - tak je prostě nepřemluvíte.

fu:
Rodinu si nevybirate, kamarady uz muzete. ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi