30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] 62kmh v obci + neprůkazné foto  (Přečteno 7132 krát)

agramon

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
[?] 62kmh v obci + neprůkazné foto
« kdy: 16 Června 2015, 02:44:30 »

Přišla mě výzva k uhrazení 1.000,- za jízdu o 62-65 kmh cca ve 23h v obci. Co s tím? Nechce se mě to jen tak nechat být a s nejistotou čekat co bude, to ten litr pro klidný spaní radši zaplatím, bodů by se to dotknout nemělo viz citace "tato výzva není rozhodnutím". Mám jim třeba něco odepsat, nebo tam zavolat? Díky za případný tip..

a jen taková menší kuriozita.. je to měřeno 2 měsíce nazpět a dnes již tohle auto a RZ nevlastním v době měření však ano.



IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:62kmh v obci + neprůkazné foto
« Odpověď #1 kdy: 16 Června 2015, 09:02:29 »

Přišla mě výzva k uhrazení 1.000,- za jízdu o 62-65 kmh cca ve 23h v obci. Co s tím? Nechce se mě to jen tak nechat být a s nejistotou čekat co bude, to ten litr pro klidný spaní radši zaplatím, bodů by se to dotknout nemělo viz citace "tato výzva není rozhodnutím". Mám jim třeba něco odepsat, nebo tam zavolat? Díky za případný tip..

a jen taková menší kuriozita.. je to měřeno 2 měsíce nazpět a dnes již tohle auto a RZ nevlastním v době měření však ano.


- Je to výzva k uhrazení odpustku - uhradíte = ouřad dál neřeší - bodů se to nedotkne
- nebo napráskáte toho kdo řídil = nahoře je políčko hledat a tam zadejte "helmut, japonec, mrtvola"

a ještě bych doporučil http://30kmh.cz/index.php?topic=705.0



IP zaznamenána

cestmir

  • Příspěvků: 57
    • Zobrazit profil
Re:62kmh v obci + neprůkazné foto
« Odpověď #2 kdy: 16 Června 2015, 12:28:57 »

Koukam, vystup z Gemvelu. Ten je velmi popularni v severni casti kraje :)

Zajimave je, ze pod fotkou je jako prestupek oznacena nejvyssi povolena rychlost a se stejnou chybou jsem se setkal i v oznameni od MP (ne vsak z DKnL).
IP zaznamenána

agramon

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:62kmh v obci + neprůkazné foto
« Odpověď #3 kdy: 16 Června 2015, 13:58:27 »


a ještě bych doporučil http://30kmh.cz/index.php?topic=705.0

jj, ten první článek jsem četl už kdysi na dfens-cz.com. No tak já jim to teda pošlu, ať se udávěj třeba..
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:62kmh v obci + neprůkazné foto
« Odpověď #4 kdy: 16 Června 2015, 16:05:37 »

Neudavi se. Priste poslou vyzvu mnohem radostneji, protoze vi, ze ovecka opet zaplati.
IP zaznamenána

agramon

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:62kmh v obci + neprůkazné foto
« Odpověď #5 kdy: 16 Června 2015, 16:50:50 »

njn, bonitní hejl :) existuje nějaká statistika, zda to tak maj opravdu nastavený? smysl by to určitě mělo, no..
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:62kmh v obci + neprůkazné foto
« Odpověď #6 kdy: 16 Června 2015, 22:25:03 »

Asi tomu nerozumím, ale proč hledáte na internetu nějaké info, když stejně jste připraven matrix přikrmit? A potom si pořídí další kameru a další a další a pak budete hledat odpověď na otázku, jak se to mohlo stát. Já vím, že je to opruz se kočkovat s úřednictvem, který si notabene platíte, ale aspoň máte šanci si za své peníze toho svýho outsourcera (delegoval jste na něj činnosti, které sám nestíháte, protože musíte pracovat) trochu povodit. A za to získáte malinko sebevědomí, že si nenecháte srát na hlavu mlčky. Nebo se připravte na trpné přijímání ran, třeba pokaždé, když budete muset brzdit, protože někdo chce Vaše peníze, tak Vám z cesty domů udělá překážkovou dráhu.
IP zaznamenána

agramon

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:62kmh v obci + neprůkazné foto
« Odpověď #7 kdy: 16 Června 2015, 23:15:17 »

Citace
Asi tomu nerozumím, ale proč hledáte na internetu nějaké info, když stejně jste připraven matrix přikrmit?

Pane, mě se to ale opravdu příčí a přesto, že nemám mnoho volného času, tak jsem si dal tu práci, výzvu oskenoval, začernil a pověsil sem. Rád bych se totiž domohl lepší rady, než nedělat nic.. pak totiž hrozí (a je to velice pravděpodobné) že matrix přikrmím minimálně dvojnásobnou částkou. No a hledat na hřbitově mrtvolu bez pozůstalých a podobné věci.. no nevím :)

Říkal jsem si jestli třeba není nějaká alternativa k osobě blízké.. nebo něco, s čím bych mohl aktivně operovat. Zatím jsem jim nic neposlal a ještě minimálně týden nepošlu.. zatím to považuji za otevřené.
« Poslední změna: 16 Června 2015, 23:18:40 od agramon »
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:62kmh v obci + neprůkazné foto
« Odpověď #8 kdy: 16 Června 2015, 23:23:33 »

Co to je volný čas ?  :)

V poho, snažím se o propagandu. Ve Vašem případě jsou funkční všechny varianty Helmut, to znamená najít spřáteleného cizozemce, který Vám dá vědět, pokud mu něco pošlou. Potom můžete řešit co dál.
IP zaznamenána

agramon

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:62kmh v obci + neprůkazné foto
« Odpověď #9 kdy: 16 Června 2015, 23:35:54 »

Já tomu naprosto rozumím.. :) je dobré člověka popostrčit. Cizozemce ale neznám, možná něco vymyslím.. pořád lepší i ten litr dát někomu, kdo bude ochoten se do toho nechat zainteresovat, než ho pokorně poslat šimlu.
IP zaznamenána

AndyT

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil
Re:62kmh v obci + neprůkazné foto
« Odpověď #10 kdy: 25 Června 2015, 16:16:39 »

Vy jste si s tím vyhledáváním moc práci nedal, že? Mrkněte na tohle, myslím, že Vám ohledně známých v cizině něco docvakne.....

http://30kmh.cz/index.php?topic=568.0
IP zaznamenána