30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policie se spletla a rozstřílela mu břicho. Po 23 letech vysoudil odškodné 150 tisíc  (Přečteno 4870 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Když to vidím, jeden případ za druhým - hned v článku to odkazuje na podobnej případ, kdy se zapisovatelka spletla a advokátka se soudila x let než to zrušili!! https://zpravy.aktualne.cz/domaci/pisarska-chyba-soudu-zavinila-nezakonnou-exekuci-odskodne-za/r~8b87ae0a0b2211e78ad70025900fea04/

Já se ani nedivím. Čím víc s tím mám styk, tím víc mi přijde, že ta slavná justice je ještě větší bordel, než nějaký správní orgány někde na obecním úřadě v horní dolní. Samovolně si změní doručovací adresu na jinou městskou čtvrť, pošta na to samozřejmě dlabe, neproběhne ani pokus o doručení, ani vhození výzvy, s bídou to pak vhodí do schránky jako nevyzvednutý po uplynutí lhůty. Když ji tam člověk volá, ať si v tom udělají pořádek, tak po několika minutách marnýho zvonění to spadne na infolinku, kde blábolí akorát úplný nesmysly. To je panečku právní stád! Sem zvědavej by se dělo, až by mi klepala eskorta na dveře, že sem se nedostavil svědčit, co by jako chtěli dělat, když ty lopaty tam buď nejsou schopný opsat správně adresu, nebo vědomě posílají jinam?!

Když ani takový maličkosti jako blbej dopis nejsou schopní poslat správně, tak mě vůbec nepřekvapuje to, jak se tady soudí, jak se sere na poškozenýho i obžalovanýho a že to jeden justiční zločin vedle druhýho. To je stád ve stádě, dělají si co chtějí a není vůbec žádnýho dovolání nikam. Nebo možná po čtvrt století  :x
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky