30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkování uprostřed vozovky  (Přečteno 4414 krát)

Petr1992

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Parkování uprostřed vozovky
« kdy: 10 Června 2015, 13:36:08 »

Ahoj, poslední dobou mám smůlu. Parkuju před barákem, kde máme po obou stranách podélná parkovací místa a večer se parkuje i uprostřed vozovky, tak aby mohla podélně zaparkovaná vozidla odjíždět.

Nedávno sem měl lísteček od MP za stěračem (ignoroval) kvůli tomu, že jsem tam parkoval. Prostě prošel celou řadu aut a nastrkal tam lístky.  Teď mi ale zaměstnavatel (který je provozovatel vozidla a já majitelem) řekl, že mi na firmu došla pokuta.

Ptá se mě, jestli ji zaplatím (zaměstnavateli, který ji pošle dál), nebo mě má "udat" do správního řízení. Díky za info. Projížděl jsem si tady nějaké manuály, ale moc moudrej z toho nejsem. Díky za každou radu.

IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:Parkování uprostřed vozovky
« Odpověď #1 kdy: 10 Června 2015, 15:09:48 »

V teto fazi ignorovat. Udat az na pripadny dalsi dopis, ktery uz, vzhledem k tomu ze to je Praha, neprijde.
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Parkování uprostřed vozovky
« Odpověď #2 kdy: 10 Června 2015, 15:39:56 »

čéče, za 3 dny ti prekluduje kauza, co jsem pro tebe dělal a už jsi tady zase :) teď už bys to mohl dát sám, ne?

v týhle fázi to vidím jasně, buď zaplatíš na 100% přes provozovatele, nebo se necháš bonznout s šancí na výhru v klasickém SŘ... já se přidávám k předřečníkovi - odpustek ignorovat a nechat se bonznout až při dalším šetření. pak počkat na zahájení SŘ a zabojovat
IP zaznamenána

Petr1992

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Parkování uprostřed vozovky
« Odpověď #3 kdy: 10 Června 2015, 18:59:11 »

čéče, za 3 dny ti prekluduje kauza, co jsem pro tebe dělal a už jsi tady zase :) teď už bys to mohl dát sám, ne?

v týhle fázi to vidím jasně, buď zaplatíš na 100% přes provozovatele, nebo se necháš bonznout s šancí na výhru v klasickém SŘ... já se přidávám k předřečníkovi - odpustek ignorovat a nechat se bonznout až při dalším šetření. pak počkat na zahájení SŘ a zabojovat

Máš pravdu. Sem kkt. Koukal jsem do těch mejlů co si mi psal a uvažuju o tom, že bych to zkusil... Chci znát jen názory :)
IP zaznamenána

Petr1992

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Parkování uprostřed vozovky
« Odpověď #4 kdy: 10 Června 2015, 19:14:24 »

Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli bych nemohl zkusit to, že řeknu, že to řídila např. moje matka a matka vypoví, že sice auto měla ale že ho půjčila "osobě blízké".  Někde jsem četl, že "osobu" blízkou nemůže použít pouze majitel vozidla. Díky za info.
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Parkování uprostřed vozovky
« Odpověď #5 kdy: 10 Června 2015, 20:07:33 »

nezjistí pachatele - sprdel - zaplatí provozovatel a stáhne o to tebe jako zaměstnance
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Parkování uprostřed vozovky
« Odpověď #6 kdy: 10 Června 2015, 21:26:21 »

Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli bych nemohl zkusit to, že .................
Nenech se odradit. Pokračuj. Je to bolestivý a někdy i nákladný proces, ale časem nese výsledky.  :)
IP zaznamenána