30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Hasiči nebo policisté si polepší, vláda schválila zvýšení jejich platů o 10%...  (Přečteno 13350 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Vláda schválila zvýšení platů členů bezpečnostních sborů o 10 procent.
Celkem by letošní navýšení mělo vyjít téměř na 1,5 miliardy korun.
Přidáno dostanou policisté, hasiči, celníci či vězeňští dozorci.

http://domaci.ihned.cz/c1-65677220-clenove-bezpecnostnich-sboru-si-polepsi-vlada-podporila-zvyseni-platu-o-deset-procent
------------

Kde na to mám brát, když 10 let beru stejně? Nakonec se budou mít nejlépe opravdu tihle, no, tihle ......
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil

Každý diktátor se snaží naklonit si ozbrojené složky svou štědrostí z peněz těch, proti kterým stojí...

Hasiči jsou asi jediní státní zaměstnanci, kteří si zaslouží úctu. Další jsou jen zmrdi a paraziti.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Volební kampaň Dluhoslava Sobotky z peněz daňových poplatníků

IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil

Mělo to jít hlavně na hasiče, tak uvidíme v létě na pásce  ;D
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil

Hasiči jsou asi jediní státní zaměstnanci, kteří si zaslouží úctu. Další jsou jen zmrdi a paraziti.
Ano, jistě, hasič, který vám napaří pokutu za prošlou revizi ručního hasičáku, zaslouží úctu, zatímco doktoři, učitelé, akademiční pracovníci atp. jsou všechno bez výjimky zmrdi a paraziti.

Nechcete se místo těchto bezobsažných výkřiků věnovat něčemu užitečnějšímu? Např. jsem v poradně viděl řadu vláken, kde tazatel dodal podklady a na použitelné rady zatím čeká.
« Poslední změna: 30 Března 2017, 00:44:33 od hh »
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil

Je potřeba rozlišovat HZS (výjezdovky) a SPD (buzerační úředníky)
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil

mrkef: To já vím ale o to nejde. Jsem alergický na podobné paušální soudy různých salónních myslitelů, např. že kdokoliv placený z eráru je zmrd, i podobně paušální korekce typu výjimky pro hasiče. Jistě i u té výjezdovky se nějaký ten zmrd najde.
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil

Hasič, který jde zachraňovat lidi z hořícího domu, nebo vytahuje koně z jímky, potom nevystavuje pokuty za prošlý hasičák, to dělá úplně jiný druh zmrda. Ty další v článku  zmíněné ozbrojené pěsti dělnické třídy jsou zmrdi nepochybně. Ale co čekat od právníků, chytání za slovíčka a demagogie je jejich mrzká obživa.


Když už jsme u výčtu státních zaměstnanců, ještě si dovolím drze další bezobsažné výkřiky:
doktoři jsou povětšinou zaměstnanci a.s. nebo s.r.o., až na nějaké malé procento
MUDr. Rath, MUDr. Pancová, MUDr. Kott, MUDr. Zvěřina a další jsou nepochybně úctyhodní lidé
učitelka je diagnóza sama o sobě
signatáři petice "Vědci proti strachu a lhostejnosti" - minimálně tu máme skupinu akademiků, která si  úctu velké části obyvatelstva nezískala
úředníci z různých úřadů - ty jsou zrovna na tomhle fóru velmi oblíbení
OSPOD - dosti podstatná skupina všehoschopných gaunerkyň
pak tu máme soudce a soudkyně, státní zástupce...

ještě nějací jiní státní zaměstnanci, nepochybně se nějací najdou.

Á propos, děkuji za rady. Pokud mám co sdělit a neopakuji už jednou vyřčené, sděluji svůj pohled na věc i v jiných vláknech. Pokud mě tak bedlivě sleduješ, jistě ti to neušlo. A rozkazy obvykle nepřijímám od kdekoho...
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

ještě nějací jiní státní zaměstnanci, nepochybně se nějací najdou.

Určitě, ty poštovní doručovatelky nebo třeba posunovači vlaků na hlaváku to jsou největší paraziti  ::)
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil

nevozí balíky, pouze dávají lístečky o nezastižení adresáta, a nevhazují úřední dopisy po lhůtě do schránky ale odesílají zpět úřadu, mrchy (zrovna nedávno tu jeden plakal, jak s ním pošťačky vyjebaly...)

nebo ti z ČHMÚ, jejich předpovědím se nedá vůbec věřit...

...i na ty posunovače se něco najde, určitě chlastají líh z cisteren...  ;D
(starší ročníky si možná vzpomenou na velkou aféru otravy methanolem na nádraží v Ostravě někdy na konci 80. let - posunovači chlastali methanol z cisterny přesvědčeni, že je to líh a že je tam lebka jenom proto, aby to lidi nekradli - ten asi jediný, co to přežil a neoslepl, byl tehdy můj soused a kámoš, po návratu z nemocnice nám vyprávěl...),

ČTÚ + ÚOHS - díky němu máme nejlevnější volání a data na světě,
SSHR + SZIF - píseček Antona Hrabiše,
ERÚ - podpora fotovoltaiky na náš úkor,
přemýšlím, co mohli provést kluci a holky z Českého metrologického institutu...   ;)
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil

Ale co čekat od právníků, chytání za slovíčka a demagogie je jejich mrzká obživa.
Jestli je v tomto tématu nějaký demagog, hh to určitě není...
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil

Ač nejsa právník, k demagogii, k chytání za slovíčka, účelovým výkladům a podobným taškařicím se hrdě hlásím, rovněž tak k záměrným konstrukcím větné skladby tak, aby na první přečtení dávala poněkud jiný význam, než ve skutečnosti napsáno jest či souvětím, skládajícím se z několika hlavních vět a několika vedlejších vět, dlouhých několik desítek řádků normovaného textu a to s využitím středníků, které mají potenciál posunout při rychlém čtení nepřipraveným význam poněkud jinam a to zejména pokud potřebuji poněkud zamlžit skutečný význam psaného textu, dalo by se to označit za mého vedlejšího koníčka až kobylu; jak známo pohyb dobytka na volné pastvě bezpečnější usměrnit napěťovým ohradníkem s bezpečným malým napětím, což jest napětí pro zvláště nebezpečné prostředí 12 V AC a 25 V DC podle ČSN 33 2000-4-41 ed. 2 Elektrické instalace nízkého napětí - Část 4-41: Ochranná opatření pro zajištění bezpečnosti - Ochrana před úrazem elektrickým proudem, která vypadá, jako kdyby ji psal právník, který se vyžívá v demagogii, slovíčkaření a účelových výkladech, záměrných konstrukcích větné skladby tak, aby na první přečtení dávala poněkud jiný význam, než ve skutečnosti napsáno jest či souvětích, skládajících se z několika hlavních vět a několika vedlejších vět, dlouhých několik desítek řádků normovaného textu.
« Poslední změna: 29 Března 2017, 22:36:16 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

...i na ty posunovače se něco najde, určitě chlastají líh z cisteren...  ;D
(starší ročníky si možná vzpomenou na velkou aféru otravy methanolem na nádraží v Ostravě někdy na konci 80. let - posunovači chlastali methanol z cisterny přesvědčeni, že je to líh a že je tam lebka jenom proto, aby to lidi nekradli - ten asi jediný, co to přežil a neoslepl, byl tehdy můj soused a kámoš, po návratu z nemocnice nám vyprávěl...),

Co to má společného se systémem? Ať si dobrovolně chlastaj co chtěj, to je jejich boj, koho to zajímá
Já zase znám ten příběh lidí co jsou doživotně postižený protože se v práci pohybovali kolem nákladního vlaku kterej přijel po výbuchu z Černobylu na nádraží do Bohumína a říkali jim ať se nebojej

ČTÚ + ÚOHS - díky němu máme nejlevnější volání a data na světě

Běžte volit Dluhoslava, ten vám sníží cenu paušálů a vaše babička, pokud už je senior, bude mít doma pevný internet zdarma

ERÚ - podpora fotovoltaiky na náš úkor

Tím jste definitivně potvrdil že tomu vůbec nerozumíte a jste pouze vypláchnutá ovce z médií


Krucinál, já to omylem editoval místo citace. Mnohokrát se omlouvám, snad jsem to vrátil do jakž takž původního stavu. Pardon :-( Číkus
« Poslední změna: 30 Března 2017, 00:59:44 od Číkus »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil

Ale co čekat od právníků, chytání za slovíčka a demagogie je jejich mrzká obživa.
Jestli to jako mělo být na mne, tak ani netušíte, jak moc jste mimo.

Citace
Á propos, děkuji za rady. Pokud mám co sdělit a neopakuji už jednou vyřčené, sděluji svůj pohled na věc i v jiných vláknech. Pokud mě tak bedlivě sleduješ, jistě ti to neušlo. A rozkazy obvykle nepřijímám od kdekoho...
Nepamatuji si, že bychom si tykali. Dále si pletete rozkaz s doporučením - rozkazovat vám tu skutečně nikdo nic nebude, ovšem budete-li s tím sdělováním svého pohledu na věc pokračovat v nastoleném kurzu, tak se pak nedivte, pokud vaše pohledy skončí v místní žumpě ...
« Poslední změna: 30 Března 2017, 00:43:47 od hh »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil

Já zase znám ten příběh lidí co jsou doživotně postižený protože se v práci pohybovali kolem nákladního vlaku kterej přijel po výbuchu z Černobylu na nádraží do Bohumína a říkali jim ať se nebojej
Nebyl by nějaký materiál k nastudování zmíněného? Děkuji. (Sorry za OT)
IP zaznamenána