30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Ruce spoutané nad hlavou měla žena v cele 11 minut, ukázalo video u soudu  (Přečteno 9098 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

"Policisté proto ženu hned několikrát vyzvali, aby se začala chovat spořádaně. Když nepořídili, vešli do cely a připoutali jí ruce nad hlavou k mříži, ke které žena stála zády. Z policejního spisu vyplývá, že tím chtěli zabránit jejímu případnému sebepoškozování."

Zdroj: http://zlin.idnes.cz/uherske-hradiste-soud-policiste-udajne-tyrali-zenu-ve-vazbe-plu-/zlin-zpravy.aspx?c=A170316_171248_zlin-zpravy_ppr#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=mai

No, je fajn, že takto myslí na naše zdraví.
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil

Mě z toho popisu plyne, že ta ženská byla úplně nepříčetná, tak jí připoutali tak, aby jim přestala demolovat celu a vychladla. Vzhledem k tomu, že policajti lidi obvykle ubíjí (někdy i k smrti), mě tohle přijde jako docela dobrý řešení, který nikomu moc neublížilo. Co mě dostává a co nikdo, zdá se, neřeší, je že jí pak píchli nějakej sajrajt "na uklidnění". To mě děsí. Představte si, že se dostanete do situace tý ženský, seberou vás za mařenku, protože nevíte o ZŘMV, který vám úřad udělil a policajt je sadista a chce vás píchnout nějakou sračkou. Kdo v tu chvíli řeší přimeřenost, alergie, atp.?
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

To si děláte kozy ne? Co by tam asi zníčila? A i kdyby něco zníčila tak to maj potom po ní vymáhat. Nebyl ani jediný důvod k tělesné prohlídce a spoutat ji mohli ale normálně a ne s rukama nad hlavou, nejsme ve středověku. Tři chlapy na jednu ženskou, to jsou vážně borci.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

Přesně tak, když už připoutat, tak posadit, ale takhle jí "ukřižovat" ? Doufám že si mcsoap zkusil v podobný poloze zůstat těch cca 10 minut jen tak, bez nepříjemnech pout. Těch deset minut pak opravdu může člověku připadat jako hodina....
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil

Hmm no když se nad tím znovu zamyslím, tak máte pravdu, spoutat s rukama za zády by asi úplně stačilo. Já to bral tak, že obvykle jsou ti lidé ve zprávách na tři doby zmlácení, nebo v rakvi. Z obrázku v článku mě to tak strašný nepřišlo, video jsem ještě neviděl.

Aby bylo jasno, já násilí ze strany policie neschvaluju vůbec, jen říkám, že ta ženská z toho vyvázla dost dobře. Jiní tolik štěstí neměli.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

A kdyby jí znásilnili může být ráda že není těhotná, jiný takový štěstí neměli
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil

Z diskuse usuzuju, že ani tady nikomu nevadí, že ženský napíchali nějaký injekce "na uklidnění." Vážně? Nikomu z vás tohle nepřijde na celým příběhu to nejhorší?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Neni to nic strasneho, ale hlavni je, ze spoutani vubec neomezovalo zenu na sebeposkozovani (stale is mohla rozbit hlavu apod.) a bylo v neprirozene a bolestive pozici  -> jednalo se tedy o trest.

Tedy by meli byt potrestani i zednici napr. snizenim hodnosti (prachy do budoucna dlouhodbe), nebo vypraskanim od ozbrojenych slozek na rok.

Skoda, ze neexistuje moznost dobrovolne prijmout trest,  jako chlap:
11dni kazdy den 11 hodin do pozice pripoutat na 11 minut z 60, pak at se vrati k tomu co delaji.
To by si pamatovali navzdy.

Zdravotnici, to je jiny pripad - reknou o Vas ze jse blazena a nadroguji Vas, ale pani to asi nevadi, ze ji vnutili lecbu.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Z diskuse usuzuju, že ani tady nikomu nevadí, že ženský napíchali nějaký injekce "na uklidnění." Vážně? Nikomu z vás tohle nepřijde na celým příběhu to nejhorší?

Určitě vadí, nejde očekávat, že ppdávábí "léčby" umí lépe, než jiné činnosti, které vykonávají v rámci pomáhání:(
IP zaznamenána

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil

Kdo má FB, doporučuji komentáře pod sdíleným článkem na stránce Týdeníku policie. To jsem se zas pobavil...
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

A co pěkného napíše Týdeníku policie o téhle špíně?

http://liberec.idnes.cz/obzalovany-policista-kradez-penize-seniorka-fnk-/liberec-zpravy.aspx?c=A170317_155449_liberec-zpravy_jape

Mě spíš dostalo, že se to vůbec dostalo ven při tom jak si všechny interní věci hlídají. Asi těžká nenávist ve vztahu nadřízený - podřízený.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

Mi to příjde, jako by to na něho nastražili. Pokud někde figuruje taková zoufalost jako pachová stopa, je to signál nedostatku důkazů.
IP zaznamenána