30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Přišel mi PŘÍKAZ  (Přečteno 4623 krát)

matata

  • Příspěvků: 90
    • Zobrazit profil
[?] Přišel mi PŘÍKAZ
« kdy: 13 Května 2015, 18:28:49 »

Zdravím Vás,

obdržel jsem cca před měsícem výzvu v zaplacení pokyty 500 za stani v zone pro rezidenty v centru mesta.
Odeslal jsem vysvetlení, že auto řídil kolega ten a ten. Kolegovi přišlo předvolání na magistrát, že se musí dostavit a podat svědectví, jinak že pokuta 5000.
Odeslal dopis, že využívá práva na odepření výpovědi kvůli osobě blízké.

A ted mi přišel z magistratu PRIKAZ k zaplaceni 2000... viz priloha. Lze se z toho jeste nejak vykroutit?

https://dl.dropboxusercontent.com/u/7297842/MP/1.jpg

https://dl.dropboxusercontent.com/u/7297842/MP/2.jpg
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Přišel mi PŘÍKAZ
« Odpověď #1 kdy: 13 Května 2015, 23:07:59 »

To byla špatná taktika a kvůli tomu je teď špatná i pozice.
Než tohle bylo lepší tu první výzvu hodit do koše. A když by přišlo něco dalšího tak se poradit tady.

Proti tomu příkazu jde podat odpor, ale úřad to asi sám nevzdá a jestli se to stalo teď nedávno tak prekluze je za 4 roky.
IP zaznamenána

Martin2086

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Přišel mi PŘÍKAZ
« Odpověď #2 kdy: 03 Června 2015, 17:17:57 »

Nechci zakladat nove tema, tak se vloudim sem. Zastavili me pred mesicem mestaci v Cimicich, kde merili na 30tce. Ja jel po odecteni odchylky 47 km/h ( jel jsem normalne pade, ale znacky respektive mereni jsrm si nevsiml tak jsem nezpomalil.. ). Oznameni spravnimu organu, bez vyjadreni, jen jsem podepsal, nyni prikaz k zaplaceni pokuty 1500. Spis jestli je tu nekdo, avsak s dostatkem praktickych zkusenosti, kdo by se toho ujal. Samo ne zadarmo, ale nejak rozumne, nejde mi o prachy za pokutu ani body, ale "princip". Jsem z Prahy. Ja jsem ted casove vytizeny, nemam cas si moc zjistovat co a jak.. Veskerou komunikaci s uradem bych ale chtel i pro mou zajimavost sledovat.
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Přišel mi PŘÍKAZ
« Odpověď #3 kdy: 05 Června 2015, 13:05:51 »

Nechci zakladat nove tema, tak se vloudim sem. Zastavili me pred mesicem mestaci v Cimicich, kde merili na 30tce. Ja jel po odecteni odchylky 47 km/h ( jel jsem normalne pade, ale znacky respektive mereni jsrm si nevsiml tak jsem nezpomalil.. ). Oznameni spravnimu organu, bez vyjadreni, jen jsem podepsal, nyni prikaz k zaplaceni pokuty 1500. Spis jestli je tu nekdo, avsak s dostatkem praktickych zkusenosti, kdo by se toho ujal. Samo ne zadarmo, ale nejak rozumne, nejde mi o prachy za pokutu ani body, ale "princip". Jsem z Prahy. Ja jsem ted casove vytizeny, nemam cas si moc zjistovat co a jak.. Veskerou komunikaci s uradem bych ale chtel i pro mou zajimavost sledovat.

Hodte se do klidu, dokud nic neprijde, nic nereste. Az neco prijde, vyzvednete v posledni mozny den a hodte sem, urcite Vam nekdo pomuze.
A pro priste si pamatujte, ze nic nepodepisujeme (i kdyz to nema prilis velky vliv).


Blbe jsem cetl, omlouvam se
« Poslední změna: 05 Června 2015, 13:40:45 od RIK »
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Přišel mi PŘÍKAZ
« Odpověď #4 kdy: 05 Června 2015, 13:08:37 »

Ale vždyť píše, že mu přišel příkaz.... Takže na příkaz se podává odpor do 15 dnů, jinak to budete muset zaplatit.
IP zaznamenána