30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem  (Přečteno 6153 krát)

Yea

  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #30 kdy: 12 Března 2021, 10:41:51 »

Nedávno jsem tu psal, že nemáte jako občan možnost. Budto se necháte zakleknout přičemž je zde enormní riziko smrti či zmrzačení, nebo přímo úmyslně zabít fízlem. Nebo se budete bránit a útočníka, hrozbu vyřadíte. V takovém případě, pokud to bude fízl, se z kriminálu již nedostanete.

Vemte si situaci jež se nedávno stala. Kdy neoznačené civilní vozidlo, absolutně netypické a naecharakteristické pro používání PČR či jinou represivní složkou s osazenými čína majáky začne velmi nebezpečným způsobem na rušné víceprodué silnici blokovat vaše vozidlo a vy máte hovor na polici ČR kde se dotazujete zda toto vozidlo této RZ které na vás bliká a snaží se vás vytlačit ze silnice patří pod složky PČR negativní odpověď. Situace po chvíli vyeskaluje k brutálnímu zatarasení vašeho vozidla, následně z auta jež vás zablokovalo vyběhnou dva lidé v civilu odpovídající od oka spíše členům berdychova gangu či nějakým nájemným vrahům, nebo vymahačům a běží k vám s pistolí a slovy ty kundo....

Víte představte si, že by zde enseděl kašpar s mobilem, ale stačilo by civilně cvičený člověk. V dané situaci by do blokujícío auta naboural na dveře bližší strany aby zamezil výstupu spolujezdce či dalších osob, následně již se zbraní připraven bránit sebe ty dva v sebeobraně zneškodnil, pravděpobně usmrtil palnou zbraní.

Jak by ten obránce asi dopadl? Přestože civilní soukromé auto, žádná výzva, neprokázání se, oprávněný strach o život v proporcionalitě těch útočících osob, potvrzení PČR že to neni jejich vozidlo, slovník ty kundo.... No já vám to řeknu, už by se z krimu nikdy nedostal, jelikož stalo se jen to, že tam byl kašpar s mobilem a čekal jestli ho zabijí, nebo ne... OK, přesto se prý žádný TČ nestal, útočníci šli do civilu nejspíše i s výsluhami a policie veřejně prohlásila že pokud na vás někdo bliká majáky tak neexistuje myslitelný důvod proč byste se mohli bránit zastavení.

Stejné jako zde... Přijde k vám párek asi idiotů v nějakém stejnokroji na amškarní, pravděpodobně nezazní ani zákonná výzva a už ležíte na zemi. Co je to zákonná výzva? V repertoáru PČR či MP i dobrý den předložte mi občanku... hmm wow. vzývám vás stůjte... hmm wow, ty kundo na koho blikáš... bohužel i to. Nemáš mozek... taky oblíbená zákonná výzva... To co se dostane do médií si vynásobte tak 1000x co se do nich nedostane...

Prostě je třeba již akceptovat konečně že je totalita, faktická obrana neexistuje, jakmile se represivní složka rozhodne, může si s váma skutečně dělat aboslutně, ale absolutně cokoliv v danou chvíli. Můžete pouze obětovat sebe a cenu za co, si již můsíte stanovit sami.
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #31 kdy: 12 Března 2021, 13:36:01 »

No, pokud budete mit stesti a dostatek vytrvalosti na dotazeni az k ustavnimu soudu, tak je urcita sance, ze se po par letech z kriminalu dostanete - https://www.lawyers.cz/czech/pripad-skendera-bojku
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 739
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #32 kdy: 12 Března 2021, 14:03:51 »

@yea: souhlasím s vámi, ani jsem nic jiného nepsal

ale znovu, píšu o publiku, které tomu fandí. jak psal kdysi dfens, dejte mi pokutičku, nebo se vybourám. takže ono nemá smysl řešit bezmozky v krajkách, ale i bezmozky coby publikum, tj. ovčany

se svým přístupem nestarejte se o mně a já se nebudu starat o vás, tedy pro mně normál, si dnes moc normální nepřipadám, protože většina je zcela jiná a chce pevné mantinely a represi. dneska nějakou svobodu a volnost nikdo moc nechce, naopak... bohužel mi trochu uniklo, jestli bylo tak zmrdské obyvatelstvo vždycky, jen je to teď více vidět, nebo došlo k mentálnímu posunu (případně kdy a čím)

@ryuu: bohužel to je nějaká světlá výjimka, nečekal bych, že to takto běžně dopadne. stát a veškeré jeho složky drží basu s jinými, ať již jde o sebecyničtější situaci. proto jak píšu, považuji za nejlepší minimalizovat jakýkoliv kontakt se státem a jeho hulibrky, jedno z jaké části systému
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #33 kdy: 12 Března 2021, 15:08:14 »

no to se uz dostaveme k filmu rambo 1 , a ono to defacto neni az tak dejove od veci, jen s tim rozdilem, ze tam se lepe schovava ne jako u nas kde vidis od vesnice k vesnici
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #34 kdy: 12 Března 2021, 15:22:08 »

Kazdopadne, musim se priznat, ze pro me je na cele situaci nejdesivejsi ta vec s ditetem. Nedokazu si predstavit, ze by me nasilim takhle odloucili od ditete a dali ho na hlidani nejake cizi zenske, co zrovna nahodou byla pobliz.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #35 kdy: 12 Března 2021, 15:40:52 »

bohužel mi trochu uniklo, jestli bylo tak zmrdské obyvatelstvo vždycky, jen je to teď více vidět, nebo došlo k mentálnímu posunu (případně kdy a čím)
Trošku jsme vykoukli z totality, užili si svobody, přičemž obyvatelstvo vidí orlické vrahy, kurvy v pangejtech, tuneláře, různé MikeJePány a najednou už ta svoboda nevypadá tak lákavě a lidem nedochází, že těchto lidí se nikdy žádná spravedlnost nedotkne a každé utažení šroubu dopadne akorát na běžné lidi. Prostě klasická touha po spořádaném a čitelném světě, kde dobro vítězí a darebáci ostrouhají.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 739
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #36 kdy: 13 Března 2021, 06:44:54 »

@jan novák: to, co popisujete, je naše východní zkušenost, nicméně já tento přístup vnímám i na západě. tam ten systém také více vypadá, než funguje (byť je odsud opěvován) a rozumní mají obavy, co se bude dít. přitom masa řve po větší roli státu, utahování šroubů atd.
IP zaznamenána