30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Kdo jede moc rychle, přišel by o řidičák. Sněmovna je proti  (Přečteno 10663 krát)

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Kdo jede moc rychle, přišel by o řidičák. Sněmovna je proti
« Odpověď #1 kdy: 19 Května 2015, 20:52:26 »

Na zabavování řidičáků asi budou tlačit.. hájit se pak znamená ještě delší dobu bez řidičáku a tak obvinění na právo na obhajobu rezignují.

Ale když bude někdo hardcore a mít možnost náhradní dopravy tak si může nechat zabavit řidičák a dotáhnout to do prekluze a pak chtít náhradu škody.

IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Kdo jede moc rychle, přišel by o řidičák. Sněmovna je proti
« Odpověď #2 kdy: 19 Května 2015, 23:26:00 »

Na vymýšlení kravin jsou lepší než kadeti.
http://zpravy.aktualne.cz/domaci/ridice-zacne-trestat-velky-bratr-u-dalnic-pribydou-kamery/r~a5720bb0e45711e4890a0025900fea04/
Zrovna dnes jsem začal činit první kroky v akci "peněžní prémie bezdomovci co prokazatelně zničí radar"
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Kdo jede moc rychle, přišel by o řidičák. Sněmovna je proti
« Odpověď #3 kdy: 20 Května 2015, 03:15:56 »

Začíná mi být opravdu blbě:(
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Kdo jede moc rychle, přišel by o řidičák. Sněmovna je proti
« Odpověď #4 kdy: 20 Května 2015, 08:39:21 »

Na to se taky najde reseni. Treba to, co sem jednou videl v nekterem dilu TopGear: Clarkson jel zrejme o neco rychleji a kdyz prochazel kolem buzerbudky, dal si pred xicht fotku jejich ministra (nebo kdo to byl), ve ktere mel akorat dve diry pro oci.

Tak me napada, nema nekdo nakou peknou detailni fotku Dana Toka, nebo nektereho jineho oblibeneho politika? Jako spravnej obcan kterej si nadevse cti a vazi svou vladu bych ji vozil sebou v aute, "pro stesti"! :-)
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Kdo jede moc rychle, přišel by o řidičák. Sněmovna je proti
« Odpověď #5 kdy: 20 Května 2015, 09:35:28 »

No tohle se už kdysi zkoušelo ne? Jezdli lidi v masce Klause nebo Zemana, či měli rovnou masku čuníka (vesměs to samé jako druhá varianta). Pak to nějak vyšumělo myslím.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Kdo jede moc rychle, přišel by o řidičák. Sněmovna je proti
« Odpověď #6 kdy: 20 Května 2015, 11:47:09 »

Bylo to v Japonském speciálu:) Taky jsem o masce z latexu uvažoval, ale ona postacčí i škraboška, nebo rouška. Ale blbě mi je i tak, už z principu, že takové věci prochází díky tomu, že je to většině jedno:(
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Kdo jede moc rychle, přišel by o řidičák. Sněmovna je proti
« Odpověď #7 kdy: 20 Května 2015, 18:51:51 »

Když orgáni už ani nechtějí najít pachatele (moc práce) a radši oberou provozovatele tak maska nebude fungovat.
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Kdo jede moc rychle, přišel by o řidičák. Sněmovna je proti
« Odpověď #8 kdy: 20 Května 2015, 22:23:28 »

Když orgáni už ani nechtějí najít pachatele (moc práce) a radši oberou provozovatele tak maska nebude fungovat.
A to je přesně ono na co se sází, hodíme to na provozovatele obejdem ústavu a pohoda klídek, moc bych si přál aby to už ústavní soud shodil.  jinak osobně bych se spíš než braní řidičáku bál toho, že začnou vymejšlet, jak dostat kohokoliv koho zastavěj nebo obešlou do takovýho kolotoče, že i ten nejotrlejší radši zaplatí, než aby to řešil. Tady vidim jejich obrovskej a nevyčerpanej potenciál, myslim si, že jim došlo jak blbý by bylo, kdyby vzali řidičáky hodně lidem, ovce co neřídí neplatí.  nehledě na to, že by se v tom za čas někdo z nich svezl taky.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Kdo jede moc rychle, přišel by o řidičák. Sněmovna je proti
« Odpověď #9 kdy: 20 Května 2015, 23:13:55 »

Ale to už pochopili asi.. že zákaz řízení kazí byznys protože když obviněnému jde o řidičák tak se zbytečně cuká a využívá všech možností.
I bodový systém potichu odstřelili.. všechno co jde hrnou na odpustek nebo SPRDEL a tam body nejsou.

Odpustek je asi ideální stupeň pro úřady.. dej 500 a nebudeme to řešit (nebo 700, 1000.. částka se vyladí).

A chtějí jen bič na ty co se budou cukat.
Dej 1000 a nebudeme to řešit.. a KDYŽ nezaplatíš tak zabavíme řidičák do rozhodnutí.. no já věděl že se dohodneme.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Kdo jede moc rychle, přišel by o řidičák. Sněmovna je proti
« Odpověď #10 kdy: 21 Května 2015, 01:09:30 »

Hele Franto, já si ho zapomněl  :-[
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Kdo jede moc rychle, přišel by o řidičák. Sněmovna je proti
« Odpověď #11 kdy: 21 Května 2015, 07:26:36 »

Ale to už pochopili asi.. že zákaz řízení kazí byznys protože když obviněnému jde o řidičák tak se zbytečně cuká a využívá všech možností.
I bodový systém potichu odstřelili.. všechno co jde hrnou na odpustek nebo SPRDEL a tam body nejsou.

Odpustek je asi ideální stupeň pro úřady.. dej 500 a nebudeme to řešit (nebo 700, 1000.. částka se vyladí).

A chtějí jen bič na ty co se budou cukat.
Dej 1000 a nebudeme to řešit.. a KDYŽ nezaplatíš tak zabavíme řidičák do rozhodnutí.. no já věděl že se dohodneme.

No přesně takhle sem to chtěl vyjádřit  ;D, akorád píšu dlouze. Trošičku mi vadí, že se nějak vytratí presumpce neviny, nechám se překvapit co zprasej v novele zákona. Podle toho, co proběhlo na setkání to bude asi solidní maso.  Že je furt baví bít ruku co je živí  ;D
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Kdo jede moc rychle, přišel by o řidičák. Sněmovna je proti
« Odpověď #12 kdy: 21 Května 2015, 08:57:28 »

Že je furt baví bít ruku co je živí  ;D

No, dle mého je otázka zcela opačná a měla by znít "Že většinu národa pořád baví se nechat bít rukou, kterou živí.". 
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Kdo jede moc rychle, přišel by o řidičák. Sněmovna je proti
« Odpověď #13 kdy: 21 Května 2015, 09:22:49 »

Odpustek je asi ideální stupeň pro úřady.. dej 500 a nebudeme to řešit (nebo 700, 1000.. částka se vyladí).
Vtipný třeba je, že jsem jednou za parkování dostal částku 600Kč a podruhý, později úplně na tom samém místě 300  :) Lidi asi nechtěj platit, tak dali slevičku. No, stejně jsem to nezaplatil...  :)
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Kdo jede moc rychle, přišel by o řidičák. Sněmovna je proti
« Odpověď #14 kdy: 21 Května 2015, 10:15:48 »

heh, já teď u kauzy, kterou řeším, odmítl fízlovi pokutu 200 a ouřada mi nasmažil 3000! pochopitelně nezákonně, ale to je jiná písnička :)
IP zaznamenána