30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nový rozkaz policii: Pochytejte rychlé řidiče. Bude více úsekových měření  (Přečteno 4614 krát)

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 236
    • Zobrazit profil

To by mě docela zajímalo. Máte nějaké spolehlivé aktuální informace o vybavenosti označených policejních aut měřiči rychlosti? Moje už jsou beznadějně zastaralé. Když jsem si to kdysi zjišťoval, tak se snad z označených jedoucích aut neměřilo vůbec.

Poměrně často narážím na víceproudovkách v obci na kolonu v pravém pruhu vedenou policejním autem - málokdo si troufne předjet. Osobně to taky nedělám, protože kontakt s individui nevyhledávám, a nestojím ani o to, aby mi po zastavení tvrdili, že mou rychlost změřili mozkovým myšlením.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 740
    • Zobrazit profil

Jak jsem psal výše, tyhle tlaky pramení z prázdných obecních kas. Svinské obce řvali vždycky, ale teď řvou ještě víc kvůli koronaškrtům
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 755
    • Zobrazit profil

z jedoucích stále ne
stojící občas mají napíchnutu historickou trojnožku nebo laser na stativu

obce za tím nevidím, to by netlačili na PČR, ale posilovali obecní strážníky
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 740
    • Zobrazit profil

obce za tím nevidím, to by netlačili na PČR, ale posilovali obecní strážníky

Obce za tím vidím, protože fízlů je podle nich málo, tedy nestíhají to, takže to půjde směr městapo (to ale nelze chtít hned, to bude důsledek). Navíc je jasné, že více lidí jde do správka a to jde do obcí. Akorát se to neříká přímo.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 849
    • Zobrazit profil

Tak pro obec je to vyhodne, tlacit i na PCR, ne? PCR oni ze svych rozpoctu neplati, nemusi platit jejich vybaveni atd. Naopak ale vse, co jde do spravka jde v pripade vyhry obci. Lepsi uz by bylo jen to, kdyby urednici byli take placeni PCR...
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 755
    • Zobrazit profil


Obce za tím vidím, protože fízlů je podle nich málo, tedy nestíhají to, takže to půjde směr městapo (to ale nelze chtít hned, to bude důsledek). Navíc je jasné, že více lidí jde do správka a to jde do obcí. Akorát se to neříká přímo.
jakože dnes PČR nechce zedníkům povolovat měření ?
nebo tomu nerozumím
MP přeci dnes již není "nijak" omezena

a správka jedou obce s rozšířenou působností, což nemusí být výhra
takový starosta Úval tím dokonce argumentuje v obecním zpravodaji, "že to dělá pro bezpečnost, protože peníze z toho má Brandýs "
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 740
    • Zobrazit profil


takový starosta Úval tím dokonce argumentuje v obecním zpravodaji, "že to dělá pro bezpečnost, protože peníze z toho má Brandýs "

Ona tam je vždycky nějaká kompenzace, viděl jsem občas takové smlouvy na úředních deskách. Asi není problém dohledat. Dostanou paušál za každé správko.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 755
    • Zobrazit profil

tady to nebude asi za správka, ale za výzvy
IP zaznamenána